Rüya tabiri ara

Rüyada Gelinlik Giyememek

Mart 28, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Gelinlik Giyememek, Bir kişi rüyasında gelinliğini giyemediğini görüyorsa yakın zamanda nişanladığı fakat ailesel problemlerinden dolayı düğününün gerçekleşmeyeceğini alamet eder. Başka bir yorumcuya göre ise rüyada gelinlik giyemediğini görmek rüya sahibi sevdiği erkek tarafından çok üzüldüğünü ve bu yüzden evlilikten korktuğunu delalet eder. Diğer yorumculara göre rüyada gelinlik giyememesi yakın zamanda sevdiği ile kavga ettiği ama çok çabuk barışacağına delalet eder.

Gelinliği çalındığı için rüyada gelinlik giymemek, ailesel problemlerden dolayı nişanı atacağına ve çok büyük problemler yaşayacağına alamet eder. Bir kimse bin bir zorluk ile gelinlik aldığını ve bu gelinliği başkalarının zoruyla giymediğini gören bir kimse yakın zamanda bir haber beklediğini ama bu haberin bir türlü kendisine ulaşmadığına delalet eder. Başka bir yoruma göre ise gelecek haberin sonucu çok hayırlı olacağını belirtmektedir.

Bir genç kız rüyasında aldığı gelinliği giymeden gelin arabasına bindiğini görüyorsa düğününde onu kıskanan kişilerin olacağına ve bu kişilere çok dikkat etmesi gerektiğine delalet eder.

Diğer bir yorum ise bu genç kız düğününden önce rahatsızlanacağı ve bu rahatsızlıktan dolayı nişanlısının onu terk edeceğine işaret eder. Eğer bir kız kaynanasının gelinliğini kestiğini ve bu yüzden gelinliği giyemedi ise ilerde yapacağı evliliğinde çok mutlu olacağına ve herkesin bu mutluluğunu taktir edeceğine delalet eder.Rüya sahibi gelinliği çalındığı için gelinliğini giyemediğini gördüyse yakında yapacağı düğün fevkalade güzel geçeceğine delalet eder. Eğer bir kişi düğününde gelinliğini üstüne tam olmadığını ve bu nedenden dolayı gelinliğini giyemediğini görüyorsa yakın zamanda onu bekleyen çok büyük sıkıntıların olduğunu ve bundan mütevellit çok acı çekeceğine işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

17000