Rüya tabiri ara

Cover Image

Geçit

Şubat 16, 2018 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada geçit görmek, geçit rüyası kişinin hayata dahil beklentilerini, umut ve hayallerine, gerçekleştirmek için uğraş verdiği amellerine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, yüce gönüllü, başarılı olmaktan uzak olmayan, hayatı hayalleri ve amaçları doğrultusunda yaşayan kimselerdir. Rüyada geçit görmek, bazen de şansın ve kısmetin dönmesine, zafere ulaşma adına girilen yollarda muvaffakıyete ermeye ifade edilir.

Rüyada Geçit Görmek Ne Demek?  

Rüyada geçit görmek, yaşadığınız hayatın en güzel sembolü niteliğinde olan bu rüya gerek sosyal hayatınızda gerekse iş hayatınızda karşılaşacağınız olumlu ya da olumsuz olayları ele alır. Bu rüyayı gören kişiler, girdikleri her işte oldukça kararlı, amaçları ve hedefleri doğrultusunda yaşayan, hayatın güzel taraflarını ele almış kişilerdir. Rüyada geçit görmek,  kimi zaman da elinize geçecek mal ve mülklere, bolluk ve bereket içinde yaşamaya,  mutlu kılınan işler içine girmeye ifade edilir.

Rüyada Dar Geçit Görmek  

Rüyada dar geçit görmek, dar geçit rüyası eldeki malların kısıtlı olup hayatınızı şekillendirmek adına girdiğiniz yolların sınırlı olduğunu işaret eder. Rüyasında dar geçit gören kimse, malının kıymetini bilerek kazancını gereksiz harcamalardan ve yatırımlardan uzak eyler.

Rüyada Üst Geçit Görmek  

Rüyada üst geçit görmek, kişinin gözünün yükseklerde olup kaybetme riski taşıyan ticari yollara hiç bir şekilde gitmeyeceğine yorumlanır.  Rüyada üst geçit görmek, bazen de hayatı yüksekten görmeye, insanlara aşağılayıcı gözlerle bakmaya, hem kendinizi hemde ailenizi yanlış yollarla sürüklemeye ifade edilir.

Rüyada Hemzemin Geçit Görmek   

Rüyada hemzemin geçit görmek, kişinin yaptığı işler ve edindiği başarılar ile kendisine olan güveninin artarak gerek çevresinde gerekse ailesinde büyük saygınlık gireceğine yorumlanır. Rüyada hemzemin geçit görmek, bazen de yeni yerler ve dostlar edinmeye, hayatınıza renkliler katmaya, içinde olduğunuz durumun keyfini sürmeye ifade edilir.

Rüyada Yaya Geçidi Görmek  

Rüyada yaya geçidi görmek, bu rüya hayatınızı daha kolay ve yaşanılır hale getirecek şanslara ve başarılara ulaşmaya,  ele geçen fırsatlar ile kalıcı bir çok yatırıma ulaşmaya yorumlanır. Rüyasında yaya geçidi gören kimse, insanlara karşı gayet saygılı, hoş görülü, kazandığı birikimleri ile bir çok insana ekmek kapısı sunan kimsedir.

Rüyada Alt Geçit Görmek  

Rüyada alt geçit görmek, kişinin garantili işlere girerek kendisini hiç bir şekilde tehlikeye sokmayacağına, yatırımlarını olumsuz anlamlarda etkin kılmayarak zaferlerle hayatını süsleyeceğine yorumlanır. Rüyada alt geçit görmek, bazende tahrikler karşısında savunmaya geçmeye, her türlü kötülüğü bertaraf etmeye,  kendinizi olaylar karşısında dik tutmaya ifade edilir.

Rüyada Üst Geçitten Düşmek  

Rüyada üst geçitten düşmek, bu rüya hakkınızda hayır getirmemekle birlikte elinizden çıkacak mala, maddi sıkıntıya düşmeye,  yenilgiye uğramaya işaret edilir. Rüyasında üst geçitten düştüğünü gören kimse, tehlikeli işlerin ortasında kalarak hem kendisini hemde ailesini sıkıntıya sokar.

Rüyada Resmi Geçit Töreni Görmek  

Rüyada resmi geçit töreni görmek, kişinin hayatı adına her daim daha iyisini kurmak için çaba sarf ederek alın teri dökerek girdiği yollarda başarıya ulaşacağına yorumlanır. Rüyada resmi geçit töreni görmek, bazen de görkemli davete katılmaya,  zengin ihtişamlı kimselerle aynı havayı solmaya , kendinizi değerli kılmaya işaret edilir.

Rüyada Askeri Geçit Görmek 

Rüyada askeri geçit görmek, kişinin meslek hayatında edilebileceği en üst makama erişerek çevresindeki insanların gurur kaynağı haline geleceğine yorumlanır. Rüyada askeri geçit görmek, bazende yapılan işlerden ve edinilen başarılardan dolayı her daim sevilerek üstün kılınmaya, insanları hep kendinize çekerek onlarla iyiyi ve güzeli aşılamaya, hayatı her karesiyle dolu dolu yaşamaya ifade edilir .

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2082