Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Gelin Görmek İslami

Mart 31, 2017 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada gelin görmek, genellikle hayra, huzura ve güzelliğe delalet eder. Rüyasında gelin gören kişi huzurlu ve mutlu bir hayata kavuşacak, hayırlı bir haber alacak demektir.

Gelin gören kimse hayırlı bir izdivaca erişecek, bir yuva kuracak ve kısmetli bir yuva kuracaktır.

Rüyada Yabancı Bir Kimseyi Gelin Olmuş Görmek

Tanımadığınız yabancı birinin gelin olduğunu gördüyseniz, hiç beklemediğiniz bir yerden bir yardım alacaksınız ve mutlu olacaksınız demektir.

Rüyada Gelin Olmak

Kendisini gelin olmuş gören kişi kendini evliliğe hazır hissedip karşısına çıkan ve onun için hayırlı olacak bir kişi ile evlenir.

Rüyasında gelin olduğunu gören kimse kariyer sahibi olur, dünya malına sahip olur.

Yaşlı bir kadın kendini gelin olarak görürse, dünya malına çok değer verdiğine ve yalnızca kendi çıkarları için yaşadığına işarettir. Evli bir kadın gelin olduğunu görürse erkek çocuk doğuracak demektir.

Rüyada Gelin Almak

Rüyada gelin almak, çok yakında hayırlı ve kısmetli bir evliliğe adım atmaktır. Rüyada yaşlı gelin almak, helal yollardan çok büyük bir mal kazanmaya, aile içinde yaşanacak bolluk ve bereket dolu günlere, hayra işaret eder.

Evli bir erkek gelin aldığını görürse evliliği mutlu bir şekilde sürer, uzun ömre sahip olur.

Rüyada gelin almak veya gelinin koluna girip kol kola yürümek, mutsuz bir kimse için mutluluğa, fakir kimse için zenginliğe yorumlanır.

Kendi akrabalarından birini gelin alan kişi, yönetici olacak ve adil, hak gözeten bir yönetim sergileyecek demektir.

Rüyada Ağlayan Gelin

Rüyada ağlayan gelin görmek pek hayırlı değildir, iş hayatında bazı olumsuzluklar yaşayacak bu nedenle stres ve sinir yaşayacaktır. Yaşadığı sıkıntılar yüzünden hastalık geçirip sağlık problemleri ile karşılaşacaktır.

Sağlığın bozulması ile birlikte ileriye dönük planlarını ertelemek zorunda kalacak ve aile içinde problemler oluşacak demektir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4071