Rüya tabiri ara

Cover Image

Genelev

Nisan 4, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada genelev görmek, hayatın zorlukları ve sıkıntılarıyla boğuşmaya, çaresizliğe düşmeye, üzerinize binen yükleri kaldıramaz hale gelmeye yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler, yaşadıkları olaylar karşısında yorgun düşerek hep bir yerlere kaçma hayaline kapılırlar. Rüyasında genelev gören kimse, hayatını düzene sokmak için bir çok yola başvurarak geleceğini daha güzel hale getirecek olumlu adımlar atar. Genelev rüyası kimi zaman da harama yönelmeye, günah olduğunu bile bile yanlışın üstüne gitmeye, kendiniz gibi bir çok insanı da kötülüğe sürüklemeye işarettir. Ayrılık şeklinde de tabir edilen rüya kişinin ailesini ve sevdiği insanları geride bırakarak onlardan ayrı uzakta hayat kuracağına, sevdiği kimselere karşı büyük özlem hissedeceğine sembol edilir. Rüyada zina ettiğini görmek, Allah’a emir ve buyruklarına karşı gelmeye, hainliğe, bedbahtlığa yorulur. Hırsızlık anlamı da içeren genelev rüyası yapan kişinin hırsızlık yapmış kadar günah işleyerek kötülüğe bulaştığını simgeler. Rüyada genelevde tanıdık birini görmek, güvendiğiniz kişilerin yaptıkları karşısında hayal kırıklığı yaşayacağınıza, beklenmedi üzücü bir takım olaylarla karşı karşıya kalacağınıza sembol edilir.

Rüyada Kerhane Görmek

Rüyada kerhane görmek, kerhane rüyası kişinin iş hayatında verdiği emeklerinin karşılığını alamaması sonucu hayal kırıklığına uğrayarak verdiği emeklerinden vaz geçeceğine yorumlanır. Rüyasında kerhane gören kimseler, beklentilerinden uzak hayatı yaşamış, girdiği hiç bir işten hayırlı sonuç alamamış, hayatı hep olumsuz yönleriyle yaşamış kişidir. Bu rüya hırsızlık ya da haram mal şeklinde de tabir içerir.

Rüyada Genelevde Çalışmak

Rüyada genelevde çalışmak, rüyayı gören kimsenin toplumun ahlaki değerlerini, örf adetlerini görmezden gelerek günah ve haram kılınan işe yönelerek bulunduğu ortamda dışlanacağı na yorumlanır.  Rüyasında genelevde çalıştığını gören kimse, ahlaki değerlerden uzak, kendi egosuna yenik düşmüş, insanlara ve çevresine karşı olumsuz gözlerle yaklaşan kimsedir.

Rüyada Geneleve Gittiğini Görmek

Rüyada geneleve gittiğini görmek, kazanılan kötü alışkanlıklara, edinilen yanlış dostluklara, ilerde hatırladıkça pişmanlık duyacağınız hatalı işler yapacağınıza yorumlanır. Rüyada geneleve gittiğini görmek, kişinin merak duygusuna ve ahlaki değerlerine gereken önemi vermeyerek kendisi için haram kılınacak günahlara teşvik olacağına yorumlanır. Rüyada geneleve gitmek, bazen de yurt dışı seyahatine çıkmaya, geleceğinizi daha güzel hale getirecek iş arayışına girmeye sembol edilir.

Rüyada Genelevden Kaçmak

Rüyada genelevden kaçmak, bu rüya kişinin yatığı yanlış işler karşısında kendisine uzatılan yardım elini boş çevirmeyerek yaptığı hatalardan döneceğine yorumlanır. Genelevden kaçmak, rüyası tövbe etmeye, Allah’a sığınmaya, doğru yolu bulmaya, kişinin toplumda değer kazanabilmek ve hayatını düzene sokmak için mücadele yoluna gireceğine sembol edilir. Genelevden kaçmak ifadesi kimi zaman da ele geçen fırsatların kaçması şeklinde yorulur.

Rüyada Geneleve Düştüğünü Görmek

Rüyada geneleve düştüğünü görmek, bu rüya akla ilk geldiğinde olumsuz ifadelere yol açsa da genel de kişinin ticari anlamda ilişki içinde olacağı kimselerle birlikte aynı yolda ilerlemesine yorulur. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, büyük kazanç kapıları yakalamış, maddi ve manevi anlamda hayatlarına değer katmış, bir çok konuda başarı sağlamış kişilerdir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4855