Rüya tabiri ara

Cover Image

Fıstık

Mart 30, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada fıstık görmek, fıstık rüyası varlık sahibi eli bol, cömert, hayır sever  kimseye tabir edilir. Bu rüyayı gören kişiler, kazandığı bir lokma ekmeğini dahi insanlarla paylaşmaktan haz alır. Rüyada fıstık görmek  ya da yemek, hayırlı sağlıklı doğacak evlada, açılan kısmet kapısına, mevki ve makam elde etmeye ifade edilir. Rüyada fıstık görmek, aynı zaman da kişiliği oturmuş, nerede ne yapması gerektiğini bilen, gereksiz eylemler yüzünden kafasını ağrıtmayan, hayata dolu dolu gözlerle bakan kimselere delalet edilir. Rüyada fıstık içi görmek, kazanılmış mal ve nimete işaret eder. Rüyasında  fıstık içi aldığını gören kimse, eline aldığı fıstık içi kadar nimete erişerek hakkında hayırlı ve bereketli olan ganimete erişir. Rüyada fıstık ağacı görmek, iyilik sahibi bir adama, yönetici kimseye, elin açık olmasına, külfetsiz kimseye dalalet edilir. Fıstık rüyası kimi zaman da hoş, eğlenceli, tutum ve davranışları ile tüm gözleri üzerinde toplayan, toplumun birçok kesimine kulak veren kimselere ifade edilmektedir. Bir çok anlatımda olumlu çağrışımları içeren fıstık rüyası bazen de meşakkatli işlere, güç bela kazanılan mallara, gören kişinin riskli işlere yatırım yaparak kendisini tehlikeye atmasına yorulur.

Rüyada Fıstık Bahçesi Görmek

Rüyada fıstık bahçesi görmek, rüyada görülen fıstık bahçesi sembolü, hayırlı kısmete, ermeye, evlat müjdesiyle müjdelenme ye, hanede sevincin ve mutluluğun eksik olmamasına tabir edilir. Rüyasında fıstık bahçesinde gezdiğini gören kimse, sık sık seyahate çıkarak ticari varlığını arttırma amacına gider. Fıstık bahçesi rüyası, kazancını çiftçilik yapan kimseler, için hayırlı ve bol mahsule ulaşmaya, bolluk ve bereketin normalin üst,ne çıkarak verimlilikte artışa gitmeye tabir edilir.

Rüyada Fıstık Kabuğu Görmek

Rüyada fıstık kabuğu görmek, rüyada görülen fıstık kabuğu kötülüğün ve yaklaşan belaların işareti olup gören kişi için uyarı mahiyetindedir. Bu rüyayı gören kişiler, hayatlarının en zor sınavlarına tabi tutulup bir çok konuda zora düşerler. Rüyada fıstık kabuğu görmek, kimi zaman da sosyal çevrenizin dışına çıkmaya, alışkanlıklarınızdan vazgeçmeye, kendinize mutlu olabileceğiniz yeni yaşam alanları sunmaya sembol edilir.

Rüyada Yeşil Fıstık Görmek

Rüyada yeşil fıstık görmek, yeşil fıstık rüyası meşakkatli iş şeklinde yorumlanır. Rüyasında yeşil fıstık gören kişiler, kazançlarını helal yollarla sağlamak adına kendilerini bekleyen zorlukların üstüne giderek hem kendilerini hem de sevdiği insanları zora sürüklerler. Rüyada yeşil fıstık görmek ya da yemek, bazen de manevi değerlere, tövbe etmeye, rızkı helal yollarla kazanmaya, verdiğiniz söze işaret edilir.

Rüyada Fıstık Yemek

Rüyada fıstık yemek, bu rüya zahmet çekilmeksizin kolay yollarla kazanılmış mallara, elinizin bollaşmasına, karşınıza çıkacak olan birbirinden güzel kazanç kapılarına işaret eder. Rüyada fıstık yediğini gören kişi, eline aldığı birçok işin hakkını vererek çevresi tarafından daima ilgi görür. Rüyada fıstık yemek, son olarak ta

Rüyada Fıstık Toplamak

Rüyada fıstık toplamak, zor zahmetli işlere, helal kazanca yönelmeye, elinizde var olan değerlerinizi korumaya, kalıcı bir çok mala sahip olmaya ifade edilir Fındık topladığını gören kişi ya da kişiler, bir çok zorluğun üstesinden kendi çabalarıyla gelme noktasına ererek ruhen huzura ererler. Rüyada fıstık toplamak, bazen de alınacak hayırlı habere, keyfinizin yerine gelmesine, sık sık seyahat içinde olacağınıza ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5546