Rüya tabiri ara

Cover Image

Geri Dönmek

Nisan 23, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada geri dönmek, birbirinden farklı anlatımları içinde barındıran geri dönmek rüyası, rüyada görülen unsurlara bağlı olarak ifade edilmektedir. Bu rüya da önemli olan görülen nesnenin doğru şekilde analiz edilmesidir. Örneğin rüyasında bir yoldan geri döndüğünü gören kimse, yaptığı hatanın farkına vararak insanlara ve sosyal çevresine daha fazla zarar vermekten arınarak yaptığı hatanın pişmanlığını yaşar. Rüyada yolda yürürken geri dönmek, olumlu olduğu kadar olumsuz söylemlere de yorulur. Bu rüya kişinin hayatının şokuyla karşılaşacak olayları yaşayacağına, bir anda elinin bollaşarak istediği her şeye ulaşma şansını bulacağına ifade edilir. Bu rüya yaşadığı hayattan bunalmış, insanlardan ve sosyal çevresinde oluşan baskılardan yılmış, kendisine kaçış yolu arayan kimselere işaret eder. Rüyada verilen bir sözden geri dönmek, sevdiğiniz kimseleri hayal kırıklığına uğratmaya, verilen bir sözü tutmamaya, size inana ve güvenen insanların gözünde değerinizi yitirmeye ifade edilir. Rüyada geri dönmek, bazen de geçmişe gitmeye, geçmişte yaşanılan özel ve güzel anılarınızı hatırlamaya, hayatı her daim eksik ya da buruk yaşamaya, yapılan yanlış işlerde ders çıkararak size bir çok konuda destek sağlayan kimselere karşı yaklaşımlarda bulunmaya ifade edilir.

Rüyada Eski Eşine Geri Dönmek

Rüyada eski eşine geri dönmek, bu rüya ailevi yaşanılan küçük çaplı sorunlara, eşler arası kırıcı sözlere, maddi ve manevi sebeplerin baş gösterdiği istemsiz olaylara işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler, fındık kabuğunu doldurmayan sebepler yüzünden eşleriyle tartışarak hanelerinde birlik ve düzenini hiç uğruna bozarlar. Rüyada eski eşine geri dönmek, bazen de rüyayı gören kimsenin yaptığı hatalarının farkına varmasına, kendisi için hayırlı olana yönelerek sevdiği kimseyle birlikte olmak adına etkileşime geçmesine sembol edilir.

Rüyada Eve Geri Dönmek

Rüyada eve geri dönmek, bu rüya özellikle hanesinde sorun yaşayanların eşiyle birlikteliğine son veren kimselerin görmüş olduğu rüyalar arasına girip son derece hayırlı rüyadır. Rüyasında evine geri döndüğünü gören kimse, eşiyle yaşadığı kırgınlığa son vererek terk ettiği evine geri döner. Rüyada baba evine geri dönmek, ailenizin size hayırlı kılmadığı kimseye karşı dik başlılık göstererek ailenize karşı gelmeye, ilerde yaptığınız hatanın farına vararak onlardan af dilemeye işaret eder.

Rüyada Yolculuktan Dönmek

Rüyada yolculuktan dönmek, rüyasında çıkılan bir yolculuğu tamamlayarak geri dönmek yapılan hayırlı bir işte sona gelmeye, birbirinden güzel hayırlı haberlere vesile olmaya işaret eder. Bu rüyayı gören kimse, yaptığı işten hiç bir zaman pişmanlık duymayarak kendisi ve diğer insanlar için her daim hayırlı ve güzel olana yönelir. Rüyada çıkılmış bir yolculuğu yarıda kesip dönmek, yapılan işten keyif alınmamaya, rüyayı gören kimsenin hayatına farklılık getirecek farklı eylemlere yönelmesine, kendisine inanan insanları yarı yolda bırakmasına yorulur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4899