Rüya tabiri ara

Cover Image

Foto

Nisan 16, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada foto görmek, foto rüyası çevrenizde başarılarıyla adından sıkça söz ettiren kimselere karşı göstermiş olduğunuz yaklaşımlarınızın işaretidir. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, kendilerine çizdikleri yolda başarıyla ilerlemek için daima o kimselerin bilgi ve birikimlerinden yararlanırlar. Rüyada görülen foto sembolü, bazen de mevki ve makama, üst düzey konuma yükselmeye, hayırlı kısmete, ele geçecek maddi kazanca yorulur. Rüyada foto görmek, zorlukların ve imkansızlıkların üstesinden gelmeye, zorlu şartlara ve olanaksızlıkları bakmaksızın yola devam etmeye, aklın ve bilimin yer ettiği anele tikleri ortaya koymaya sembol edilir. Rüyada görülen foto sembolünün bir diğer anlamı olan fotoğraf ifadesi de kişinin öz güvenini yerine getirecek, çevresine karşı olumlu gözlerle bakılmasına imkan sunacak fırsatları elde edeceğine ifade edilir. Foto sembolü, bekar kimseler içinse birden fazla kısmete açık olmaya, haneye gelecek taliplere, evli kimseler için de kız evlada işarettir. Rüyada fotoğrafçı görmek, hayatı pozitif yaşayan, hayallerinin  peşinden koşan, çevresinde olumlu ya da olumsuz eleştirilere aldırış etmeyen hayal gücü yüksek kimselere yorulur.

Rüyada Foto Çektirmek 

Rüyada foto çektirmek, fotoğraf çektirmek, rüyası müjde şeklinde ifade içerip ayrı kaldığınız varlığı ile mutlu olacağınız kimseyle buluşacağınıza,keyfinizin yerine geleceğine yorumlanır. Fotoğraf çektirdiğini gören kimse, içinde yaşattığı duygularını dışa vuracak fırsatları yakalayarak duygularını özgürce ifade eder. Rüyada fotoğraf çektirdiğini görmek, hayatı plan çerçevesinde kurallarına göre yaşamaya, geleceğinizi daha güzel hale getirecek maddi kazancı yüksek yatırımlara yönelmeye ifade edilir.

Rüyada Foto Yırtmak

Rüyada foto yırtmak, bu rüya kafanızı karıştıracak, düşüncelerinizi olumsuz yönde etkileyecek durumlara sürüklenmeye, bulunduğunuz çevredeki insanlardan uzaklaşma kararı alacağınıza işaret eder. Rüyasında foto yırttığını gören kimseler, hayatını başlı başına saran tüm etkenlerden kendisini ve ailesini uzak kılarak kimsenin varlığından rahatsız olmadığı yerlere gider. Fotot yırtmak, sosyal yaşam ve iş yaşamında değişikliğe gitmeye, kendi yolunuzu çizmeye, elinize geçen imkanları her anlamda güzel kılmaya sembol edilir.

Rüyada Fotoğraf Görmek

Rüyada fotoğraf görmek, fotoğraf rüyası her haliyle hayırlı ve güzel rüyadır. Bu rüyayı gören kişi  görmüş olduğu fotoğrafta kendisini ya da hanesinden bir yakınını görmüş ise bu kişinin başına konacak devlet kuşunun işaretidir. Bu rüya sıkıntılardan ve dertlerden kurtulmaya, hayatı dolu dolu yaşamaya, hayatınızı güzelleştirecek birbirinden güzel eylemlerde yer almaya ifade edilir. Rüyada fotoğraf görmek, bazende sağlık sorunlarına, elden ayaktan düşmeye, kendinizi çaresiz görmeye sembol edilir.

Rüyada Fotoğraf Çekinmek

Rüyada fotoğraf  çekinmek, iş hayatınız da kendinizi göstermek adına göstermiş olduğunuz çabalarınızda fazlasıyla başarıya ulaşarak her anlamda yükselme şansını bulacağınıza yorumlanır. Rüyasında fotoğraf çekindiğini gören kimseler, çevresine daima güzel izlenimler bırakmış, davranışları ile örnek teşkil etmiş, insanların sıkça adından söz ettikleri kimselerdir. Fotoğraf çekinmek, bazen de sizin için hayırlı ve güzel olacak bir organizasyonda yer almaya, yaşanılan anın keyfini çıkarmaya, her anlamda başarıyı yakalamaya ifade edilir.

Rüyada Fotoğraf Çekmek

Rüyada fotoğraf çekmek, foto çekmek, rüyası hayatınızın belli karesinde yaşadığınız olumlu ya da olumsuz bazı olayları yeniden yaşayacağınızın göstergesidir. Bu rüyayı gören kişiler, yaşadıkları olaylardan ders çıkararak kendilerine yeni yollar ve kanallar çizerler. Rüyada fotoğraf çekmek, bazen de korkuya, endişeye, sıkıntıya,maddi külfete işaret eder. Rüyada manzara fotoğrafı çekmek, rüya sahibinin kurduğu hayallerini gerçekleştirmek için çizdiği yolda kararlılıkla ilerleyerek hayallerinin peşinden gideceğinin göstergesidir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1483