Rüya tabiri ara

Cover Image

Gelinler

Temmuz 23, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada gelinler görmek, rüyada birden fazla gelin görmek, kısmetin artmasına,  hayırlı ve güzel olan bir çok olaya vakıf olmaya, umutların tekrar yeşermesine yorumlanır. Rüyasında bir den fazla gelin gören kimse, başarısızlıklarını ve umutsuzluklarını geride bırakarak kendisi için şans ve başarı getirecek başarılı bir çok etmenin içine yönelirler. Bu rüya aynı zaman da küslüklerin son bulmasına, sevincin ve başarının kat ve kat artmasına, geçmişe yönelik üzüntü duyduğunuz tüm etkenleri geride bırakmaya sembol edilir. Rüyada gelin görmek, daima iyiye ve güzele yorumlanır. Gelin rüyası, sağlığın, sevincin, neşenin, yaklaşan güzel günlerin habercisi şeklindedir. Rüyasında gelin gören kimse, bekar ise evliliğe doğru yönelir. Rüyada gelinlik görmek, başarıya, alınacak mutlu edici haberlere, sağlık ve mutluluğa işaret eder. Rüyada birden fazla gelin ve damat görmek, edinen dua ve kılınan namazların kabulüne, Allah’ı tealaya sığınmaya, Allah’tan her daim hayırlı olanı dilemeye tabir edilir. Bu rüyayı gören kimselerin dilekleri ve duaları her daim kabul görülüp başarı konusunda kendilerinden ödün vermeden yaşama şansını bulurlar.

Rüyada Gelin Görmek

Rüyada gelin görmek, gelin rüyası şans ve kısmeti içerdiği için daima hayırlı ve güzel rüyalar arasında kabul görülmüştür. Rüyasında kişi gelinin koluna girerek yürüyorsa eline geçecek çok miktarda para ile tüm zorluklarını yenme şansını elde eder. Rüyada gelin görmek, ucuzluğa ve bolluğa, maddi rahatlığa, ele geçecek kazançlara, hayatı güzel taraflarıyla ele almaya sembol edilir.

Rüyada Gelinlik Görmek

Rüyada gelinlik görmek, rüyada gelinlik görmek ve onu giymek, bekar kimseler için evliliğe, evli kimseler için kazançta yükselişe, mevki ve makam edinmeye işaret eder. Rüyasında gelinlik giydiğini gören kimse, murat kapısının en güzeline nail olur. Rüyada görülen gelinlik temiz ise hayırlı evlilik ve kısmete, kirli ise kararsızlığa, maddi dara düşmeye delalet eder. Rüyada siyah gelinlik görmek, hastalığa, kaza ve belaya, beyaz gelinlik görmek, emel ve arzulara ulaşmaya, kendinizi mutlu hissetmeye sembol edilir.

Rüyada Gelin Çiçeği Görmek

Rüyada gelin çiçeği görmek, kişinin murat kapısına nail olup sevdiği kimseyle hayatını bir kılmasına, Allah’ın hayırlı kıldığı yolda ömrünü vakıf kılarak her fırsatta ibadetini yerine getirmesine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, haram yemekten ve kötülük yapmaktan korkan, olaylara çözücü gözlerle bakan, bir çok insanın sevgisini kazanmış kimselerdir.

Rüyada Gelin Damat Görmek

Rüyada gelin damat görmek, eşler arasında yaşanılan tatsız olayların son bulmasına, çözüme ulaşmaya, haneye kötülük katmaya çalışan sinsi kimseleri haneden uzak kılmaya yorumlanır. Rüyada görülen gelin damat sembolü, eski güzel günlerin yeniden yeşereceğine, kısmet kapılarının açılacağına, her türlü güzel olayın gerçekleşeceğine ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

631