Rüya tabiri ara

Rüyada Gelinlik Satın Almak

Mart 23, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada gelinlik satın aldığını gören kişi helal şekilde kazanılmış para ile mal almaya, haramdan uzak durmaya, işlerinin yoluna gireceğine sağlıklı bir hayat geçireceğine ve karanlık dönemden kurtulup ferah imanlı bir yaşantı süreceğine delalet eder. Rüyada gelinlik satın alan kişi hayırlı bir dünya hayatı geçireceğine, deniz yolculuğuna çıkacağına ve ele geçecek bir mirasa sahip olacağına da işaret eder. Rüyada eşya satın almak 2 şekilde yorumlanmıştır. Satın alınan şey iyi hayırlı işlere vesile olan bir şey ise kişinin iş hayatında başarılı ailevi ilişkilerinde mutlu ve başarılarla dolu bir yaşantı geçireceğine delalet eder. Eğer satın alınan eşya hayırsız istenmeyen bir şey ise bu rüya sahibinin sağlık sorunları ile karşılaşıp aile içi huzursuzluk geçireceğine işlerinin yolunda gitmeyeceğine de işaret eder.

Bekar kimse için evlenmeye delalet eder. Rüyada alınan beyaz gelinlik iyi ve güzel ahlaklı bir kimse ile tanışmaya ve hayatını o kişi ile sürdürmeye işaret eder. Bol kazançlı haramdan uzak duran girdiği ortamlarda sevilip saygı duyulan ve makam mevki sahibi biri ile yakınlaşmaya delalet eder. Rüyada satın alınan gelinlik kişinin beklediği özlem duyduğu hayalini kurduğu bir iş sahibi olmaya başarılı bir yaşam sürdürmeye sıkıntılarından kurtulmuş rahat bir ömür geçirmeye işaret eder. Bu rüya sahibi hamile ise kız çocuğu olacağına delalet eder.

Rüyada Gelinlik Denemek, Çekilen zorlukları geride bırakıp zorlukları aşarak özlemle beklenen temiz bir hayata kavuşmaya, zahmetle beraber hak edilen maddi gelir elde etmeye, uzun süre gösterilen çabaların ardından gözlenen tertemiz ve helal kazanca ulaşmaya ve düşlenen sevinçli günlere işaret eder. Rüya sahibi bekar ise bu rüya, uzun süre boyunca rüya sahibinin beraber olduğu ve oldukça iyi anlaştığı biri ile kısa bir süre içerisinde evlenerek mutlu bir yuva kuracağına, bazı rüya tabirlerine göre ise bekar birinin rüyasında gelinlik denemesi yakın zamanda duyulacak olan hayırlı haberlere yorumlanır.

Rüya sahibi evli ise, iş veya aile hayatında mutlu ve olumlu gelişmelere neden olacak hayırlı bir haber almaya, rüya sahibi hamile ise bu rüya, kız çocuğuna ya da çocuk sahibi olmak isteyen için hayırlı bir evlat ile tabir edilir. Rüyada gelinlik denediğini görmek, kişinin bütün arzu ve isteklerine ulaşıp, tertemiz kazasız belasız mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacağı anlamına gelir. Rüyada yaşlı birinin gelinlik denediğini görmek, bir çok kişi tarafından çok sevilen ve takdir edilen rüya sahibinin yakın zamanda ufak bir sıkıntıya düşeceğine ya da sağlık sorunu ile karşı karşıya geleceği şeklinde yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5030