Rüya tabiri ara

Cover Image

Fok Balığı

Nisan 7, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada fok balığı görmek, fok balığı rüyası zahmetli ve sıkıntılı geçecek ömre, zorluklara, maddi ve manevi külfete, hastalığa, elden çıkacak ganimete işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler, hayatlarının bir çok karesini olumsuz yönde etkileyecek sorunlarla karşı karşıya kalarak hem kendilerine hem de ailesine gereken önemi veremezler. Rüyada görülen fok balığı ifadesi bazen de azimli, istikrarlı, hırslı kimselere, belli bir amaç ya da hedefin peşinden gitmeye, gören kimsenin geleceğini güzel hale getirmek adına yaptığı uğraşlarına sembol edilir. Bu rüya kimi zamanda  çevrenizden gelecek kötülüklere, bir çok konuda hayal kırıklığı yaşayacağınıza, karşınıza çıkacak rakibiniz yüzünden ciddi zarara uğrayacağınızı ifade edilir. Hayal kırıklığı anlamı da taşıyan fok balığı rüyası, hastalığa, evlilik yolunda olan kimseler için birlikteliğin son bulmasına, özlem duymaya, geçmişe ait güzel olan bir çok değeri geride bırakmaya sembol edilir. Rüyada fok balığı sevmek, hayatınızı daha güzel hale getirecek size pozitif enerji verecek eğlenceli bir çok işin içinde yer almaya, dostlarınızla geçireceğiniz sevgi dolu anlara delalet etmektedir.

Rüyada Fok Balığı Yavrusu Görmek

Rüyada fok balığı yavrusu görmek, bu rüya kişinin belli bir amacın peşinde koşmak yerine daha geniş ufuklara yelken açarak hayallerini bir bir gerçeğe dönüştürme şansını elde edeceğini ifade eder. Rüyasında fok balığı yavrusu gören kimseler, evli iseler, yakın zaman da sağlıklı bebeğe sahip olurlar. Bu rüya bazende samimi sohbetlere, güzel dostluklara, ailevi alınan olumlu kararlara yorumlanmaktadır.

Rüyada Ölmüş Fok Balığı Görmek

Rüyada ölmüş fok balığı görmek, ölmüş fok balığı rüyası, yanlış kişilerle dostluk kurmaya, yoldan çıkmaya, hayatı kötü taraflarıyla ele almaya ifade edilir. Rüyasında birden fazla ölmüş fok balığı  gören kimsenin yakasını kötülükler ve musibetler bırakmaz özel hayatları gibi iş hayatları da tehlike altına girer. Rüyada ölmüş balık görmek, kimi zaman da kısa süreli seyahate çıkmaya, aileden ayrı uzak kalmaya,amaç peşinde olmaya tabir edilir.

Rüyada Fok Balığı Yakalamak

Rüyada fok balığı yakalamak, şansın, kısmetin, başarının simgesi olan rüya kişinin hayatını her anlamda değiştirecek birbirinden güzel ve etkili eylemlerin olacağına yorumlanır. Rüyada fok balığı yakalamak, zorlukların ve sıkıntıların üstesinden gelmeye, istikrarlı olmaya, belli bir amaca yönelik hayatı şekillendirmeye ifade edilir.

Rüyada Fok Balığı Yemek

Rüyada fok balığı yemek, bu rüya gören kimseler için gereğinden fazla çalışmaya,  maddi güce yönelik hayatı yaşamaya, eldeki birikimlerin artmasına işaret eder. Rüyasında fok balığı yediğini gören kimse, barış ve huzur içinde hayatını daim kılarak her türlü kaza ve beladan kendisini ve ailesini uzak kılar. Bu rüya haram mala, rızkın körelmesine, kötülüğe işaret etmektedir.

Rüyada Fok Balığı Beslemek

Rüyada fok balığı beslemek, maddi kazanılmış malların işareti olan rüya gören kişinin içinde yer aldığı bir çok projeden kazançlı şekilde çıkarak günden güne kendisini yenileyeceğine yorumlanır. Rüyada fok balığı beslemek, bazen de alışılmışın dışına çıkmaya, kişinin korkularıyla yaşamasına, üzüntü duymaya işaret etmektedir.

Rüyada Fok Balığı Sevmek

Rüyada fok balığı sevmek, hayatınıza dahil yaşanılacak güzel anıların simgesi olan rüya rüya kişinin çevresine karşı yaklaşımları ve güler yüzü ile daima sevilip saygı duyulacağına yorumlanır.  Rüyada fok balığı sevdiğini gören kişi, huysuz, aksi kişiliğe sahip olsa da içinde yaşattığı çocuksu duygularıyla bile her zaman ön planda yer alacaktır.

Rüyada Balık Görmek

Rüyada balık görmek, rüyada görülen balık mevki ve makama, şöhrete ermeye, izzet ve ihtişama, sadık hizmetçiye ifade edilir. Balık görmek, rüyası bazen de uzun yolculuğa çıkmaya, rızkın peşinde koşmaya, ticari itibarınızı geliştirerek başarılar elde etmeye tabir edilir. Rüyada balık görmek, İslami olarak ta maneviyata, dinde güzelliğe, bolluk ve berekete, izzet ve ihtişama yorumlanır. Bu rüya kişinin nasip kapılarının en hayırlısına nail olup dua kapılarını sonuna kadar açık kılacağına yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

17421