Rüya tabiri ara

Rüyada Gazi Görmek

Kasım 24, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada gazi görmek, hayatta kazanılan zaferlerin, takdir kazanma isteklerinin ön planda olduğu şeklinde yorumlanır. Rüyada görülen gazi, başarının ve zaferin sembolüdür. Kişinin rüyasında gazi görmesi de çalışmalarının karşılığında beklediği onura, makama veya kıdem artışına ulaşacağı şeklinde tanımlanır.

Rüyada gazi görmek şerefli bir zafere erişileceğinin göstergesidir. Hayatını zorlu mücadeleler içerisinde geçirmiş, yüreği saf ve temiz düşünceler ile dolu bir insan ile karşılaşılacağına, manevi anlamda rahatlamaya da tabir edilir. Rüyada gazi görmek; mevki sahibi, sevilen bir kişinin haneye ziyarete geleceğine, kendisinden manevi alanda çok fayda görüleceğine de işaret sayılır.

Rüyada Gazi Madalyası Aldığını Görmek

Rüyada gazi madalyası aldığını görmek; itibar görme isteğinin gerçekleşeceğine, çalışma, gayret ve hırsının takdir edileceğine, toplumda saygın bir yere yerleşileceğine işarettir. Rüyada gazi madalyası aldığını gören gerçek hayatta da önemli bir başarıya imza atarak kendisini kanıtlayacaktır.

Rüyada Çok Sayıda Gazi Görmek

Rüyasında birden fazla sayıda, bir grup gazi ile bir arada olduğunu gören kimse için çok onurlu bir mücadeleye dayanan önemli işlere, bir topluluğun üyesi olunmaya veya bir yönetim işinde birlik ve beraberlik içinde hareket edilmesine işaret olarak yorumlanır.

Rüyada Birine Gazi Madalyası Taktığını Görmek

Bu rüya, başarılı işleri ve özverili karakteri ile hayatınıza girecek olan kişiye yorulur. Rüyayı gören kişi bekâr ise çok hayırlı olacak evlilikler söz konusudur. Hayatlarını birleştirecek olan insanların birbirlerine yakışır, itibarlı bir aile ile kurulacak mutlu münasebetleri olarak da anlam verilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2388