Rüya tabiri ara

Cover Image

Gemi Çapası

Ekim 9, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada gemi çapası görmek, gemi çapası rüyası hayatı her anlamda güvence altına almaya, sizi rahatsız edecek kuşkulardan ve karmaşalardan kurtulmaya yorumlanır. Bu rüya özellikle ticari işler içinde olan kimseler, için açılacak kazanç kapılarına, mal varlığında artışa gitmeye, her türlü nasibe ve kazanca zahmet çekmeden ulaşmaya işaret eder. Rüyasında gemi çapası rüyası gören kimse, hayatlarına anlam katacak kimselerle dünya evine girerek hayalini kurduğu evlilik yaşarlar. Gemi çapası rüyası, sağlıklı ömre, maddi malda artışa, mevki ve makama, hayırlı ve güzel habere, saygınlığa delalet eder. Özellikle iş hayatına yeni atılan kimseler için de güzel anlam taşıyan rüya kişinin ailesinin ve sevdiği kimselerin göğsünü kabartacak başarılı bir çok işe imza atacağına yorumlanmaktadır. Rüyada gemi çapası aldığını görmek, selamete ve kurtuluşa çıkmaya, vicdanen kendinizi özgür hissetmenize ifade edilir. Rüyada kişinin fırtınalı havada gemi çapasını demir atarak tehlikeden kurtulduğunu görmesi, hayatını tehlikeye sürükleyecek her türlü riskli işten uzak duracağına ifade edilir.

Rüyada Gemi Çapası Görmek?

Rüyada gemi çapası görmek, hayatı güvence altında tutmaya, temkinli olmaya, çıkılan her türlü yolda azimli ve kararlı şekilde ilerlemeye yorumlanır. Rüyada görülen gemi çapası sembolü bazen de kendinizi geliştirmek adına sürekli eylem içinde olmaya, çevrenizde bilge sahibi kimselerden yardım görerek eksik olduğunuz yanlarınızı tamamlamaya işaret edilir. Rüyada gemi çapası görmek, kimi zaman da seyahat içinde olmaya, sevdiğiniz kişilerden ayrı kalarak rızkınızın peşinden koşacağınıza tabir edilir. Rüyada gemi çapası almak, huzur ve selamete ermeye, esenliğe kavuşmaya, her türlü gam ve kederi geride bırakmaya sembol edilir.

Rüyada Kırık Gemi Çapası Görmek

Rüyada kırık gemi çapası görmek, bu rüya yaşanılacak talihsiz ve üzücü olaylara, canınızın sıkılmasına, maddi anlamda zora düşmeye işaret eder. Rüyasında kırık gemi çapası gören kimseler, yaşadıkları talihsizlikler sebebiyle uzun zaman acı çekerek kendilerine gelmek konusunda zorluk çekerler. Bu rüya aynı zaman da hanede yaşanılacak tatsız olaylara, sevdiğiniz kimselerle yollarınızı ayırmaya, kendinizi yalnız hissetmeye yorumlanır.

Rüyada Gemi Çapası Yapmak

Rüyada gemi çapası yapmak, rüyasında gemi çapası yaptığını gören kimseler, yaşamlarını kimseye muhtaç olmadan ifşa ederek sağladığı kazançlarla ömürlerini sürdürürler. Bu rüya yapılan bir çok işte hayal kırıklığı yaşamaya, elden mal çıkmasına sebep olacak yanlışlara düşmeye, karamsarlığa delalet eder.

Rüyada Gemi Görmek

Rüyada gemi görmek, rüyada görülen gemi sembolü aynı anlamlarda ifade edilmemekle birlikte kişi yada kişiler içinde farklı sembolleri de içerir. Rüyada parlak, yeni gemi görmek, iş hayatınızda göstereceğiniz başarılara, açılan yeni rızk kapılarına, eski ve yıkık gemi görmek ise kazancınızın düşmesine sebep olacak yanlış yatırımlar sağlamaya yorumlanır.

Rüyada Gemi Batması Görmek

Rüyada gemi batması görmek, Bu rüya kişinin kısa zaman da büyük kazançlara ulaşarak geleceğini güvence altına alacak başarılı işlere imza atacağına sembol edilir. Rüyada görülen gemi batması sembolü, kimi zaman da hastalığa, geçim darlığına düşmeye, sevdiğiniz kimselerle aranızın açılmasına sebep olacak işlere kalkışmaya ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6449