Rüya tabiri ara

Cover Image

Fondöten

Nisan 13, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada fondöten görmek, gerek sosyal yaşamı gerekse iş hayatını yakından içeren fondöten rüyası kişinin nitelikli yaptığı işlerde kendisini geliştirerek çağdaş kimse haline geleceğine yorulur. Rüyasında fondöten gören kimseler, hayatın her karesinde yer alarak kendilerini geliştirmekten ve ilerlemekten asla vazgeçmezler. Bu rüya eğitim ve öğretime verilen öneme, ilim ve bilime, aydınlık geleceğe,  kişinin kendisini ve düşüncelerini özgürce ifade edebileceği fırsatlar bulmasına sembol edilir. Rüyada görülen fondöten bazen de işine gereken önemi veren, otoriter sahibi, yöneticilik vasfı ile bulunduğu her ortama ağırlık katan, düşünceleri açık kimselere ifade edilir. Fondöten rüyası, bayanlar için eğlenceli yaşanılacak hayata, mutlu olunacak birlikteliğe, sağlıklı ömre işaret ederken, erkekler içinse elden çıkacak mala, maddi külfete, kısa süreli keyfin kaçmasına işaret eder. Rüyada fondöten sürmek, kendinize olan güveninizin artmasına, olması güç bir çok işin içinde yer almaya, bilgi ve becerileriniz ile kısa zaman da yükselme imkanı bulmaya tabir edilir. Nadiren de olsa olumsuz söylemleri de içinde barındıran fondöten rüyası, aksi huylu kimselere, iş yerinizde keyfinizin kaçmasına, size zarar veren insanların çevrenizde yer almasına ifade edilir.

Rüyada Fondöten Sürmek

Rüyada fondöten sürmek, rüyayı gören kimsenin zorlu geçen yaşamının ardından düze çıkarak kendisini mutlu edebileceği fırsatları yakalayacağına yorumlanır. Rüyasında fondöten sürdüğünü gören kimseler, kendilerine güvenleri tam, başarma konusunda kararlı, yaptığı her hatadan ders çıkaran kimselerdir. Bu rüya aynı zaman da kişinin hep arayış içinde olup kazandığı başarıları sürdürmek yerine kendisine farklı tatlar katacak yollara gireceğine ifade edilir.

Rüyada Yüze Fondöten Sürmek

Rüyada yüze fondöten sürmek, fondöten sürmek, rüyasıyla hemen hemen aynı anlamları taşıyan rüya kişinin sabrının sonunda selamete ererek hayatının zaferini kazanma şansını yakalayacağına yorumlanır. Rüyada yüze fondöten sürmek, hareketliliğe, etkinliğe katılmaya, yaptığınız işten keyif almaya, gelecek mutlu habere delalet eder.

Rüyada Fondöten Almak

Rüyada fondöten almak, fondöten almak, rüyası zahmetli ve sıkıntılı işlere yönelmeye, çevrenizdeki insanların etkisinde kalmadan çizdiğiniz yolda başarılı şekilde ilerlemeye ifade edilir. Rüyada fondöten almak, bazen de yeni ve hayırlı olacak bir işe başlamaya, keyfinizin yerine gelmesine,  yaşadığınız kısa süreli sıkıntıların son bularak eski keyifli günlerinize geri döneceğinize tabir edilir. Fondöten aldığını görmek, kimi zaman da eli açık, saygılı, paylaşmayı seven, insanlara karşı nasıl davranması gerektiğini iyi bilen, sağ duyulu kimselere sembol edilir.

Rüyada Makyaj Malzemesi Görmek

Rüyada makyaj malzemesi görmek, rüyasında makyaj malzemesi gören kimse, boş işler peşinde koşarak günaha girmekten arınamayan, nefsine yenik düşerek haram yollarla hayatını kazanan kimsedir. Rüyada makyaj malzemesi görmek, bazen de kazancı kolay yollarla elde etmeye, hayatı zorluk çekmeden yaşamaya, arzu ettiğiniz her türlü ganimete sahip olmaya ifade edilir.

Rüyada Dudağa Ruj Sürdüğünü Görmek

Rüyada dudağa ruj sürdüğünü görmek, bu rüya kolay yaşanılabilir hayata sahip olmaya, kişinin istediği her şeye zahmet çekmeden ulaşacağına, yapılan her işten ayrı keyfi almaya tabir edilir. Rüyada ruj sürdüğünü görmek, kimi zaman da kişinin olduğu gibi görünmek yerine farklı bir kimliğe bürünerek çevresine karşı yalancı, sahtekar, güvensiz hisler yaratacağına yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5387