Rüya tabiri ara

Rüyada Gece ve Gündüz Görmek

Aralık 18, 2019 - Okuma süresi: ~1 dakika

Rüyada gece görmek kederli, üzüntülü ve dertli olaylara yorulur. Rüya sahibinin hane içinde huzursuzluk yaşayacağına ve yakınından birinin sağlığından olacağına delalet etmektedir. Ayrıca kişinin iş hayatında ve aile yaşantısında büyük sıkıntılarla boğuşmak durumunda kalacağına da yorulmaktadır. Rüyada görülen gecenin tasvirine göre tabirciler tarafından farklı şekillerde yorumlanabilmektedir.

Rüyada Mehtaplı Bir Gece Görmek
Rüyada aydınlık ve mehtaplı bir gece görmek, tam tersi şekilde mutluluğa, huzura ve karanlıkların aydınlığa çıkacağına yorulur. Rüya sahibinin yakın zamanda tüm dertlerinden kurtulacağına ve huzur içinde ferah bir yaşam süreceğine delalet eder.

Rüyada Gece Yürümek
Rüyada gece yürüdüğünü görmek, rüyayı gören kişinin başaramayacağı bir iş olmadığının ve tüm sıkıntıların üstesinden geldiğine yorulur. Ahlaklı, doğru ve dürüst bir kimse anlamına da gelmektedir.

Rüyada Gündüz Görmek
Rüyada gündüz görmek hayırlı ve güzel şeylere yorulur. Rüya sahibinin içinde olduğu tüm maddi-manevi sıkıntıların geride kalacağına ve hayatındaki sıkıntıların çözüm bulacağına yorulmaktadır. Aynı zamanda yapılacak güzel işlere ve yardımlara da delalet etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

265

Rüya Sitesi Linkleri