Rüya tabiri ara

Rüyada Gelincik Çiçeği Görmek

Nisan 4, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada gelincik çiçeği görmek kendi akraba ve canı olan yakınları, aile bireyleriyle iyi geçinmesine delalet eder. Ayrıca buna benzer şekilde kan bağı olan yakınlarıyla hoş bir muhabbet içerisinde olmasına işarettir. Rüyada gelincik çiçeği görmek, olumlu bir yorum şekilde hayırlı, iyi ve mutlu olayların yaşanacağı, rüyayı gören için güzel gelişmeler olacağı, isabetli adımlar atması ile bunun sayesinde güzel ve hoş şeylerle karşılaşmasına şeklinde yorumlanır. Rüyada gelincik çiçeği görmek huzur ve mutluluğa işaret eder. Müjdeyle birlikte sevince yorumlanır. Rüyada gelincik çiçeği görmek, insanı mutlu eden haberlerle birlikte olumlu gelişmeye, rüyayı gören için, kendi kardeşine ya da güzel yüzlü kişilere işaret etmektedir,

Rüyada bir gelincik çiçeği tarlası görülmesi mutluluk anlamına geliyor. Ateşli bir aşk anlamı şeklinde de yorumlanır. Rüyada güzel bir gelincik çiçeği görmek ise sevimli ancak kötü niyetli bir arkadaşa işarettir.

Rüyada Gelincik Çiçeği Tarlası Görmek, Rüyada gelincik çiçeği tarlasında bulunduğunu gören, beklediği bir işin hemen, ya da kısa sürede meydana geleceğine, eğer gelincik çiçeği toplayıp, demet yapıyorsa, malının artmasına, topladığı gelinciklerin yaprakları dökülürse, işlerinde zarar edeceği anlamına gelir. Gelinciğin kırmızı olması, ateş olarak yorumlanır. Rüyada gelincik çiçeği tarlasıyla, gelincik çiçekleri gördüğünü, bunları topladığı ve demet haline getirdiğini görse arzularının yerine geleceğine, eğer gelinciğin açma vakti ise, ferahlı günlere kavuşacağı, vakti değilse, kısa bir müddet sıkıntı geçireceğini, ancak bu günlerin gelinciklerin açma zamanına değin süreceği anlamına gelir.

Kırmızı renkli olduğu için ateş veya deveye ya da siyah ben olan gül gibi yanağa delalettir. Bazen de bu rüya, başın ağrımasına veya öz kardeşe işarettir. bazen de, rüyada gelincik çiçeği görmek, zalim, alçak, kalbi katı ve merhametsiz olan kimseye delalet eder. Rüyada gelincik çiçeği tarlasında olduğunun görülmesi, kişinin müjdeli bir haber alacağı, arzuların yerine gelmesi, dindar, merhametli insanlara yorumlanır.

Başka bir yorumcuya göre de, rüyada kişinin kendini gelincik çiçeğinin tarlasında olduğunu görmesi, beklemekte olduğu işin, hemen ya da çok kısa müddet sonra olacağı; eğer gelincik çiçeği toplayıp, demet yaparsa, malının artmasına; topladığı gelincik çiçeklerinin yaprakları dökülürse, işlerinde zarar edeceği söylenmiştir.

Rüyada kırda gelincik çiçeği tarlası ve öbek şeklinde açan gelincik çiçeğinin görülmesi ve onları toplanıp, demet yapılması, bütün arzuların gerçeklemesine, eğer bu gelincik çiçeklerinin açma vaktiyse, ferah günlere kavuşmasına, vakti değilse, kısa bir zaman sıkıntı geçireceğine, ancak bu sıkıntıların, gelincik çiçeklerinin açma zamanı son bulacağına delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3228

Rüya Sitesi Linkleri