Rüya tabiri ara

Cover Image

Fesleğen

Ocak 15, 2018 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada fesleğen görmek, kişinin hayırlı kısmetiyle dünya evine girerek kalabalık hanenin içinde ömrünü uzun yıllar sağlıklı geçireceğine yorumlanır. Fesleğen rüyası aynı zaman da helal nasipler ile kazancınızı vakıf kılmaya, ömrünüzü sürdüreceğiniz kimselerle birlikte olmaya, dua ve dileklerin kabul görülmesine yorumlanır. Bu rüya bazen de kişinin spor ve müzikle kendisini geliştirerek hobi olarak katıldığı bir çok etkinliklerden güzel eğlenceli anlar geçireceğine tabir edilir.

Rüyada Fesleğen Görmek Ne Demek?  

Rüyada fesleğen görmek, fesleğen rüyası  hayırlı kısmeti, muradı, yalnızlığınızı sonlandıracak hayırlı kimseyle yuva kuracağınıza yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler yakın zaman da hayırlı kısmetlerine ererek her türlü dilek ve duasına erme şansına sahip olur. Rüyada fesleğen görmek, bazen de itibar görmeye, toplum gözünde saygınlık kazanmaya, başarı sağlayacak bir çok işte ön planda yer almaya ifade edilir.

Rüyada Fesleğen Tohumu Görmek  

Rüyada fesleğen tohumu görmek,fesleğen rüyasıyla benzer anlamları taşıya bu rüya genelde evlat hasreti çeken kimseleri içerip kişi ya da kişiler için müjdeli haber şeklinde tabir edilir. Rüyasında fesleğen tohumu gören kimse, uzu zamandan sonra üzerinde yoğunlaştığı işten hayırlı sonuca ererek azmi ve kararlılığı ile başarının yolunu açık kılar.

Rüyada Fesleğen Ağacı Görmek  

Rüyada fesleğen ağacı görmek, bu rüya yakın zaman da alınacak hayırlı habere, hanenizin genişlemesine, ailede birlik ve beraberliğin günden güne daha güçlü hale gelerek kişilerin birbirleriyle dayanışma içinde yaşayacaklarına yorumlanır. Rüyada fesleğen ağacı görmek, bazen de yardım görmeye, fikir edinmeye, bilmediğiniz bir çok konuda aydınlığa ermek amacıyla bilgili kimselerden yardım göreceğinize işaret edilir.

Rüyada Fesleğen Dikmek  

Rüyada fesleğen dikmek, açılan yeni nasip kapılarına, umut edilerek girilen işlerde başarılara ermeye, yüzünüzün gülerek girdiğiniz her işten mutlak başarılarla ayrılmaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler saygın, oturmasını kalkmasını bilen, nerede ne yapması konusunda yeterli bilgiye sahip açık sözlü kişilerdir.

Rüyada Kurumuş Fesleğen Görmek  

Rüyada kurumuş fesleğen görmek, fesleğen rüyasının aksine olumsuz anlamlarda ifade edilen bu rüya kişinin girdiği bir çok işte hayal kırıklığı yaşayarak eldeki tüm kazançlarını kaybedeceğine yorumlanır. Rüyada kurumuş fesleğen görmek, bazen de iftiraya ve kötü sözlere maruz kalmaya, eldeki ganimetleri hiç uğruna tüketmeye, ilerde pişmanlık duyacağınız hatalara yer vermeye yorumlanır.

Rüyada Fesleğen Yediğini Görmek  

Rüyada fesleğen yediğini görmek, bu rüya kişinin sevdikleri kimselerinde onayı ile bir takım işlere girerek bu işlerde yeterli kazancı elde edeceğine yorumlanır. Rüyada fesleğen yediğini görmek, bazen de ikilemlerde kalmaya, fikir ayrılığına düşmeye, sevdiğiniz kimselerle aranızın açılmasına tabir edilir.

Rüyada Fesleğen Koklamak  

Rüyada fesleğen koklamak, hayırlı ve güzel günlere işaret olan bu rüya erkek ya da bayan ayırt etmeksizin her iki tarafta da hayırlı kısmeti ve zenginliği simgeler. Rüyasında fesleğen kokladığını gören kimse mal varlığını kat ve kat arttıracak hayırlı yatırımların içine girerek kazancını günden güne arttırma şansına sahip olur.

Rüyada Ebegümeci Görmek  

Rüyada ebegümeci görmek, hastalıklardan ve belalardan kurtulmaya, rahat nefes almaya, yüzünüzün gülerek mutlu olmaya yorumlanır. Rüyada görülen ebegümeci sembolü bazen de hayırlı kısmetlere, mutlu birlikteliklere, ,yüzünüzün gülerek bir çok dileğinizi kabul görmeye işaret edilir. Rüyada ebegümeci görmek, bazen de murada, başarıya, yüksek gelirli kazançlara tabir edilir.

Rüyada Kuşkonmaz Görmek 

Rüyada kuşkonmaz görmek, bu rüya kişinin rağbet göreceği işlerde yer alarak ticari anlamda kazancını kat ve kat arttıracak yatırımlı işler yapacağına, ticari olarak bir çok beklentisine ererek nasibini hayırlı şekilde kazanacağına yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2239

Rüya Sitesi Linkleri