Rüya tabiri ara

Rüyada Futbol Görmek

Ağustos 20, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada futbol görmek, iyi şeylere alamet etmez. Rüya sahibinin insanlarla arasındaki muhabbettin ve sıcaklığın bozulacağına, karşılıklı olarak ayrılıkların yaşanacağına, anlaşmazlıkların çıkacağına, insanların ortaklıklarını bitirme kararı alacağına ve huzurun bozulacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin çevresini art niyetli kişilerin tutacağına, onlardan yana gerek maddi gerekse manevi zarar göreceğine tabir edilir.

Rüyada Futbol Maçına Gitmek

Rüyada futbol maçına gitmek, rüya sahibinin olmayacak heveslere kapıldığına, boşa ümitlendiğine ve bu uğurda boşa koşuşturup yorulduğuna delalet eder. Kişi, kendisine kar getireceğinden emin olmadan bir işe varını yoğunu harcamak için bir an bile gözünü kırpmayacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Futbol Maçı Görmek

Rüyada futbol maçı görmek rüyayı gören kişinin kendisi için dişe dokunur hiçbir iş yapmadığına, bütün gün sokaklarda gezerek vakit harcadığına ve ömür tükettiğine delalet eder. Boş işlere kafa yoran bu yüzden de sürekli hayal kırıklığı yaşayan bir kişinin varlığı ile tabir edilir.

Rüyada Futbol Forması Giymek

Rüyada futbol forması giymek, hayırlara işaret eder. Rüya sahibinin kendisini çok mutlu edecek, umutlandıracak ve emeklerini boşa çıkarmayacak gelişmelerin yaşanacağına, çok şanslı ve kısmetli olacağı günler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Futbol Sahası Görmek

Rüyada futbol sahası görmek, yaşam şartlarını iyileştirecek ve maddi imkânların çoğalmasını sağlayacak bir gelir elde etmeye ve lüks içinde yaşamaya rivayet edilir. Rüya sahibini çektiği zahmetten, yokluktan ve çileden kurtulacağına, huzura kavuşacağına yorulur.

Rüyada Futbol Takımı Görmek

Rüyada futbol takımı görmek, rüyayı gören kişinin başarılarına engel olmak isteyen ve bu nedenle sürekli çalışan rakiplerinin olduğuna tabir edilir. Kişiyi çekemeyenlerin ve sevmeyenlerin sayısının artmaya başladığı şeklinde ifade edilir.

Rüyada Futbol Oynamak Gol Atmak

Rüyada futbol oynamak ve gol atmak meslek hayatının zirvesinde olmak anlamına gelir.

Rüyada Futbol Görmek sayfası 30/08/2020 19:16:42 tarihinde 69479 numarası ile oluşturulmuştur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3018

Rüya Sitesi Linkleri