Rüya tabiri ara

Rüyada Fıstık Yemek

Mart 23, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada fıstık yemek, Rüya sahibinin iş hayatında hiç bir zorluk çekmeden çalışmakta olduğu işte ün sahibi olacağına bu süreç içerisinde çok rahat para kazanacağına ve kalan ömründe ailesini, eşini, çocuğunu rahat bir hayat süreceğine tabir edilir. Kişi yaptığı kazançlara değer vererek ve yeni işler üreteceğine yorumlanır. Yaptığı bu işler sayesinde usta olarak anılacak ve kısa zamanda insanların güvenini oldukça fazla kazanmış ve bu sayede şanı şöhreti artacağına delalet eder.

Rüyada fıstık görmek, Rüyada fıstık görmek olumsuz yorumuyla kişinin daima düşüncelerinin değiştiğini, durmadan karar değiştirdiğine ve dengesiz davranışı yüzünden insanların güvenini sarsacağına delalet eder. Rüya sahibinin gözü gönlü bol, misafiri ve paylaşmayı seven biri olarak yorumlanır. Rüya sahibi öyle her şeyi kafasına takmayan küçük hesaplar peşinde olmayan biri olarak tabir edilir.

Rüyada tuzlu fıstık yemek, Rüyayı gören kişinin deniz olan bir şehre taşınacağına, ev sahibi değilse deniz kenarında bir ev alacağına, evlilik planı yapıyorsa deniz kenarında güzel bir balayı geçireceğine delalet eder.

Rüyada kabuklu fıstık yemek, Rüyayı gören kişi üç vakte kadar hayırlı bir haber alacağına aldığı bu sayesinde mutluluğunun iki kat artacağına yorumlanır. Yıllardır yalnız sürdüğü yaşamına neşeli, manevi değeri yüksek, iyi yürekli, çocukları aşırı seven biri ile gönül bağı olacağına tabir edilir.

Rüyada fıstık kabuğu görmek, Rüyada görülen fıstık kabuğu pek hayra yorulmaz. Rüya sahibinin anne babası ve eşi ile arasının bozulacağına arkadaş çevresine ayak uydurarak doğru yoldan ayrılacağına ailesinden ve eşinden önce kendisine zarar vereceğine yorumlanır. Rüyayı gören kişinin karanlık işlerle bulaşacağına, aksi, sinirli, etrafındaki insanlara pek yararı olmayan bir insan olacağına delalet eder. Kişinin bu yanlışı ailesi ve çevresini üzerek tek başına kalacağına delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3889