Rüya tabiri ara

Cover Image

Geniş Eve Taşınmak

Nisan 2, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada geniş eve taşınmak, rüyayı gören kimsenin hayatın her karesinden ayrı keyif alıp her konuda kendisini iyi hissettiğine yorulur. Bu rüyayı gören kişiler, sıcak samimi, ikili ilişkilere önem veren, yapıcı tutumları ile daima çevresine örnek olan kişilerdir. Geniş eve taşınmak, rüyası genel anlamı itibariyle olumlu çağrışımlara işaret olup kişiyi bekleyen aydınlık güzel günlere ifade edilir. Rüyada aydınlık, ferah, temiz, geniş eve taşınmak, sürpriz gelişmelere, hayatınıza renk katacak bir takım olaylara, var olan mevcut huzurunuzun bir ömür akıp gideceğine sembol edilir. Geniş ev rüyası müjdeli haber şeklinde de anlam içerip gören kimsenin hanesine güzellik katacak misafiri olacağına, hanesinde sevincin ve mutluluğun kat ve kat artarak insanların mutlu olacağına tabir edilir. Evli kimseler için bebek müjdesi şeklinde yorulan rüya bekar kimseler içinse kişinin kalabalık aileye damat ya da gelin olarak gideceğine, bundan sonraki hayatında daha etnik adımlar atacağına ifade edilir. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler aynı zaman da arzu ettikleri sahip olmak istedikleri maddi ya da manevi değerlere zorluk çekmeden ulaşarak hayatın her daim güzel yanlarını görürler.

Rüyada Geniş Eve Sahip Olmak

Rüyada geniş eve sahip olmak, mal ve mülkte kalıcı artışa gitmeye, iş hayatınızda sağladığınız başarılarınızla birlikte kendinize daha kaliteli yaşam alanları sunmaya ifade edilir. Rüyasında geniş eve sahip olduğunu gören kimseler, er ya da geç amellerine ulaşarak hayatı beklentilerinin üstünde yaşarlar. Bu rüya bazen de kalacak mirasa, elinizin bollaşmasına, maddi rahatlığa delalet eder.

Rüyada Geniş Ev Almak

Rüyada geniş ev almak, maddi yatırıma son derece önem veren kimseler için fırsat şeklinde yorulan rüya kişinin eline geçen fırsatları doğru değerlendirmesi halinde kazancını kat ve kat arttırma yoluna gideceğine yorumlanır. Rüyada geniş ev almak, sonu hayırlı bitecek olan bir işe vesile olmaya, maddi gücü hayırlı işlerde kullanarak insanların hayır dualarını almaya ifade edilir. Rüyada çok odalı geniş ev görmek, ferahlığı, sevinci, huzuru, birlik ve dayanışma içinde geçen ömrü, aile saadetini simgeler.

Rüyada Yeni Eve Taşınmak

Rüyada yeni eve taşınmak, bu rüya kişinin sosyal çevre ve iş hayatında kendisini geliştirerek yaşam alanını değiştirme yoluna gideceğine yorulur. Rüyasında yeni eve taşındığını gören kimse, geçmişe yönelik alışkanlıklarından vazgeçerek kendisine mutlu olabileceği daha sakin ve huzurlu hayatı seçer. Rüyada yeni eve taşınmak, kimi zaman da ailenizi yakından ilgilendiren bir takım kararlar almaya, kendinize yeni yol çizeceğinize sembol edilir.

Rüyada Büyük Eve Taşınmak

Rüyada büyük eve taşınmak, farklı yerlere göç etmeye, bulunduğunuz mevkiden yükselmeye, hayatı daha güzel ve konforlu şekilde yaşamaya yorumlanır. Rüyasında malikaneye taşındığını gören kimse, iş hayatında önemli bir etkene imza atarak hayatını daha güzel hale getirecek yatırımların peşinden koşar.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1546