Rüya tabiri ara

Rüyada Geleceğe Gittiğini Görmek

Mayıs 31, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada geleceğe gittiğini görmek bu rüyadan gördüğü şey ile alakalı bir beklenti içerisine girmemelidir. Rüyada görülenlerin gerçekleşme olasılığı azdır. Rüyada geleceğe gitmek, hayatta ilerlemek ve başarılı bir kariyer anlamlarına gelir. Rüya sahibi, iş dünyasında şu anda bulunduğu veya ilerisi için düşündüğün durumdan daha iyi bir yerde bulunur.Rüyada gelecekten haber aldığını gören kişi, güzel bir insanlar tanışır. Bu kişi, rüya sahibinin iç huzurunu bulması için öğütler verir; onun hayatına anlam katar. Bu insan yaşlı biri olup tecrübesi ve bilgeliği ile ünlü biridir. Bu nedenle rüya sahibi, o kişiden çok şey öğrenir.

Rüyada geleceği görmek gelecek ile ilgili bir gelişmenin olduğunu görmek, rüya sahibinin kafasına geleceği ile ilgili çok şeyi taktığına işaret etmektedir. Geleceği ile ilgili yaşadığı kaygıların yersiz olduğu, istediği gibi bir hayata kavuşmak için zamana ihtiyacı olduğuna da işaret etmektedir. Rüyada gelecek ile ilgili bir haber alınması ya da duyulması ise çoğu zaman görüldüğü gibi yorumlanmaktadır. Aynı zamanda rüyada gelecek ile ilgili bir şeyler görmek kişinin bilinçaltının da bir yansıması şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada zaman yolculuğu yapmak, zaman rüyası olumlu olduğu kadar rüyayı gören kişinin hayat şekline bağlı olarak olumsuz olarak ta ifade edilir. Rüyada zaman yolculuğu yapmak, eğlenceli güzel bir olaya nail olduğu gibi bu rüya hastalık ve umut dolu bekleyiş olarak ta yer alır. Rüyada zaman görmek, bazen de yolculuğa çıkmaya, hayatınızı renkli kılacak güzellikler yapmaya, eğlenceye ve duygusallığa önem vermeye ifade edilir.

Rüyada gelecekten haber almak, çoğu zaman haberci bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Bazen bu rüyada gelecekten alınan haberlere işaret eder ve normal hayatta da rüya sahibinin karşısına çıkabilmektedir. Kişinin aldığı haberlerin üzücü ya da sevindirici bir haber olmasına göre farklı şekilde tabir edilen bu rüya, aynı zamanda rüya sahibi kişiye yapılan bir uyarı anlamına da gelebilmektedir.

Rüyada zamanda yolculuk yapmak, hayali kurulan şeylere kavuşmaya ve çalışma hayatında iyi bir kariyer sahibi olunacağına işaret eder. Aynı zamanda Allah katında sevap olan şeylere ve sevapların tecelli etmesine de yorumlanan zamanda yolculuk yapmak, hayattan beklenen şeylerin de artacağına tabir edilmektedir. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada zamanda yolculuk yapmak ve o zaman uygun davranmak, müspet kazançlar elde etmeye ve gayretlerin bu yönde devam edeceğine işaret etmektedir. Bazen de rüyada zamanda yolculuk yapmak, normal hayatta güzel ve temiz bir yolcuğa çıkılacağına işaret etmektedir.

Rüyada geçmişi görmek ya da geçmişte yaşanılan bir olayı görmek, yaşanan her şeyin rüya sahibini çok etkilediğine ve yaşanılanların etkisinden kolay kolay kurtulamadığına delalet eder. Geçmişte yaşanan olayların, gören kişinin aklını ve duygularını hala meşgul ettiğine de yorumlanır. Rüyada geçmişi görmek aynı zamanda bu olayların rüya sahibinin sağlığını olumsuz yönde etkileyecek kadar kafasına taktığına da işaret eder.

Rüyada zaman makinesi görmek, zaman rüyasının aksine olumsuz olarak anlam içeren bu rüya hayal kırıklığı, üzüntü, kişinin başına gelecek olan kötülük olarak ifade edilir. Rüyada görülen zaman makinesi bazen de hayrı olmayan rızkları peşinde koşmaya, harama el açmaya, kısmetlerin izin kapanmasına ifade edilir.

Rüyada zaman yolculuğu yapmak, rızkın geniş ve açık olmasına, girilen her işte başarılı sonuç almaya, kısmet kapılarınızın açıklığına, sizi seven insanlara sağladığınız güzel hayata yorumlanır. Rüyasında zaman yolculuğu yaptığını gören kimse, eli açık vefalı dostlarından gördüğü yardım sayesinde bir çok işinden mutlu ayrılıp rızkını açık eyler.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5308