Rüya tabiri ara

Cover Image

Geniş Ev

Mart 31, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada geniş ev görmek, huzur  içinde yaşanılan hayata, mutlu olunmaya, maddi ve manevi olarak rahatlığa ermeye, sevdiğiniz kimselerle birlikte yaşamaya yorumlanır. Rüyasında geniş eve taşındığını ya da geniş evde oturduğunu gören kimse, tüm sıkıntılarından kurtularak huzur ve barış içinde hayatını sürdürür. Bu rüya kişinin kendisini saran her türlü sorunlarından tam anlamıyla kurtularak hayatını güzel hale getireceğine sembol edilir. Rüyada görülen çok odalı geniş ev bazen de sosyal çevrenizin artmasına, kültürel ilişkilerinizin genişlemesine, yeni insanlarla tanışmaya, öz güven duygusuna yorulur. Rüyada geniş evde oturmak, her konuda kendinizi huzurlu hissetmeye, sosyal yaşamınız olduğu kadar iş hayatınızda da her şeyin yolunda gideceğine, sürprize işaret eder. Rüyada ev görmek, yaşantınızı işaret eder. Bu rüya huzurun, esenliğin, sağlıklı sürecek ömrün, bolluk ve bereketin, kazançlı geçecek ömrün sembolüdür. Rüyada görülen geniş ev son olarak ta çevredeki insanlardan uzak ve bağımsız hayatı yaşamaya, kişinin başına buyruk hareket etmesine, çevreye karşı seçici davranmayarak olumlu ya da olumsuz zarar getirecek tüm sıkıntıların üstüne gitmesine sembol edilir.

Rüyada Çok Odalı Büyük Ev Görmek

Rüyada çok odalı ev görmek, rüyada görülen birden fazla odalı ev, zenginlik ve lüks içinde yaşanılan hayata, gören kimsenin konfora düşkün olmasına, hayatın kişiye getirdiği artılarına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler, bir çok konuda kendilerini üstün hissederek insanlara karşı yaklaşımlarını bir çok konuda dile getirirler. Rüyada çok odalı büyük ev görmek, bir ömür yaşanılacak mutluluğa, hayırlı eş ve aileye, yakın akrabalara, size kalacak mirasa, kazancınızın günden güne yükselmesine yorulur.

Rüyada Dar Ev Görmek

Rüyada dar ev görmek, geniş ev rüyasının aksine işaret olan rüya maddi ve manevi sıkıntıya, zor geçecek yaşantıya, beklentilerin altında kalmaya ifade edilir. Rüyasında dar evde kaldığını gören kimselerin ailevi yaşamlarında birlik ve huzur kalmayarak yaşadıkları her günü tatsız hale sürüklerler. Bu rüya hanede birlik ve düzenin kopmasına, eşler arası ayrılığa, maddi külfete işaret eder.

Rüyada Ev Görmek

Rüyada ev görmek, rüyasında temiz, ferah, aydınlık evde olduğunu gören kimse, hayatını huzur ve bereket içinde geçirerek her türlü istek ve arzusuna zahmet çekmeden ulaşır. Bu rüyayı gören kişiler, yaptıkları tüm eylemlerden keyif almış başarılarını her daim sürdürmüştür. Rüyada temiz ve geniş ev görmek, huzur ve mutluluğun artmasına, kirli pis ev görmek ise sıkıntıya işaret eder. Rüyada görülen ev bazen de kurulacak sıcak yuvaya, hazırlık içinde olmaya, kendinizi ruhen hazır hissetmeye yorumlanır.

Rüyada Eski Ev Görmek

Rüyada eski ev görmek, rüyada görülen harabe ev sembolü, hane içinde hasta olan bir yakınınızın acı haberini almaya, yaşanılan olaylardan yana kendinizi suçlu hissetmeye, mutsuz olunmaya yorumlanır. Rüyasında harabe ev gören kimse, aile halkıyla ters düşerek, sevdiği kimselerle sürekli tartışma içine girerler. Bu rüya bazen de kişinin başının dertten ve beladan kurtulmayarak can sıkıcı olayların her daim yakasında türeyeceğine sembol edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4907