Rüya tabiri ara

Rüyada Gelinlikte Kan Lekesi Görmek

Mart 6, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada gelinlikte kan görmek, rüya nedir yada neden rüya görüyoruz? Rüya tabirimize geçmeden önce bu konular hakkında önce biraz bilgi verelim. Rüya, uyku esnasında görülen garip yada normal haller, şekiller veya yerler, olaylar gibi durumlara verilen addır. Rüya görmek kişiden kişiye, yaşanılan yerlere yada olaylara, psikolojik durumuna ve daha bir çok etkene bağlı olarak farklılık göstermektedir. Bazı insanlar gün içerisinde yaşadığı bir olaydan etkilenip benzer bir rüya görürken, kimi insanlar yaşamadıkları hayalini kurdukları (düşündükleri) şeylerden etkilenip o yönde rüyalar görürler. Rüyayı kesin bir dille anlatmak, şu nedenden dolayı rüya görüyoruz demek yanlış olur,çünkü rüya görmenin pek çok nedeni vardır. Ancak şu kadarını söyleyebiliriz ki rüya büyük ve soyut bir dünyadır. İnsanlar hayatlarının üçte birini uykuda geçirirler. Buda 90 yıllık bir ömrün 30 yılı demektir. Uyku demek biz insanlar için dinlenmek, rahatlamak ve yorgunluğunu atmak anlamına gelse de beynimiz işlevlerini sürdürmeye devam eder.Şimdi gelelim rüyamızın ne anlama geldiğine;

Rüyada gelinlikte kan lekesi görmek birinden yardım isteyip, yardım alarak beklediği hayra, zorlukların sonrasında umduğu refaha, uğradığı yenilgilerden sonra hak edilecek daha bol kazanca, zorlanarak beklediği mala, hak ettiği feraha kavuşmaya, zorluklarla mücadele ettikten sonra gelen büyük güce, rüyada gelinliğe kan damlaması umudunu kaybettikten sonra elde edilen yüksek mertebeye, çektiği zorlukların ve sıkıntıların ve cefanın ardından gelen iyi bir geleceğe, zorluklara göğüs gererek hak ettiği tolu kazanca, başarısızlıkların ardından gelen büyük başarılara, hak ettiği şerefe ulaşmaya, özlediği ve beklediği haysiyete olarak yorumlanır.

Rüyada gelinliğin kan olduğunu görmek bazende mağlubiyetten sonra ulaştığı ferahlığa, çektiği zorlukların ve sıkıntıların meyvesini alarak düşlediği mutluluğa kavuşmaya, umudunu yitirmişken bir kaç gün içinde alacağı sevindirici habere, verdiği uğraşların sonunda hak ettiği servete kavuşmaya, cefa ile birlikte kazandığı müjdeye, rüyada gelinliğin üzerinde kan görmek sıkıntılar sonunda kavuştuğu sağlıklı bir hayata, duygusal yükü bulunan bir tanıdıktan kendini kurtarmaya, beklediği, umut ettiği itibarlı mertebeye olarak da yorumlanabilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1636