Rüya tabiri ara

Rüyada Fındık Faresi Görmek

Mart 28, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada fındık faresi görmek rüya sahibi için kötü ahlaka, başa gelecek belaya veya musibetlere işarettir. Rüya sahibi yatağında fare gördü ise kişinin bir kadınla uygunsuz ilişkisi olacağına işaret eder. Eğer fındık faresini sokakta görülmüş ise çevrenizde fitneci dedikoducu kişilerin bulunduğuna işaret eder.Fındık faresi tarlada görüldüyse başınızda belaların en kısa zamanda son bulacağına, fındık faresiyle konuşurken görüldüyse rüya sahibinin bir adamla arkadaşlık kuracağına, eğer fare evin içinde geziyorsa evinize dost görünen bir düşmanın girip çıktığına delalet eder.

Rüyada fındık faresi ölüsü görmek eğer rüya sahibi fındık faresini öldürüyor ise tez zamanda çevresini saran düşmanlarını def edeceğine ve refah içinde hayatına devam edeceğini gösterir. Eğer rüyada görülen fare ısırıyorsa rüya sahibinin çok dişli rakipleri olduğuna ve zarar vereceklerine fakat rüya sahibinin çok zor olsa’da bu rakiplerine üstünlük kuracağına delalet eder. Eğer bir kişi gördüğü bir fındık faresine ok yada taşla saldırırsa kötü bir kadınla ilişkisi olduğuna ve kadının her yerde dedikodusunu yaptığına işaret etmektedir. Yada kuyruğu kesilmiş kopmuş bir fındık faresi ecnebi kadının bulunduğu yerde fitne çıkaracağına işaret eder. Rüya sahinin fındık faresinin bir şeyi deldiğini görmesi rüya sahibinin evine hırsız girmesinin olası olduğunu ve bu konuda dikkatli olması gerektiğine delalet eder.

Rüyada fındık faresi görmek kişinin kötü olan ahlakını, başına gelecek her hangi bir belaya işaret etmektedir. Kısa zamanda ağrısız olan başının çok ağrıyacağına bir belaya karışacağını ve uzun bir süre kurtulamayacağını göstermektedir. Ayrıca yapılan bir suçun kendisi içinde yokken kendi üzerine atılacağına bu şekilde içinden çıkılmayacak bir hal alacağına rivayet etmektedir. Bu rüyayı gören kişi fındık faresini kendi yatağında görür ise bir başkası ile uygunsuz durumlar yaşayacağına delalet eder. Dinimizde aykırı olan haller yaşanacağını gösterir. Bu rüyayı erkek değilde kadın görür ise ve evliyse kocasının kötü isler peşinde olduğuna ve gittikçe dahada derine batacağına delalet eder. Bunun yanı sıra başka kadınların hayatında olduğuna ve çocuğunun riskini kötü yollarda kaybettiğine delâlet etmektedir. Rüyada fındık faresi görmek her zaman kötüye işaret olmaktadır yani bu rüyayı gören kişi etrafına, konu komşusuna, eşine dostuna dikkat etmelidir. Çünkü bu rüya sonrasında kişinin komşusundan oldukça büyük bir darbe yiyebileceği dile getirilir. Yani rüyayı gören kişinin çevresi fitne fesat çıkaran kişilerle dolarak kendisine zarar geleceğine işarettir. Arkasından dedikodusu yapılarak huzurunun kaçacağını ve isminin kötüye atılacağına rivayet eder. Bu fitne fesatlığı çıkartan kişilerden bir türlü kurtulamayacağını göstermektedir.

Rüyada fındık faresi görmek denilince alimlerin bir başka yorumu da uzak yola çıkarken dikkat edileceğine o yolda kötü durumların kendisini beklediğine işaret etmektedir diye yorumlanır. Yola çıkan kişinin bir kazaya karışarak kendisine büyük zarar geleceğine ve kullandığı aracın büyük hasar gireceğine işaret etmektedir. Bu rüyayı gören kişi yola çıkacak ise dikkatli ve temkinli olmalıdır bu rüya kendisine bir mesaj olabilmektedir. Tüm bunların yanı sıra rüyayı gören kişi eğer öğrenci ise okul durumunun gittikçe kötüye doğru ilerleyeceğine ve başarısını kaybedeceğine işaret etmektedir. Hatta beklediği ve girmiş olduğu sınavların sonucunun kötü gelerek hayallerinin bozulacağını gösterir. Ayrıca sınavlarının kötü gelmesi ile istediği görevi yapamayacağına ve okulunda saygısının düşeceğine rivayet etmektedir. Bunun dışında herhangi bir iş yeri sahibinin bu rüyayı görmesi kaybedeceği paraya, mülke, saygınlığa, mertebesine işarettir. Yani kişinin kısa sürede bulunduğu mertebeden düşerek malını, mülkünü bir anda kaybedeceğine rivayet etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

83