Rüya tabiri ara

Cover Image

Gerdeğe Girmek

Mart 31, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada gerdeğe girmek, gerdek rüyası, bolluk ve bereketin, maddin kazancın, beklentilerin üstünde yaşanılan hayatın, duyulacak olan hayırlı haberin simgesidir. Rüyasında gerdeğe girdiğini gören kimse, sosyal yaşamında başarılı bir çok işte yer alarak kendisini gösterme şansına erer. Gerdek rüyası, gören kimseler için son derece hayırlı olup kişinin birbirinden etkili ve güzel haberler ile hayatını günden güne daha da güzel hale getireceğini ifadeler. Rüyada gerdeğe girmek, bekar kimseler için hayırlı kısmet evlilik şeklinde anlam içerirken, evli kimseler içinse doğacak sağlıklı bebeğin simgesi olarak bilinir. Rüyada gerdeğe zorla girdiğini görmek, yapmak istemediğiniz işlere sürüklenmeye, çalışmalarınızın karşılığını alamamaya, elde ettiğiniz mallarınızın bir bir yok olmasına yorumlanır. Rüyada gerdeğe girmek, son olarak ta hayallerinize erişmeye, beklentilerinizin üstünde hayatı yaşamaya, kendinizle barışık yaşayarak çevrede var olan olumlu ya da olumsuz etkenlere aldırış etmeden inandığınız değerlerin peşinden gideceğinize ifade edilir.

Rüyada Gerdek Gecesi Görmek

Rüyada gerdek gecesi görmek, yapılacak büyük yanlışa, pişman olunmaya, size yöneltilen söylemleri dikkate almadan sorumsuzca insanlara karşı yaklaşımda bulunmaya yorumlanır. Rüyasında gerdek gecesi gören kişi ya da kişiler, kendi hayatlarını yaşamak yerine sürekli başkalarına özenti duyarak onlar gibi yaşama arzusu güderler. Rüyada gerdek gecesi görmek, kimi zaman da girilen işte sona gelmeye, verilen uğraş ve çekilen zahmetin sonunu almaya, kendinizi son derece mutlu görmeye ifade edilir.

Rüyada Gerdeğe Zorla Girmek

Rüyada gerdeğe zorla girmek, bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, istemedikleri işleri yapmak mecburiyetinde kalarak çevresinde yer alan insanlara karşı öfke beslerler. Rüyasında gerdeğe zorla girdiğini gören kimse, yaşadığı hayat ve çevreden bıkarak  kendisine mutlu olabileceği yeni yol arayışlarına gider. Gerdeğe zorla girmek, bazen de maddi sıkıntıya, hastalığa, eldeki gücü kaybetmeye, asılsız atılan suçlamalara işarettir.

Rüyada Zina Yapmak

Rüyada zina yapmak, rüyasında zina yaptığını gören kişi ya da kişiler, hayatlarını zorlaştıracak nasiplerini kirletecek yanlış işlere kalkışarak hem kendisini hem de ailesini tehlike altına sokarlar. Rüyada zina yapmak, kimi zaman da tövbe kapısını aralamaya, inancınızı güçlü hale getirmeye, ilim ihsan sahibi yüce kimselerle dostluk kurmaya sembol edilir.

Rüyada Uygun Olmayan Biriyle İlişkiye Girmek

Rüyada uygun olmayan biriyle ilişkiye girmek, bu rüya kişinin toplum karşısında hoş karşılanmayan yersiz davranışlarda bulunarak ahlaki değerlerini yok sayacağına yorumlanır. Rüyasında uygun olmayan kimselerle ilişkiye girdiğini gören kimse, saygınlığını ve öz güveninin yitirerek normal ve düzenli giden hayatını egoları yüzünden kötümser hale getirir. Bu rüya bazen de haram mala, kötü alışkanlıklara, insanlara karşı suçlayıcı gözlerle yaklaşımlarda bulunmaya sembol edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1697