Rüya tabiri ara

Cover Image

General

Nisan 2, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada general görmek, general rüyası, şan, şeref, itibar sahibi, yüksek mevki ve makamlara ulaşmış, bir çok başarıya imza atmış kimselere yorulur. Bu rüyayı gören kişiler, gerek sosyal yaşamları gerekse iş hayatında sağladığı başarıları ile bir çok ödüle laik görülmüş yaptığı her çalışmanın sonunda üst düzey kimselerce ödüllendirilmiştir. Rüyada general görmek, bazen de sevdiğiniz kimselerden gelecek maddi ve manevi yardıma, zorlukların üstesinden zahmet çekmeden sıyrılacağınıza, çevrenize karşı vermiş olduğunuz sözleri bir bir tutacağınıza ifade edilir. General rüyası kimi zaman da yapılan işten en üst konuma yükselmeye, emriniz altında bir çok kişiyi çalıştırmaya, kendinize çizdiğiniz hedef ve yolunuzda zaferinizi doğru yükseleceğinize sembol edilir. Rüyasında generalle birlikte olduğunu gören kişi, çevresi tarafından övgülü sözlerle anılarak gittiği her yerde ayrı itibar görür. General rüyası son olarak ta önemli bir zatın himayesi altına girerek, gelecek kaygısı gütmeden hayatı dolu dolu yaşamaya yorulur.

Rüyada General Olduğunu Görmek

Rüyada general olduğunu görmek, bu rüya kişinin iş hayatında göstermiş olduğu başarılar sonucu kısa sürede terfi alarak mevki ve makam olarak en yükseklere ulaşacağına yorumlanır. Rüyasında general olduğunu gören kimseler, tutucu, öğrenime açık, paylaşmayı seven, yaptığı işin ciddiyetini bilen, tutum ve davranışları ile bir çok insanın gözünde değer kazanmış kimselerdir. Rüyada general olduğunu görmek, haklının ve doğrunun peşinden gitmeye, kazancı helal yollarla sağlamaya, her türlü kötülük ve beladan uzak olmaya ifade edilir.

Rüyada Genel Kurmay Başkanı Görmek

Rüyada genel kurmay başkanı görmek, rüya sahipleri için son derece hayırlı olan rüya kişinin devlet erkanında yer alarak süt düzey kimsenin yanında görev alacağına yorumlanır. Genel kurmay başkanını rüyasında gören kimseler, ülkesi ve vatanı için büyük başarılar kazanmış, adını güzel olan bir çok eylemde dile getirmiş, çevresine ve ailesine kattığı değerlerle bilinmiş kimselerdir.

Rüyada Orgeneral Görmek

Rüyada orgeneral görmek, orgeneral rüyası, devletin önemli konumlarında yer almış, yetki ve makama ulaşmış, kimse ile yollarının kesişerek bu kimseden yardım göreceğine yorumlanır. Rüyasında orgeneral gören kimse, bulunduğu makam itibariyle bir çok insandan mesleki olarak kendisini üstün kılmış, elde ettiği değerlerle saygınlığını her daim korumuş kişilerdir.

Rüyada Paşa Görmek

Rüyada paşa görmek, Halk arasında saygınlık şeklinde anlam içeren paşa rüyası, kişinin çevresi tarafından hoş karşılanarak her daim övgüye tabi tutulacağına ifade edilir. Rüyasında kendisini paşa olarak gören kimse, kısa süreli yaşadığı hayatını unutarak kendisi farklı alemlere taşır. Bu rüya refah ve saadet içinde geçecek ömre, isteklerin gerçekleşmesine, kendinizi diğer insanlardan farklı kılmanıza tabir edilir.

Rüyada Kumandan  Görmek

Rüyada kumandan görmek, rüyada görülen kumandan sembolü, çevrede yaşanılan olumlu ya da olumsuz olaylara karşı kişinin soğukkanlılığını koruyarak eylemlere planlı adımlarla yaklaşacağına yorumlanır. Rüyasında kumandan gören kimse, kendisini özgürce ifade edebileceği ortamlarda yer alarak hakkını arama yoluna gider. Rüyada kumandan görmek, bazen de her zaman için hayırlı ve doğru seçimler yapmaya, alınan kararların arkasında durabilmeye, kişinin kendisiyle barışık yaşamasına sembol edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5746