Rüya tabiri ara

Rüyada Fasulye Yemeği Görmek

Rüyada fasulye yemeği görmek, rüyada fasulye ilginç şekilde yorumlayorumlanabilir. Bir çok farklı şekillerde görülen fasulyenin, her bir şeklinin farklı anlamları vardır. Görülen fasulyenin çeşidine, rengine ve cinsine göre farklı anlamlar ile yoruml...

Rüyada fasulye yemeği görmek, rüyada fasulye ilginç şekilde yorumlayorumlanabilir. Bir çok farklı şekillerde görülen fasulyenin, her bir şeklinin farklı anlamları vardır. Görülen fasulyenin çeşidine, rengine ve cinsine göre farklı anlamlar ile yorumlanır. Rüyada görülen fasulye, genel anlamıyla şans ve kısmet olarak delalet eder. Ancak bu durumun iyi tarafı olduğu gibi, kötü tarafları da içermektedir. Rüyasında fasulye gören bir kimsenin, kısa zamanda gerçekleştirmek istediği şeyler varsa bunları gerçekleştiremeyeceği ve bu durumdan ötürü üzüleceği hatta sıkıntı yaşayacağı ifade edilir.

Rüyada fasulye gören bir kimse, yapacağı bütün işlerde dikkatli davranması gerekir. Hatta önlem bile almalıdır. Çünkü sıkıntılar onun peşini bırakmayacaktır. Bu anlamda fasulye görmek yapılacak bütün işlerde bir pürüz çıkacağına delalet eder. Aynı zamanda rüyada görülen fasulye hastalıklarla mücadele edileceğine delalet eder ve bu duruma önlem almak gerekir. Böyle bir durumda hastalığı olmayan kişinin hasta olabileceğine, hastalığı varsa da bu durumdan olumsuz etkilenerek hastalığında kötü anlamda bir ilerleme olabileceğine delalet eder. Rüya yorumlayıcılarının yaptığı açıklamalara göre, genel anlamda kişi rüyasında fasulye görürse, bu hayra yorumlanmaz. Bu yüzden dikkat edilmesi gereken önemli bir şeydir.

Rüyada kuru fasulye yediğini görmek, bu rüya o şahıs için hayra yorumlanır. Rüya sahibinin gördüğü rüyaya nazaran, yaptığı işler neticesinde iyi haberler alacağına delalet eder. Aynı zamanda uzun zamandan beri haber alamadığı, eşi, dostu, arkadaşı veya ailesinin herhangi bir ferdinden alacağı bir habere ve bu haber sonunda mutlu olacağına delalet eder. Rüyada görülen kuru fasulyeni, uzun zamandan beri beklenen bir haber yada kişiyi mutlu edecek herhangi bir haber alarak, mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada yeşil fasulye yemek, rüyada yenildiği görülen yeşil fasulye, hayra yorumlanır. Bu durumda kişinin çok yakın bir zamanda olumlu gelişmelerle mutlu olacağına ve iş hayatında müthiş gelişmeler göstererek, makam ve mevki anlamında önemli noktalarda yer alacağına delalet eder. Rüyada yenildiği görülen fasulye, yakın arkadaşları tarafından, çok istediği ama olmasına ihtimal vermediği hediyelerle karşılaşacağına delalet eder. Bu anlamda görülen yeşil fasulye, olmadık anda gerçekleşebilmesi sürpriz anlamları da taşımaktadır. Genel anlamda fasulye görmek kötü anlamlar içerirken, fasulye yemek iyi anlamlara delalet eder. Rüya gören kişinin, bu rüyanın sonunda büyük bir şaşkınlık yada üzüntüyle karşılaşacağı söylenebilir.