Rüya tabiri ara

Cover Image

Geç Kalmak

Aralık 5, 2017 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada geç kalmak, kişinin toplumdaki saygınlığını kaybederek insanların gözünde değersiz hale geleceğine yorumlanır. Rüyasında geç kaldığını gören kimse, üzerine yüklenen sorumlulukları yerine getirme konusunda yetersiz, girdiği her işte başarısız olan, insanlara karşı soğuk davranış sergileyen kimsedir. Rüyada geç kalmak, aynı zamanda geç kalınmış güzelliklere, elinize geçen fırsatları yerinde kırmamaya, yanlış yollara sapmaya ifade edilir.

Rüyada Geç Kalmak Ne Demek? 

Rüyada geç kalmak, geç kalmak rüyası beklentilerin olumsuz şekilde sonuç bulmasına, kişinin içinde yaşattığı hayallerini bir bir kaybetmesine, yanlışa düşmeye yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler çevresindeki insanların davranışlarından olumsuz şekilde etkilenerek hataya yer verecek davranışların içine girerler. Rüyada geç kalmak, bazende evlilik yolunda atılan adımlarda hüsrana uğramaya, mutsuz olmaya, hayallerin yarım kalmasına işaret edilir.

Rüyada İşe Geç Kalmak  

Rüyada işe geç kalmak, iş hayatınızda ufak tefek sorunlar yaşayarak üzücü bir takım sorunlarla karşı karşıya kalacağınıza yorumlanır. Rüyada İşe geç kaldığını gören kimse, eline geçen fırsatları yanlış şekilde değerli kılarak kısa zaman içinde sıfırı tüketme durumuna düşer.

Rüyada Sınava Geç Kalmak  

Rüyada sınava geç kalmak, bu rüya geleceğe yönelik hayatınızla ilgili alacağınız kararlarda endişe içine düşerek olması gerekli olan durumları görmezden geleceğinize yorumlanır. Rüyada sınava geç kalmak, aynı zamanda huzursuz durumlara düşmeye, mutsuz olmaya, kurduğunuz hayallerin yarım kalmasına tabir edilir.

Rüyada Okula Geç Kalmak  

Rüyada okula geç kalmak, bu rüya kişinin ayağına kadar gelecek olan güzel fırsatları değerli kılmayarak ilerde pişmanlık yaşayacağı duruma düşeceğine yorumlanır. Rüyasında okula geç kaldığını gören kimse, yanlış dostluklar ve kötü alışkanlıklar edinerek hem kendisini hemde ona güvenen insanları hayal kırıklığına uğratır.

Rüyada Nikaha Geç Kalmak  

Rüyada nikaha geç kalmak, kişinin sevdikleri kimselere karşı verdiği sözler karşısında gerçeği göremeyerek insanları hayal kırıklığına uğratacağına yorumlanır. Rüyada nikaha geç kalmak, bazende eş dost ve akrabalarınızla katıldığınız bir aktiviteden mutsuz sonla ayrılarak üzücü hale düşerler.

Alimlerin Açıklamaları? 

Diyanet Yorumu, rüyada geç kalmak, yaşanacak mutlulukların yarım kalmasına hayal kırıklığı yaşamaya, kişinin inançlarını vakıf kılmak yerine başı boş gereksiz işlerde hayatını daim ettirmesine yorumlanır.

İhya Yorumu, rüyada geç kalmak, yaşanacak hayal kırıklığına, mutsuz olmaya, üzülmenize sebebiyet verecek durumlarla karşı karşıya kalmaya ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4596

Rüya Sitesi Linkleri