Rüya tabiri ara

Rüyada Fare Yakalamak

Mart 28, 2019 - Okuma süresi: 8 dakika

Rüyada fare yakalamak rüya sahibinin kötülüğünü isteyen dost görünümlü düşmanın olduğuna alamet eder. Rüya sahibinin düşmanının yapacağı kötülüklerden emin olacağına ve ona göre önlemler alacağına delalet eder. Rüya sahibi bu düşmanları hane içine sokarak onların planlarını gerçekleştirmelerine adeta yardım etmiş olacaktır. Rüya sahibinin iyi niyetli olması ve yardımsever olması kendisine yapılan kötülükleri geç görmesine neden olacaktır. Rüyada fare yakalamak aile içinde ve akraba içinde düşmanlarını gördükçe üzülecek ve hatta ruhsal çöküntü yaşayacaktır. Rüya sahibinin yaşadıklarından ötürü kedere, gama bürünüp gözyaşı dökeceğine bu sebepten sağlık sorunları yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibinin yakınındaki bir dostundan manevi destek alarak düşmanlarının karşısına dimdik çıkacağına yorumlanır.

Rüyada fare yakalamak ve öldürmek gören kişinin var olan bütün sırlarının tek tek açığa çıkacağına ya da iş hayatın da olan durumlardan dolayı çok fazla üzüleceği anlamına da gelmektedir. Bir başka kimseler ise rüyada fare yakalamak ile ilgili bir şey görürse eğer ümitsizlikte olduğunu ancak bunun sona ereceği ve umduğu şeylere kavuşacağı anlamına da gelir. Kişinin çekmiş olduğu bütün zorlukların sona erip istediği kazanca ve beklediği servete yorulur. Sürünerek ve zorluk çekerek geçen bu günlerin aksine gelip iyi bir geleceğe ve maddi yönden zengin olacağı bildirilir.

Rüyada eliyle fare yakalamak, rüya sahibinin evine hoşlanmadığı bazı misafirlerin geleceğine yorulur. Rüya sahibinin akrabaları ile ufak tartışmalar içinde olacağına delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin dünyaya meylederek dünyevi olana ilgi duyacağına işaret eder. Rüya sahibinin bu sebepten maneviyatını kaybedeceğine yorulur. Bu rüya kötü olduğu kadar iyiyede delalet eder. Rüya sahibinin zenginleşerek elinin bolluğa ereceğine yorumlanır. Kişinin mal ve mülke konarak rahat bir hayatın kapılarını açacağına, paralar kazanacağına işaret eder.

Rüyada fare yakalamak ve atmak sağlık açısından ise de uzun bir yaşam yaşayacağı yani onu yakaladığı anlamına gelir. İstediği güce ve kuvvete yani sıhhate kavuşacağı anlamına yorulur ve tam tersi olarak da kişinin sağlığının kötüleşeceği anlamına da gelir. Bu rüyayı gören kişinin gaddar ve zalim bir kimseyle tanışacağı anlamına da yorulur.

Rüyayı gören kişinin borcu bulunduğu bir kişinden uzaklaşacağı anlamına gelir. Bunun sonucun da ise sevinçli ve mutlu günlerin ardı ardına kesilmeyeceği bilinmektedir. Bu rüyayı gören kişi yatırımlar yaparak kazançlı işler sarf edeceği, hayırlı işler de bulunacağı ve yararlı işler ile uğraştığından son derece meşgul bir insan olacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada kapanla fare yakalamak, rüya sahibinin güçlü ve kudretli birinden güç alarak düşmanlarının karşısına dimdik çıkacağına işaret eder. Düşmanlarına karşı bir bir zafer kazanacağına yorumlanır. İşinde ise kendini çekemeyen ve yükselmesini istemeyen kişilere planlı hareket ederek mağlup edeceğine işaret eder. Bu sayede düşmanları kendisinden korkar ve geri adım atarak yolundan çekilmeye çalışırlar.

Rüyada evde fare yakalamak, rüya sahibinin akraba içinde ona zarar vermek isteyecek düşmanlarının olacağına delalet eder. Rüya sahibinin her anlamda yanında olan ve heran hata yapmasını kollayan kişilerin varlığına işaret eder. Rüya sahibi bu kişilere karşı yıkılmayıp dimdik ayakta durmalı ve gücünü göstermelidir.

