Rüya tabiri ara

Rüyada Fotoğraf Çektirmek

Ocak 22, 2019 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada fotoğraf çektirmek başka insanlardan iyilik görmeye, kol kanat geren insanlara yorumlanır. Mesela evleneceğiniz kişinin ailesi ile çok iyi geçinebilirsiniz. Onlar tarafından çok sevilebilirsiniz. Yeni bir aile ortamına girebilirsiniz. Evli olanlar da eşlerinin ailesi ile iyi geçinirler. Aranızdaki problemler rafa kalkar ve artık huzur hakim olur. Hane içerisinde de uzak akrabalar, eş ve dost tarafından iyilik gelebilir. Aileniz kalabalıklaşır. Bir süredir evinize girmeyen kişiler evinize gelebilirler ve onları mutlu bir şekilde ağırlayabilirsiniz. Eğer bir süredir dargın olduğunuz insanlar varsa, onlar da yakında size haber gönderebilirler. Aranızdaki buzlar eriyebilir ve yeniden eski dostluklar devam etmeye başlayabilir.

Rüyada fotoğraf çekmek muradına ermek ve herkesin buna mutlu olmasına yorumlanır. Ailenizin yanı sıra hane dışından insanlar da sizin adınıza sevinebilirler. Yakın zamanda tebrik sebebi ile evinizde misafirler ağırlayabilirsiniz. Eğer mal mülk edinmek istiyorsanız, yakında şans sizden yana olacaktır.

Rüyada fotoğraf çektirmek istemek bir zamanlar yardım ettiğiniz insanlardan bu sefer sizin yardım görmenize yorumlanır. Hane halkı dışından birileri size yardım ederek bir işinizin olumlu sonuçlanmasını sağlayabilirler. Mesela iş arayanlar için başkası iş bulmasında vesile olabilir. Ya da başka bir konuda yardımları dokunabilir.Rüyada fotoğraf çektirmek istememek hırs ettiğiniz ne varsa sonunda mutlu olmak ve herkesin sizin başarınızı kutlamasına yorumlanır.

Rüyada arkadaşlarla fotoğraf çekilmek manevi yönden kendinizi mutlu ve huzurlu hissetmek, hane halkından destek gelmesine yorumlanır. Gerçekten size değer veren insanların kimler olduğunu anlayacaksınız. Evinize gelen hayırlı misafirler de olabilir. Evinizde bir kutlama, davet ya da başka sebepler ile misafirler ağırlayabilirsiniz.

Rüyada biriyle fotoğraf çektirmek özel hayatınıza dair almış olduğunuz bazı kararlar da çevrenizin desteği olabilir. Mesela evlenmek isteyen kişiler yakınlarından yardım görebilirler. Aile içi sorunları aslında kafanızda fazla büyüttüğünüzü göreceksiniz ve hanede yeniden huzur hakim olacak.

Rüyada birinin fotoğrafını çektiğini görmek mal mülk sahibi olmaya yorumlanır. Gelecek günlerde mal mülk edinme konusunda şanslı olabilirsiniz, gelen bir haber ile birlikte acele bir şekilde birikimlerinizi değerlendirebilirsiniz. Karlı bir yatırım da söz konusu olabilir ve bu sayede gelecekte kazançlı çıkabilirsiniz.

Rüyada cep telefonu ile fotoğraf çekmek arkadaşlarınızdan gelecek bir takım haberlerin sizi üzmesine ve çok şaşırmaya yorumlanır. Duyacağınız bazı şeyler yüzünden kalbiniz kırılabilir. Mesela geçmişte kalan bir konu yeniden gündeme gelebilir. Ya da istemediğiniz konular hakkında sohbetler geçebilir.

Rüyada toplu fotoğraf çektirmek tedirgin olduğunuz biri ile aranızdaki sorunun çözülmesine ve olayların aranızda sonuç bulmasına yorumlanır. Mesela birinden gizli bir şey yaptıysanız ya da yalan söylediyseniz, bu kişi yakında bunları öğrendiğinde beklediğiniz tepkiyi görmeyebilirsiniz. Sizi anlayış ile karşılayabilir.

rüyada görülen fotoğraf bir aile fotoğrafı ise ve içinde çok sayıda kimse bulunuyor ise bu rüya çocukluk günlerine duyulan özleme işaret eder. Rüyada eşinin fotoğrafını görmek, kişinin aile bağlarının eskisi gibi kuvvetli olmadığına ve bu nedenle üzüntü duyduğuna tabir edilmektedir.

rüyada eski fotoğraflar görmek, bu rüya hastalığa ve ölüme tabir edilmekte olup bazıları için rüyanın doğru yoldan sapmak ve Allah’tan uzaklaşmak olarak yorumlanması gerektiği tabir edilmektedir. Bazı alimlere göre ise rüyada eski aile fotoğrafı görmek, rüya sahibinin kısa bir süre sonra aniden ciddi bir hastalığa yakalanmasına ve bundan kurtulmak için çaba sarf etmesine tabir edilmektedir.

Rüyada fotoğraf çektirmek kısa bir süre sonra hastalanmaya tabir edilmektedir. Bazı dini yorumculara göre ise rüyada sevgilinin fotoğrafını görmek, bu rüya kişinin tehlikeli ve meşakkatli bir yolculuğa çıkmasına tabir edilmektedir. Ayrıca çıkılan yolculuktan hayır olmadan dönülmesine ya da hastalanmış olarak dönmeye de tabir edilir.

Rüyada fotoğraf çekilmek ne anlama gelir? Bu rüya kişinin uzun bir yolculuğa çıkmasına ya da ecelinin yakın olduğuna tabir edilmektedir. Bazı yorumcular ise bu rüyayı ruhun körelmesine ve iyilik merhamet namına hiç bir şey kalmamasına tabir etmektedirler. Bazı alimler ise rüyayı zalim kişiye ve çevresindekilere eziyet eden patrona ya da yöneticiye tabir olunmaktadır.

Rüyada fotoğraf göstermek kimin fotoğrafının gösterildiğine göre yorumlanmaktadır. Eğer ölmüş birinin fotoğrafı gösteriliyor ise o kişiye duyulan özleme ya da ölenin hayır ve dua beklemesine yorumlanır. Gösterilen fotoğraftaki kişi sağ ise ecelinin yaklaştığına ya da ağır bir hastalığa yakalanacağına yorulmaktadır.

Rüyada fotoğraf makinesi görmek birkaç şekilde tabir edilir. Öncelikle kişinin ünleneceğine ya da çok zengin ve güçlü olacağına bu nedenle arayıp soranının çoğalacağına iyi anılacağına tabir edilir. Bazı elimler ise büyük bir kazaya ve çok sayıda kişinin ölümüne ya da büyük bir doğal felaketin yaşanmasına yorumlamaktadırlar.

Rüyada fotoğraflara bakmak çok sayıda yorumcu tarafından geçmiş özlemi ve içinde bulunulan durumdan memnun olmamaya tabir edilmektedir. Bazı dini alimler ise bu rüyayı gösterilen fotoğrafın eski bir fotoğraf olması durumunda kişinin aile bağlarını eski hale getirmek için göstereceği çabaya tabir edilmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4092