Rüya tabiri ara

Rüyada Farenin Isırdığını Görmek

Nisan 24, 2019 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada farenin ısırdığını görmek farklı anlamlara gelebilecek şekillerde tabir edilmektedir. Bunun için öncelikle rüyada fare görülmesinin nasıl yorumlanabileceği konusunda kısa bir bilgi verelim sonra fare ısırması ile ilgili yorumlara geçelim.Rüyada fare görülmesi fesat yapan bir kadın yada hırsız olarak yorumlanmaktadır. Bazı durumlarda aşağılık niteliğinde bir kişiyede delil sayılabilmektedir.

Rüyada farenin ısırdığını görmek rüyayı gören kişinin iş hayatında büyük bir fırsat kaçıracağı ve nedenden dolayı da itibar kaybı yaşayacağına işaret kabul edilir. Ayrıca bu rüya sahibinin bir takım maddi kayıplar ile karşı karşıya kalacağı söylenmektedir

Fare ısırması maddi anlamda ve manevi yönden kazanç sağlayabilecek olan bir işten yetersizlik nedeniyle yararlanamamak fırsatı kaçırmak şeklinde tabir edilmektedir. Kişinin yanlış kararlar vermesi nedeniyle pişmanlık yaşayacağı belirtilen diğer işaretlerdendir.

Rüyada farenin ısırması ve zehirlenmek  eğer fare parmak ısırırsa o zaman kişinin iş hayatında yaşanacak olan fırsat değerlendirememek durumunun aile içinde bir takım sıkıntı ve huzursuzluk olarak belirecek sorunlara işaret kabul edilmektedir.Rüyada farenin ısırdığını görmek eğer ısıran fare beyaz renkte ise maddi ve manevi açıdan bol kazanç sağlaması olası fırsatların değerlendirilememesi sonucu yaşanacak olan pişmanlığa işaret kabul edilmektedir. Isıran fare siyah renkli ise rüya sahibinin telafisinin söz konusu olmayacağı bazı zararlara işaret kabul edilmektedir.

Bazı yorumculara göre rüyayı gören kişinin gerçekleşmesini beklediği beklentilerin hayata geçmesine işaret sayılmaktadır. Örnğin aşk hayatında mutlu sona ulaşmaya, maddi ve manevi olarak da sıkıntılarından kurtulmaya yorumlanmaktadır,tanıdık ve cahil bir kimsenin düşmanlığından emin olmak sıkıntı verecek olan sevimli olmayan bir durum ile karşı karşıya kalmak manalarında yorumlanmaktadır.

Rüyada farenin ısırması ve kanaması umudunun yitirildiği bir konuda beklenen sonuca ulaşmak, yardım beklenen bir konuda zafere ulaşmak vezafer ile birlikte iyi bir geleceğe kavuşmaya işaret kabul edilmektedir.Rüyada farenin ısırması ve öldürmek fare elinizi ısırıyor ise bu rüya hoş sohbet orta yaşlı bir kişiye işaret sayılmaktadır. Aynı rüraya işinde makamının artacağı ve temiz kazanç elde edeceği şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada fare ısırmasının anlamı becerikli bir insana ve kavuşmayı arzuladığı güç ve kuvvete ulaşmaya delil kabul edilir. Ayrıca sıkıntı ve zorluklar yaşadıktan sonra refaha kavuşmaya işaret sayılmaktadır.Rüyada ısıran fareyi öldürmek, rahat ve refah içinde yaşanılan hayatı yitirmek olarak tabir edilmektedir. İtibar kaybetmek ve art niyet sahibi olan bir akrabaya işaret kabul edilmektedir.

Rüyada farenin ısırmaya çalışması görmek,bazı rüya yorumcuları bu rüyayı zorlanarak kazanılan bir beceri, uzun süreli çabalar sonucunda kazanılan mal varlığına ve çeşitli zorlukların aşılması sonucunda saygınlık elde edilmesi olarak yorumlanmaktadır.Rüyada bacaktan fare ısırması fare genellikle içi ve dışı kötülük olan kadına işaret eder.Rüyada ayaktan fare ısırması, eğer fare birşey söylüyor ise hırsıza delil sayılmaktadır.Rüyada elini fare ısırması, fareyi avlamak ve ona sahip olmak içi boş olan bir kadın olarak yorumlanmaktadır.

Kişi rüyasında kendini fare ısırdığını görmüşse: kazançlı bir iş fırsatını veya kariyerinde, eğitim hayatında ki güzel fır fırsatı kaçıracağına yorumlanır. Veya beklediğiniz bir yardımı alamayacağınıza işarettir. Kişi için hayatında yaşayacağı büyük zorluklara ve bu beklemediği durum karşısında canının sıkılacağına üzüntü yaşayacağına yorumlanır.

Bazı rüya yorumcuları ise fare ısırmasını: Mal kaybı yaşayacağınıza veya hırsılık olayıyla karşılaşacağınıza kayıp yaşayacağınıza, borçlanacağınıza ve bu nedenle engelleneceğinize yorumlanır fakat başka bir yoruma göre çıkmayı düşündüğünüz iş seyahatinin iptal olacağına da yorumlamışlardır.

İslami rüya tabircilerinden Kirmani’ ye göre: İşinizle ilgili sıkıntı, borca girmenize ve elinizde olan malları kaybedeceğinize, kayıplarınızı aza indirmek için geri plana çekilip kaybettiğiniz mallar ve iş yerinizi en az zararla kapamak için borç para istemeye, iş planlarınızı ileri ki bir zamana atacağınıza tabir edilir. Aynı zaman da Rüyada fare ısırığı görmek, ev halkından veya akrabalarınızdan birinin hastalığına işaret eder.

Rüyada fare ısırdığını görmek, açmak istediğiniz bir iş yeri ile ilgili mali sıkıntılar çektiğiniz habercisidir. Rüyada siyah fare ısırması görmek, zayi olacak mal veya bir iş yerini kapatabilmek için kimi tanıdıklarınızdan borç isteğinde bulunmaya işaret eder.

Rüyada ayağını fare ısırması, aldığınız borcu zamanında geri iade etmediğiniz takdirde bu kişiler arasında sıkıntı yaşayabilir ve hatta size sıkıntı yaratabilme yollarına gidebilirler. Rüyada ayak parmaklarını fare ısırması, sıkıntılardan kurtulmak için ve hiç yaşamamak için doğru kararlar vermeye özen göstermelisiniz.

Rüyada siyah fare ısırması görmek, aşk hayatınızda artık çekingenlikten uzaklaşıp adım atmanız gerekecektir. Rüyada fare kemirmesi görmek, para kaybına, iş değişikliğine işaret eder.

Rüyada beyaz renkli fare ısırması işlerinizdeki karmaşıklıklar aniden bulacağınız bir çözüm sayesinde kurtulacağınızın göstergesidir. Eğitim ve aşk hayatınızda da aynı durum geçerli olacaktır. Rüyada farenin kemirdiğini görmek, eğitiminizde yapmak istediğiniz başvuruları en kısa zamanda yapıp başarıya kavuşabilirsiniz.

Rüyada parmağı fare ısırması yaşantınızın herhangi bir yerinde, bu iş hayatı da olabilir aile hayatı da, karşılaşacağınız çok büyük bir fırsatı yapacağınız ufak aksilikler yüzünden kaçırabileceğinize işarettir. Rüyada fare ısırması vücudunuzun neresini olursa olsun, borç, maddi kayıp anlamındadır, farenin elini ısırması bir miktar paranın elinizden boşa çıkmasına işaret eder.