Rüya tabiri ara

Cover Image

Geçmişe Gitmek

Mart 3, 2018 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada geçmişe gitmek, kişinin yaptığı pişmanlıklarından tövbe ederek hakkında hayırlara vesile olacak hayır kapısını aralamasına işaret eder. Bu rüyayı gören kişiler, geçmişlerinden aldıkları derslerle attıkları adımları daha düzgün ve emin şekillerde atarak olabilecek her türlü kötülüğü kendilerinden uzak kılarlar. Rüyada geçmişe gitmek, bazen de korkularınızla baş etmeye, zafere ulaşmaya, yenilgiyi kabullenmek yerinde başarma konusunda mücadele gitmeye ifade edilir. Geçmişe gitmek, rüyası kişinin eski günlerini hayal etmesine, içinde yaşattığı burukluk ile bir takım anılarına özlem duymasına, sevdiği kimselerle yaptığı güzel etkinliklerini ara ara anmasına sembol edilir.

Rüyada Geçmişe Gitmek Diyanet?

Rüyada geçmişe gitmek, geçmişe gitmek, rüyası bir anlamda uyarı niteliği taşıyıp hakkınızda hayırlı olmayacak zarar görmenize sebep olacak davranışlarınızdan uzak durmanız gerektiğine yorumlanır. Bu rüya kişinin hayatını şekillendirmesi ve doğru karar alması adına en güzel işaret olup kişinin attığı her adımda geride bıraktıklarını düşünerek yapmasına ifade edilir. Rüyada geçmişe gitmek, kimi zaman da eski dostlarla yaşanılan güzel anıların tazelenmesine, eskiye gitmeye,kısa süreli de olsa gerçek hayatın dışına çıkmaya ifade edilir.

Rüyada Geçmiş Günlere Dönmek

Rüyada geçmiş günlere dönmek,  bu rüya kişi için güzel olduğu kadar bazen de üzücü durumlara da işaret eder. Geçmiş günlere dönmek rüyası kişinin kurulu düzenini bozarak eski başı boş hayatına dönmesine, her şeyden elini çekerek üstün körü hareket etmesine yorumlanır. Bu rüya bazen de sizin için anlam taşıyan değerli kimseler le yaşadığınız güzel anılarınıza, hoş sohbetlerinize, katıldığınız etkinliklere özlem duymanıza ifade eder.

Rüyada Geçmişe Özlem Duymak

Rüyada geçmişe özlem duymak, kişinin sosyal yaşantısını ve planlarını kısa süreli de olsa geride bırakarak geride bıraktıklarını hayal ederek yaşanan anıların tazelenmesi için mücadele içine gitmesine işaret eder. Rüyada geçmişe özlem duymak, bazen de anıları tazelemeye, eski dostlarla bir araya gelmeye, sıcak samimi sohbetler yaparak kendinizi mutlu hissetmeye ifade edilir.

Rüyada Tekrar Çocuk Olmak

Rüyada tekrar çocuk olmak, rüyasında tekrar çocuk olduğunu gören kimse, kalbini her türlü kötülüklerden ve fenalıklardan temizleyerek kendisine yep yeni hayırlı ve güzel hayat sunar. Rüyada tekrar çocuk olmak, bazen de karşınıza çıkacak kimseyle samimi dostluklar kurmaya, bu kişiyle güzel vakitler geçirerek kendinizi sosyal ve psikolojik olarak huzur içinde görmeye ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4700

Rüya Sitesi Linkleri