Rüyada sokakta fare yakalamak, rüya sahibinin toplum içinde huzuru bozacak olaylar ile karşılaşacağına işaret eder. Kalabalık ortamlarda fitne çıkarıp huzuru bozan insanların varlığına delalet eder.

Rüya sahibinin içinden bir türlü atamadığı korkularının ve endişelerinin olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin muhatap olmak istemediği insanlarla yüz yüze geldiğinde duyduğu bezginliğin ve sıkıntının dışa vuruşudur.

Rüyada fare yakalamak birçok kez kötü anlama yorulmaktadır. Aslın da farenin kendisi kötü anlama yorulur ancak bunu yakaladığından yani engellediğinden dolayısı ise olumlu anlamlara da yorulabileceği ya da bambaşka olaylar olabileceği anlamına da gelmektedir.Rüyada fare yakalamak ve rüyayı gören kişinin borcu bulunduğu bir kişinden uzaklaşacağı anlamına gelir. Bunun sonucun da ise sevinçli ve mutlu günlerin ardı ardına kesilmeyeceği bilinmektedir. Bu rüyayı gören kişi yatırımlar yaparak kazançlı işler sarf edeceği, hayırlı işler de bulunacağı ve yararlı işler ile uğraştığından son derece meşgul bir insan olacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada evde fare yakalamak aslın da sağlık açısından ise de uzun bir yaşam yaşayacağı yani onu yakaladığı anlamına gelir. İstediği güce ve kuvvete yani sıhhate kavuşacağı anlamına yorulur ve tam tersi olarak da kişinin sağlığının kötüleşeceği anlamına da gelir. Bu rüyayı gören kişinin gaddar ve zalim bir kimseyle tanışacağı anlamına da yorulur.

Rüyada fare yakalamak öldürmek bu rüyayı gören kişinin var olan bütün sırlarının tek tek açığa çıkacağına ya da iş hayatın da olan durumlardan dolayı çok fazla üzüleceği anlamına da gelmektedir. Bir başka kimseler ise rüyada fare yakalamak ile ilgili bir şey görürse eğer ümitsizlikte olduğunu ancak bunun sona ereceği ve umduğu şeylere kavuşacağı anlamına da gelir. Kişinin çekmiş olduğu bütün zorlukların sona erip istediği kazanca ve beklediği servete yorulur. Sürünerek ve zorluk çekerek geçen bu günlerin aksine gelip iyi bir geleceğe ve maddi yönden zengin olacağı bildirilir.

Rüyada fare yavrusu yakalamak rüyayı gören erkek ise eğer aynı özelliğe sahip olduğunuz bir kadın ile ilşkiye gireceğiniz anlamına gelir. Eğer ki fareyi evde yakaladıysanız ve ne kadar yakaladıysanız o sayı da evinize misafir olarak kadın geleceği anlamına da gelmektedir. Bununla beraber çok sayı da fare görmek ise ömrünüzün uzayacağı anlamına gelir. Eğer ki fareyi yatağınız da yakalarsanız eğer o yatakta bir kadın ile birlikte olacağınız anlamına gelir.

Rüyada fare yakalamak ve yakaladığınız fare sürekli ses çıkarıyor ise son derece dikkatli olmalısınız ve karşılaşacağınız tehlikeli şeyler olduğunu gösterir. Rüyada fare yakalamak aslın da yaşadığınız herhangi bir olayın ardından neşenizin yerine geleceği istediğinize kavuşacağınız anlamına gelir. Rüyada eğer yakaladığınız fareyi elinizle değil de kapan ile yakalarsanız sorunlar yaşayacağınız anlamına gelir.

Fareler eğer ki beyaz ise bazı konular hakkında saçma sapan endişelerde bulunduğunuz anlamına da gelir. Yakaladığınız fare eğer kör ise başkalarının sizi takmadığına yani önemsemediğine de yorulmaktadır. Yakaladığınız bu fare eğer ki yavru ise kötü bir kadınla karşılaşacağınız anlamına da gelmektedir.

Rüyada evin içinde fare yakalamak ve bunun çeşitli türevlerini görmek kişi için güzel günlerin geleceği ya da kötü kişiler ile karşılaşacağı yani çeşitli durumlar söz konusudur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3035