Rüya tabiri ara

Rüyada Fırçalamak

Rüyada Fırçalamak rüya sahibinin yakınındaki biriyle daha önce yarım kalan bir konuşmasının tekrardan gündeme geleceğine yorumlanır. Rüyada fırça görmek aynı zamanda, kişinin iş hayatında yaşayacağı büyük sıkıntıların habercisidir. Rüya sahibi işinde...

Rüyada Fırçalamak rüya sahibinin yakınındaki biriyle daha önce yarım kalan bir konuşmasının tekrardan gündeme geleceğine yorumlanır. Rüyada fırça görmek aynı zamanda, kişinin iş hayatında yaşayacağı büyük sıkıntıların habercisidir. Rüya sahibi işinde uğradığı zararı başka bir işle uğraşarak kapatmaya çalışacak, lakin bu işte de çok başarılı olamayacağına yorumlanır. Rüyada Fırçalamak Aynı zamanda bu rüya olumsuz yönde olduğu kadar olumlu yönde de yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin, işlerindeki sıkıntıların çözüleceğine, içinde bulunduğu sorunlardan kurtulup eskisinden daha iyi bir hal alacağına işaret etmektedir. Rüya sahibi bu sıkıntılardan bir anda olmasa da yavaş yavaş sağlam adımlarla üstesinden gelecektir.

Rüyada pis fırça görmek, rüya sahibinin çevresinde yada ailesinin içinde kendisine iyi görünüp arkasından iş çeviren bir düşmanının olduğuna işarettir. Rüya sahibinin malına mülküne göz dikmiş, yaptığı işleri taktir etmeyen ve ayağını kaydırmaya çalışan birinin olduğuna yorumlanır. Aynı zamanda bu düşman, rüya sahibinin iyi olmasını istemez ve zarara uğraması için elinden geleni yapacak hırs ve azme sahiptir. Rüya sahibi bu kişilerle ahbaplık kurmaya devam edecek ve parasal açıdan kayba uğrayacaktır.

Rüyada plastik fırça görmek, rüya sahibinin bulunduğu zor günlerinde, çektiği sıkıntılarında ailesinin yanında olacağına işarettir. Rüya sahibi çevresi, ailesi ve yakın dostları tarafından yapılan destekler sayesinde rahata erecek ve başarıya kavuşacaktır.

Rüyada temiz fırça görmek, rüya gören kişinin içinde bulunduğu sıkıntılara rağmen yakın zamanda güzel haberler alacağına delalet eder. Bu güzel haber sayesinde işleri yola girecek ve rahat bir nefes alınacaktır.

Rüyada metal fırça görmek, rüya sahibinin geçmişte kalan bir hesabının kapanmak üzere tekrar gündeme geleceğine yorumlanır. Rüya sahibinin geçmişe dönük hesapları kapatarak rahat bir nefes alacağının habercisidir. Ayrıca bu rüya daha önceden sıkıntı yaşatan insanlara karşı alınacak intikamında müjdesidir.

Rüyada fırça aldığını görmek, rüya sahibinin maddi sorunlar yaşatan bir iş girişimde bulunacağına ve ufak bir yatırımla bu zararı kapatacağına yorumlanır.Rüyada fırça atmak, rüya sahibinin yapmış olduğu hatadan dönmesine ve hatasının ne kadar kötü olduğunun tez vakitte farkına varacağına yorumlanır.