Rüya tabiri ara

Cover Image

Gerdanlık

Mart 31, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada gerdanlık görmek, mutluluk sembolün olan gerdanlık rüyası  kadınlar için hayırlı eşe yorulurken, erkekler içinse kadına yorulur. Rüyasında gerdanlık gören kimseler, sevdiği kimselerle hayatlarını bir kılarak mutlu birlikteliğin başlangıcında yol alırlar. Gerdanlık rüyası, sosyal yaşamda ve iş hayatında değişikliğe gitmeye, kendiniz ve aileniz için daha güzel ve kaliteli yaşam alanlarına yönelmeye, hayatın her karesinden zevk almaya ifade edilir. Rüyasında boynunda gerdanlık olduğunu gören kimse, sevdiği kimseden gerdanlığın değeri kadar mutlu edici hediye alır. Memuriyet hayatı olarak ta ifade içeren rüya kişinin mevki ve makam olarak üst konumlara yükselerek yönetici vasfı ile idari bir çok birimde yer alacağına ifade edilir. Rüyada yarısı altından olan gerdanlık taktığını gören kişi, hacca giderek manevi inancını daha da güzel hale getirir. Rüyada altın yuvarlaklardan yapılmış içi boş gerdanlık görmek, vermiş olduğunuz vasiyete, size emanet olarak bırakılmış mallara, kazandığınız değerleri her şeyden üstün kılacağınıza sembol edilir. Rüyada birden fazla gerdanlığın boyunda takıldığını görmek, sizin için menfaat sağlayan işlerde yer alacağınıza, taşıyamayacağınız zorlu bir çok işte yer alarak hayat kalitenizi düşüreceğinize ifade edilir.

Rüyada Altın Gerdanlık Görmek

Rüyada altın gerdanlık görmek, rüyada görülen altın gerdanlık özentili yaşama sahip olmaya, arzu ettiğiniz tüm olgularınızı gerçekleştirmeye, sahip olduğunuz değerlerinizle daha kaliteli ve başarılı hayat yaşamaya yorumlanır. Rüyada altın gerdanlık görmek, bazen de hayırlı eş ve akrabaya, ortak iş içinde olmaya, elinizin günde güne bollaşarak maddi anlamda yeterli güce ulaşmaya sembol edilir.

Rüyada Gümüş Gerdanlık Görmek

Rüyada gümüş gerdanlık görmek, gümüş gerdanlık rüyası hayırlı eş ve aileye sahip olmaya, birlik ve beraberlik içinde yaşamaya, rüya sahibinin sosyal çevrede ve ile içinde yaptıkları ile daima örnek teşkil etmesine yorulur. Rüyada gümüş gerdanlık görmek, bazen de verilen söze, ortaklık kurduğunuz kimselerle kazanç sağlayan işlere yönelmeye, maddi gücünüzü her geçen gün daha da yükseltecek konuma gelmeye sembol edilir.

Rüyada Gerdanlık Hediye Almak

Rüyada gerdanlık hediye almak, mutluluk ve başarı anlamına gelen rüya kişinin sevdiği hoşnutluk duyduğu tüm güzelliklere zahmet çekmeden ulaşarak yaptığı her işten keyif alacağına yorumlanır. Gerdanlık hediye almak, rüyası övgüyle anılmaya, sevdiğiniz kişileri onurlandıracak başarılı işler yapmaya, girilen her ortamda olumlu söylemlerle anılmaya ifade edilir. Rüyada gerdanlık hediye almak, bazen de her yerde ayrıcalık görmeye, kısa süreli seyahatlere çıkmaya, habere delalet eder.

Rüyada Gerdanlık Takmak

Rüyada gerdanlık takmak, mutlu, başarılı, kaliteli geleceğe sahip olmaya, yaşam düzeyinizin günden güne daha kaliteli hal almasına, arzu ve isteklere kavuşmaya yorumlanır. Rüyada gerdanlık taktığını gören kişiler, lüks ve konforlu hayata düşkün olup arzu ettikleri şekilde hayatlarını yaşama sürecine giderler.

Rüyada Kolye Görmek

Rüyada kolye görmek, kolye rüyası kişinin hayatından değerli kılacağı bir kimseyle uzun süreli birliktelik yaşayarak çevresindeki insanları görmezden geleceğine yorumlanır. Rüyada kolye görmek, bazen de alınacak mutlu edici hediyeye, güzel sohbete, birlikteliğe ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1234