Rüya tabiri ara

Rüyada Gelinlik Aramak

Nisan 8, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada gelinlik aramak çoğunlukla rüyada aranan şeyler rüya sahibinin maksadının asıl olması anlamına gelmektedir. Rüyasında gelinlik arayan kimse, eğer aradığı gelinliği bulmuşsa hayatında kaybetmiş olduğu her şeyi yeniden kazanmasını işaret etmektedir. Ayrıca çekmiş olduğu bütün sıkıntılarının kısa bir müddet sonra biterek feraha ermesi şeklinde yorumu yapılmaktadır. Bazı tabirciler rüyada gelinlik arayan bekar kişilerin kısmetlerinin karşılarına çıkarak iyi bir insanla mutlu bir evlilik yapacağını yorumlamaktadır.

Rüyasında gelinlik aradığını gören kişiler, genellikle uzun süredir bekledikleri ve arzu etikleri huzura kavuşarak rahat bir yaşam süreceğine delalet olunmaktadır. Eğer bir erkek rüyasında gelinlik aradığını görürse, iyi giden bir ilişkisinin olduğunu ve o kişi ile evlilik yolunda ilerleyerek huzurlu bir yuva kurulacağının müjdesini vermektedir. Hatta bu kişinin sıkıntılarının son bulmasıyla hayatında olan olumlu gelişmeler ile yüzünün güleceğine alamet olmaktadır.

Bu rüyayı gören kimsenin iş hayatındaki problemlerini hallederek uzun süredir beklediği toplu paranın eline geçmesi olarak tabiri yapılır. Rüyada beyaz gelinlik arayanlar, uzun zamandır sağlık ile olan sıkıntılarının ortadan kalkması ile ferah içinde yaşam sürmesine yorumu yapılmaktadır. Bir ulemanın tabirinde rüyada gelinlik aramak, rüya sahibinin çok büyük bir kuvvete kavuşmasına rivayet olunmaktadır.

Rüyasında beyaz renkte gelinlik arayanlar için bu rüyanın tabiri, rüya sahibinin ya da çevresinde kendisine çok yakın olan sevdiği birinin evleneceğini temsil etmektedir. Eğer rüyayı gören kişinin gönül ilişkisi yoksa, hemen kendisine uygun olan bir insan ile tanışarak önce sevgili olacağına ve ardından yuva kuracağına rivayet edilmektedir.

Bazı alimlere göre rüyada gelinliğin aranması, hem rüya sahibinin geleceğine hem de dünya hayatı şeklinde delalet olmaktadır. Rüyada beyaz gelinlik arayan rüya sahibinin çok güzel parlak bir geleceği olacağını işaret etmektedir. Rüyada aradığı gelinliği alanlar, hem iş hayatı hem de özel hayatı kendi isteği gibi olacağına rivayet olur.

Bu rüya gören kişi için hayırlara vesile olacak gelişmelerin peşi sıra geleceğine tabiri yapılır. Rüyasında gelinlik arayan rüya sahibi evli bir hanım ise, bebek sahibi olacağına ya da yeni bir eve taşınacağı anlamına gelmektedir. Bir anne rüyasında kızı ile gelinlik aradığını görürse, kızının çok temiz ve iyi bir insan ile hayatını birleştirerek mutlu yuva kurması ile müjdelenmektedir. Kısacası rüyada gelinlik aramak hayırlı olan rüyalardan sayılırken, rüya sahibine müjdeli haberler vereceği anlamına gelir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3045