Rüya tabiri ara

Rüyada Fare Pisliği Görmek

Mayıs 18, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada fare pisliği görmek, hayırlıdır ve kısmet olarak yorumlanır. Rüya sahibinin şansının artacağına ve her anlamda mutlu olacağına işaret eder. Huzurun kapılarını aralayan bu rüya aynı zamanda mutluluklara da vesile olacaktır. Rüyayı gören kişinin parasal yönden imkanının artacağına, işlerinin açılacağına ve maddi gücünün kuvvetleneceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kişinin en kısa zaman da hiç ummadığı bir kişiden güzel iş teklifleri alacağına ve aldığı teklifleri geri çevirmeyeceğine alamet eder. Rüyada far pisliği görmek maddi imkanın artacağı yönde ve rüya sahibinin huzurlu olacağı anlamda yorumlanır.

Rüyayı gören kişinin huzursuz olduğu bir hali varsa iyi yönde sonuçlanacağına, parasal anlamda imkanı yok ise zenginlik yüzü göreceğine ve gücüne güç katacağına yorumlanır.

İşlerin yolunda gitmediği dönemler içerisinde rüyada fare pisliği görmek işlerin açılacağına işaret eder. Rüya sahibinin evinde bir huzursuzluk varsa biteceğine ve herkesin çok mutlu olacağına yorumlanır. Her hâlükârda bu rüyayı gören kişinin tüm sıkıntılarının biteceğine ve güzel günler göreceğine işaret eder. Maddi sıkıntıların son bulacağına işaret eden bu rüya aynı zamanda kişinin manevi gücünün artacağına da yorumlanır. Özellikle bu rüyayı gören ve manevi yönde ikilem de kalan kişilerin artık doğru yolu bulacağına ve işlediği tüm günahlardan af dileyeceğine işaret eder. Bu rüya sahibine bir işaret ve uyarıcıdır.

Rüyayı gören kişinin her ne dileği varsa kabul olacağı anlamına gelir ve kişinin bu dönemlerde çok, çok dua etmesi gerekir ki dilekleri Allah’ın izni ile gerçekleşsin.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2459

Rüya Sitesi Linkleri