Rüya tabiri ara

Cover Image

Fayans

Kasım 3, 2017 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada fayans görmek, hane içinde yaşanacak güzel olaylara, sıcak yuvaya sahip olmanın mutluluğunu yaşamaya, her türlü dileğe sahip olmaya ifade edilir. Rüyasında fayans gören kimse, ettiği dua ve dileklerine kolay yollarla erişerek hayırlı bir çok nasip kapısının açılmasına nail olur. Bu rüya yaşanacak güzel günlere, hastalıkların ve üzücü olayların son bulmasına, rahat nefes almaya tabir edilir. Rüyada fayans görmek, bazen de stres ve sıkıntılardan uzak kılınacak yeni nasipler elde ederek başarının günden güne artacağına, mevki ve makama ererek yüksek konumlara gelineceğine yorumlanır.

Rüyada Fayans Görmek Ne Demek?  

Rüyada fayans görmek, fayans rüyası hayırlı ve güzel rüyalardan olup kişinin hayata tutunmasına sebebiyet verecek güzel olayların içinde yer alacağına yorumlanır. Rüyasında fayans gören kimse, güzel dostluklara sahip olup sevdikleri kişilerin de yardım ile yaşadığı maddi zorluklardan kolay yollarla sıyrılma şansına nail olurlar. Rüyada fayans görmek, bazen de ele geçecek mala, servetlerinizi günden güne artış göstermesine, hayırlı kazançlara nail olmaya tabir edilir.

Rüyada Fayans Kırmak  

Rüyada fayans kırmak, bu rüya kişinin başarılarını çekemeyen ve kişiye her daim kötülük yapmak için sürekli atılım sağlayan kimselere yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler sinsi düşmanlarına karşı oldukça duyarlı olan, çevresindeki kem gözlerden kendisini alı koyan, hayata sıkı sıkıya tutunmasını bilen kimsedir.

Rüyada Fayans Taşı Görmek

Rüyada fayans taşı görmek, fayans rüyasıyla benzer anlamları taşıyan bu rüya kişinin  sıcak samimi dostluklara sahip olup yaşadığı her güzel gününün kıymetini bileceğine yorumlanır. Rüyasında fayans taşı gören kimse, eline geçen fırsatları doğru ve yerinde kılarak elde ettiği kazançları ile bir çok yatırımlarda kendisini ön planda etkin kılar. Rüyada görülen fayans taşı sembolü bazen de hoş sohbete, güzel ilişkiler kurmaya, eğlenceli sürecek hayata ifade edilir.

Rüyada Fayans Silmek

Rüyada fayans silmek, bu rüya eli açık, cömert kar, vefalı, dostlara sahip olup şansınızın her daim güzel gitmesine, sevdiklerinizden göreceğiniz maddi ve manevi destek sayesinde zorlukları aşacağınıza yorumlanır. Rüyasında fayans sildiğini gören kimse, nasibini helal yollarla kazanarak kimsenin malına göz dikmeden hayatını huzur ve esenlik içinde dolu dolu geçirir.

Rüyada Fayans Sökmek  

Rüyada fayans sökmek, yenilik yapmak şeklinde işaret edilen bu rüya gören kişinin hanesinde, ya da çalıştığı ofiste yenliğe giderek bulunduğu yerin görüntüsünü farklı kılacak etkinlikler yapacağına yorumlanır. Rüyasında fayans söktüğünü gören kimse, elindeki kolaylıkların değerinin fazlasıyla bilerek açılan fırsat kapılarını hayırlı ve güzel şekilde değerli kılar.

Rüyada Fayans Döşediğini Görmek 

Rüyada fayans döşediğini görmek, rüyayı gören kişinin çevresi tarafından unutulduğu anda uzatılan yardım eli sayesinde hayatına sıkı sıkıya tekrar tutunarak nasibini kazanma şansına nail olacaktır. Rüyada fayans döşemek, bazen de zorluklarla nasip elde etmeye, güzel olayların olmasına vesile olup yaptığınız her güzel olaydan mutlu sonla ayrılmaya yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6174

Rüya Sitesi Linkleri