Rüya tabiri ara

Rüyada felç olmak

Ocak 15, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada felç olmak

Rüyada felç olmak, sıhhatinize gereken önemi vermediğinize, daha dikkatli olmanız gerektiğine işarettir. Hayatınızda hareketli bir dönem başlıyor. Yoğun bir iş temposuna giriyorsunuz.

Rüyada kendini felçli görmek, büyük olasılıkla başarılı bir şekilde davranma ya da karar verme yeteneksizliğinizi simgeler. Nedeni arayın, genellikle (gömülü, bilinçaltı) bir korku, suçluluk duygusu ya da iç çatışmadır.

Rüyada felçli birini görmek

Rüyada felçli birini görmek, rüyada gördüğünüz o kimse hakkında sevineceğiniz bir haber alacak ve mutlu olacaksınız.

Rüyada yüz felci geçirdiğini görmek

Rüyada yüz felci geçirdiğini görmek, hayra yorulur. Haksızlığa uğramayacaksınız ve neşeniz yerinde olacak.

Rüyada kolun felç olduğunu görmek

Rüyada kolun felç olduğunu görmek, güçten düşmeye, sıkıntı yaşamaya, iflasa uğramaya, maddi kayıplar vermeye işaret eder.

Rüyada bacakların felç olduğunu görmek

Rüyada bacakların felç olduğunu görmek, kısmetin kapanmasına, şansızlığa, bahtın kapanmasına, sıkıntıya düşmeye işaret eder.

Rüyada aklının felç olduğunu görmek

Rüyada beyninin felç olduğunu görmek, büyük sıkıntı ve öfkenin sonunda aklını kaybetmeye veya hafıza kaybı yaşamaya işaret eder.

Rüyada dilinin felç olduğunu görmek

Rüyada dilinin felç olduğunu görmek iftiraya, dedikoduya maruz kalmaktan kurtulur.

Rüyada bütün vücudunun felç olduğunu gör­mek

Rüyada bütün vücudunun felç olduğunu gör­mek, hayra yorulmaz. Belaya ve musibetlere işaret eder. Hastalığa, vefata, büyük üzüntülere işaret eder.

Rüyada kalbe felç geldiğini görmek

Rüyada kalbe felç geldiğini görmek, dinin gereklerini yerine getirmediğinize, vicdan yoksunluğu yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada sağ tarafına felç geldiğini görmek

İbn-i Sirin’ine göre; Rüyada sağ tarafına felç geldiğini görmek, sevdiğiniz erkek bir yakınınızın ağır bir hastalığa yakalandığı heberini almaya veya vefat haberini almaya işaret eder.

Rüyada sol tarafına felç geldiğini görmek

İbn-i Sirin’ine göre; Rüyada sol tarafına felç geldiğini görmek, sevdiğiniz kadın bir yakınınızın ağır bir hastalığa yakalandığı heberini almaya veya vefat haberini almaya işaret eder.

Rüyada herhangi bir yerine felç geldiğini görmek

Rüyada herhangi bir yerine felç geldiğini görmek, ömrünüzün uzun olacağına, hayatınızın sıhhatli ve sağlıklı bir şekilde devam edeceğine işaretle tabir edilir.

Rüyada çalışkan ve ahlaklı birinin felç olduğunu görmek

İbn-i Kesir’e göre: Âlim, çalışkan, inançlı, ahlaklı ve riyakârlıktan uzak birinin felç olduğunu görmek, bağışlanmasına, güçlü bir inanç sahibi olacağına, cennete gireceğine yorumlanır.

Rüyada günahkâr birinin felç olduğunu görmek

Rüyada günahkâr birinin felç olduğunu görmek de Allah’ın gazabına uğrayacağına işarettir.

Rüyada felç hastalığından kurtulup iyileş­mek

Rüyada felç hastalığından kurtulup iyileştiğini gör­mek, günahlardan uzak duracağınıza, sadaka ve hayra, sıkıntıların ardından gelen huzura ve mutluluğa işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3252

Rüya Sitesi Linkleri