Rüya tabiri ara

Cover Image

Genç Erkek

Aralık 15, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada genç erkek görmek, genç erkek rüyası düşmana işaret olup kişiye kötülük yapacak kişinin her anlamda zarar görmesine sebep olacak kimselere yorumlanır. Rüyada görülen gen erkek beyaz sa gizli düşmandır. Esmer ya da siyah ise mal varlığı geniş düşmandır. Rüyada görülen genç erkeğin tanınmamış olması, düşmanın güçlü ve çetin olup her anlamda zarar verebilecek yapıya sahip olduğunu gösterir. Rüyada görülen genç adamın tanıdık olması, kurtuluşu, kendinizi güven de hissetmeye, birçok konuda rahatlığa sembol edilir. Rüyada genç adam görmek, bazen de hayra işaret olup bol bereketli kazançlara, mevki ve makama, kurulacak dostluklara, hayal dünyanızı genişletme şansını elde etmeye ifade edilir. Rüyada genç görmek, nimete ve Allah’a (c.c.) şükretmeye işaret eder. Rüyada arkası sıra genç birinin geldiğini görmek, düşmanlarınızdan gelecek kötülüğe, aciz ve zavallı duruma düşmeye, yenilgiyi kabullenmeye yorumlanır. Bazı yorumcular genç erkek rüyasını, sıkıntı ve zorluğun arkasından gelecek güzel günlere, yaşanılan sıkıntıların er geç son bulacağına, aydınlık güzel günlerin yakında olduğunu ifade etmişlerdir.

Rüyada  Erkek Bebek Görmek

Rüyada erkek bebek görmek, rüyada görülen erkek bebek eşinizle birlikte yaşayacağınız güzelliklere, hoş muhabbete, çoluk çocuğa karışmaya yorumlanır. Rüyada erkek bebek görmek, tanıdığınız kişilerin ihanetine uğrayarak söz hakkınızı kaybedeceğinizi delalet eder.

Rüyada Yaşlı Erkek Görmek

Rüyada yaşlı erkek görmek, yaşlı erkek  rüyası her anlamda güvenebileceğiniz hayat tecrübesi ve bilgi birikimi fazla olan. çevresindeki insanlara değer veren kimselere işaret eder. Bu rüyayı gören kişiler, sağlıklı uzun ömrün içinde olup yaşadıkları süre boyunca torunlarının çocuklarını görme şansını bulacaklar. Rüyada görülen yaşlı erkek  rüyası, manevi anlamda da inançlara ve yapılan ibadetlere değer vermeye, haramdan ve kötülükten uzak olup mevladan her daim hayırlı olanı dilemeye sembol edilir.

Rüyada Genç Erkekten Bir şey Almak

Rüyada genç erkekten bir şey almak, bu rüya alın teri dökülerek yaptığınız bir işte beklentilerinizin karşılığını görmeye, işinizin umduğu şekilde yürüyerek hayıra vasıl olmaya  yorumlanır. Rüyasında genç erkekten bir şey aldığını gören kimse, bazen de kişinin aldığı eşyaya bağlı yorumlanır. Örneğin, gözle görülen eşya almak, mutlu olmaya, kendinizi ayrıcalıklı hissetmeye, söz gibi manevi değeri yüksek bir şey almak, hakkaniyetli kimselerle birlikteliğe, muradınıza nail olmaya delalet eder.

Rüyada Arkası Sıra Genç Birinin Geldiğini Görmek

Rüyada arkası sıra genç birinin geldiğini görmek, düşmanlarınızın sizi yenerek galip geleceklerine, girdiğiniz mücadeleden yenik düşerek maddi ve manevi zarara uğrayacağınızı işaret eder. Bu rüya bazen de gelecek habere, heyecan içinde beklemeye, sabrın sonunda selamete ermeye delalet edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1884