Rüya tabiri ara

Rüyada Fare Ölüsü Görmek

Mart 28, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada fare ölüsü görmek, Rüya’dan bile olsa başınıza iyi yada kötü bir olay karşısında Allah’tandır demeyi bilmeliyiz. Kötü rüyaların şerrinden Allah’a sığınmak ve ondan yardım istemek gerekir. Her ne kadar fareyi sevimli bulanlar varsa da, çoğunluk olarak fareden hoşlanmaz, küçük bir hayvan olmasına rağmen bir o kadar korkutucudur. Rüyada fare ölüsü görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk.

Rüyanız hayırlı olsun. Konusunda yapılacak yorumları; Rüyada fare ölüsü görmek, hayatınızda bulunan kişilerin onlara verdiğiniz değeri hak etmedikleri şekilde bu yorumun yanında, hayatınızda olmadığı halde ve değer vermemenize rağmen, bir şekilde uğraşmak zorunda kaldığınız kişileri de simgelemektedir. Yalan ve iftiranın yanı sıra, kötü söze de işaret olan bu tür bir rüyalarda buna karşın, bu tür kişileri hayatınızdan çıkarmanız ve onları ciddi anlamda yıpratmanızdan da söz edilebilir. Başka yorumlamalarda ise, kumar alışkanlığı olan kağıt oyunlarına meraklı ve bunlardan dolayı çok başı derde giren bir insanın sizden para isteyeceğine işaret eder ve sizi de kendi karışık işlerine bulaştırmaya çalışacağına yorumlanır. Dolayısıyla, dönem açısından değil ancak sonuç açısından hayırlı bir durum yaşanacaktır.

Rüyasında evinde farelerin gezindiğini gören; Kişinin evinde bolluk bereket olur. Bu rüya aynı zamanda kişinin o yıl süresince ucuzluğu ve bereketi yakalayacağının işaretidir. Şayet kişi rüyasında fareyi bulunduğu yerden çıkarken görürse o halde bu rızkın ve bereketin azalacağına işaret eder. Gündüz gözüyle yani gündüz uykusunda görülen fare rüyada sürekli olarak geziyorsa bu uzun ömre işaret eder.

Rüyada fare öldürmek; Art niyetli ve kötü emelleri olan bir kimseyi alt etmeye ve ona karşı kazanılacak olan galibiyete işaret eder. Rüyada öldürülen fare, içten içe, küçük planlar yaparak küçük zararlar vermeye uğraşan bir kimseyi sembolize eder. Yani fare küçük hesaplar yapan gizli bir düşmana işaret eder. Rüyada fareye taş atmak bir kadının arkasından konuşmak, ya da bir şey üzerinde konuşmak anlamına gelir.

Rüyada fare yakalamak; Kişinin, bir kimseyi bir yerde sözlerinle kandırarak, ondan faydalanacağına işaret eder. Bazı yorumculara göre fare yakalamak, size kötülük yapmayı amaçlayan ve arkanızdan işler çeviren kötü niyetli bir insanı mağlup etmeye, ondan gelecek tüm zararları savmaya ya da o kimseye karşı uyanık davranıp her türlü eylemini boşa çıkarmaya işarettir.

Rüyada siyah ve beyaz fare görmek; Rüyada siyah ve beyaz fare olmak üzere çok sayıda fare görmek, o kişinin ömrünün kısa olacağına işaret eder. Ayrıca evde görülen çok sayıda fare, o kişinin evine hiçbir zaman kendisi için iyi ve hayırlı insanların girmeyeceğine delalet eder. Şayet fare yatakta veya rüya sahibinin kıyafetlerinin üzerindeysen o halde sürekli işlerine karışan hayırsız insanlara işaret eder.

Rüyada farenin bir şey yediğini görmek; Bu rüya o senenin pahalılıkla geçeceğinin ve durgun bir dönem geçireceğinizin işaretidir. Şayet fare rüya sahibinin evinden aldığı bir şeyleri yiyorsa, elinizden çıkacak mal ve paraya, sürekli anne babasından geçinen ve çalışmayan evlada, Bazı alimlere göre ise, bu rüya evinize rahatça girip çıkabilen fakat size kötülük düşünen dost görünümlü bir düşmandır.

 

 

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

16796