Rüya tabiri ara

Rüyada Gece Denizde Yüzmek

Mart 21, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada gece denizde yüzmek görülen rüya hayırlara vesile olması dileğiyle aydınlık düşünülmelidir. Gece yüzdüğünü görmek rüya sahibi için bu rüyanın görülmesi iş hayatında uzun bir yola çıkarak yolculuk yapılmasına gittiği bölgede işine devam ederek yaşayacağına rivayet eder. Bir kimse bu rüyayı görürse hayırlı bir yuva kuracağına yorumlanır. Ayrıca görülen rüya bazı zamanlarda kişinin kendisine çıkmayabilir. Çok sevdiği veya aile halkından bir bireye çıkabilir.

Rüyada gece denizde yüzdüğünü görmek rüya sahibine gelecek olan bol kısmet ve paraya delalet eder. Evli bir çiftin bu rüyayı görmesi mutlu bir hayatları olacağına ve sürekli gezme ve tatile gideceklerine işarettir. Gece denize girmek Uzun bir süre her konuda sıkıntı içinde olan rüya sahibinin zor şartlarda geçinirken beklenmedik bir tanıdık nedeniyle yardım göreceğine ve bu durumda uzun bir süre sıkıntılarının geçerek huzura kavuşacağına alamet eder. Akraba ve aile içinde olan tutkunluk ve saygı çerçevesi içinde huzur içinde yaşanılmaya her konu üzerinde iki tarafında habersiz karar almadığına birbirlerine olan bağlılığa rivayet eder.

Rüyada gece denizde balıklarla yüzmek kötü bir arkadaş edilen rüya sahibi için bu rüya karanlık işlere bulaşan kişinin kendi başının belaya girebileceğine arkadaş çevresinden zarar göreceğine ve böyle bir ortamdan uzak kalınması gerektiğine yorumlanır. Görülen rüyada sahibine bir uyarı olarak bildirilir. Çektiği bir takım sıkıntıların devam edeceğine sabırlı olunması gerektiğine muradına ereceğine rivayet eder. Bekar bir bayanın bu rüyayı görmesi oynadığı şans oyunundan para kazanacağına çok mutlu olarak bu durumun tadını çıkaracağına alamet eder. Rüyada gece denizde yüzmek hamile olan bir kadının bu rüyayı görmesi çektiği zorlu bir hamileliğin ardından ikiz bebekleri olunacağına bu müjdeyi sevenleriyle paylaşmaya işaret eder. İki elti arasında olan geçimsizliğe bu durumda eşlerin tartışmasına eltilerin birbirlerini kıskanarak huzursuzluk çıkartmalarına yorumlanır.

Gece yüzdüğünü görmek bir kimse bu rüyayı görmesi sonucu emellerine kavuşacağına ve aydınlık düşüncelerle her konuda üstün bir başarı elde ederek gözde bir insan olduğuna çıkar. Kardeşler arsında geçimsiz olan ve kötü huylar la aile düzenini bozan kişinin geçimsiz bir insan olarak hiç kimseye huzur vermediğine alamet eder. Sevgi konusunda çok şanslı olan rüya sahibine iş hayatında arkasında duran insanlar sayesinde beklenmedik olaylar yaşayacağına ve mutlu olarak aile hayatını sevindireceğine yorumlanır.

Rüyada gece denize girmek karanlık işler içine bulaşan kişinin büyük korkular yaşayacağına ve para hırsı nedeniyle kötü olaylara karışacağına geçici olarak hapiste kalacağına rivayet eder. Kendi kişiliğiyle hiç kimseyi beğenmeyen ve kendisini her insandan üstün görerek bencil olan kişiye yorumlanır. Her şeyin hayırlısını dilenmesi ve gördüğünüz rüyayı iyi düşünerek yormanız güzel olaylar yaşanılmasına vesile olur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3357