Rüya tabiri ara

Rüyada Fare Öldürmek

Nisan 24, 2019 - Okuma süresi: 9 dakika

Rüyada fare öldürmek aslın da herhangi bir şeyi öldürmek kötü anlama yorulur. Ancak öldürülen bu varlığın düşmanınız ise ya da öldürdüğünüz bu fare evinize, size ya da rengi koyu ise ve öldürdüğünüz yer ve konumu da katarsak değişik anlamlara yorulabilir.Rüyada fare öldürmeye çalışmak yaptığı işte ticari anlamlar da yüksek kazançlar kazanacağı anlamına gelmektedir. Kazandığı parayı da iki katına çıkaracağı da bilinir. Bu kişinin yatırımlar yapıp ve sonucun da ise daha kazançlı ve karlı çıkacağı anlamına da yorulur. Rüyada fare öldürmek hayırlı ve bereketli bir servet kazanacağın anlamına da gelir. Bu rüyayı gören kişinin hayal ettiği ve beklentilerini gerçekleştireceği anlamına ve sağlıklı bir ömre sahip olacağı ya da gelecekte bolluk için de yaşayacağı anlamına da yorulur.

Rüyada fare öldürdüğünü görmek ve gören kişinin mutluluklarla dolu bir ömre ve hayat boyu huzurlu olacağı anlamına da yorulur. Başka anlamlardan ise yani olumsuz olarak ise can sıkıcı durumlar yaşayacağı ve ticarette sorunlar yaşayacağı ve huzurunu kaybedeceği anlamına gelir. Böylelikle sağlığını da günden güne yitireceği ya da birileri tarafından kendisine yalanlar söyleneceği de bilinmektedir.

Rüyada yavru fare öldürmek kişinin çekmiş oldu sorunları zamanla karşılığını alacağı ve sonun da ise istediği mevki ya da makama geleceği anlamına gelmektedir. Rüyalarını süsleyen hayata ve servete sahip olacağı anlamına da gelir. Rüyada fare öldürmek ve aslın da fare görmek bile gören kişinin başına kötü bir iş geleceği anlamına gelmektedir.

Eğer ki öldürdüğü bu fare yatağın da ise kendi yatağın da bir kadın ile cinsel ilişkiye gireceği ya da kötü bir kadın ile karşılaşacağı anlamına gelir.Rüyada fare öldürmek ve bu fareyi kişi evin de öldürürse eğer evinde ki rızkının kesileceği anlamına gelmektedir. Fare görmek bir şeyler çalacağı anlamına gelir ancak bunu öldürür iseniz sizden bir şeyler çalan kişinin oyununu bozup ve onu yeneceğiniz anlamına da gelir. Rüyada fare öldürmek kötü ve gaddar bir kadınla başa çıkacağınız anlamına da gelir. Eğer ki fareyi avlayarak öldürüyorsa kadını hile yaparak öldüreceği anlamına da gelmektedir. Ya da öldürülen bu fare küçük ise yani yavru ise size küçük zararlar veren birisi olduğuna ve onu halt edebileceğiniz anlamına varılır.

Rüyada fare öldürmek ne anlama gelir ? gören kişinin fakir olabileceğine ve üzüntü duyabileceği anlamına gelir. Maddi kayba ve serveti olan kişinin ticari zarara uğrayacağı anlamına da gelir. Farklı bir bakımdan ise rüyayı gören kişinin akrabalarıyla huzurlu bir gün ya da ömür geçireceği anlamına gelmektedir. Yabancı insanlar tanıyacağına ve bu kişilerin güler yüzlü iyi kişi olacağı anlamına gelir. Rüyada fare öldürmek ve bu rüyayı gören kişi bereketli bir işte önemli bir kuvvete ve güce kavuşacağı anlamına gelir. Hassasiyetle koruduğu her şeyin bir an da su yüzüne çıkabileceği anlamına da gelir ancak fareyi öldürdüğü için bu sorun ortadan kalkacaktır.

Farenin dişisi ve erkeği arasında yorumlama olarak bir farkı yoktur. Birisi fare avladığını görürse kendisine içi bozuk ve fitneci bir kadın düşeceğine dalalet edilir. Rüyada fare kötü ve fitneci bir hatuna işarettir.

Evinde sayısız fare olduğunu görmek kendisine ve evine hayır ve bereket dokunmayan kadınların girmesi olarak yorumlanır. Eğer elbiselerinizin içinde veya etrafında fare olduğunu görmek işlerine karışan hayırsız bir kadına dalalet edilir.

Rüyada fare öldürdüğünü görmek; kötü ve huysuz kadın varsa hayatımızda ona galip gelmeye dalalet edilir.
Rüyada farelere taş ve ok atması kötü bir kadın hakkında gıybetini yapmak olarak yorumlanır. Rüyada fare avladığını görmek yine bir kadını onun isteği olmadan himayeniz altına almanız olarak yorumlanır.

Rüyada fare yemek iş hayatında uzun zamandan beri rakipleri ile boğuşmak, onların verdiği zararları ortadan kaldırmak ve yaptıkları kötüleme çalışmalarını geri çevirmek zorunda kalan rüya sahibinin, bu kişileri iş hayatı ile ilgili olarak sahip olduğu bilgi, beceri ve deneyim sayesinde yakın bir zamanda alt edeceğine ve çok büyük sorunlardan bu sayede kurtulup rahat bir nefes alabileceğine alamet eder. Aynı zamanda, pek sevimli olmayan, sürekli kötülük peşinde olan ve insanların açığını kollayan bir kadın tarafından iş sahibi olunacağına rivayet eder.

Rüyada Fare Öldürdüğünü Görmek

Rüya sahibinin etrafında bulunan düşmanlarının ve rakiplerinin varlığını simgeler. Ancak rüyayı gören, etrafındaki bu kötü kişileri alt ederek üstün başarılar elde eder. Kişinin ticaretle ya da yaptığı iş ile büyük kazançlar elde ederek malına mal katacağına ve keyfinin yerine geleceğine yorumlanır. Rüyada fare öldürdüğünü gören, hayırlı ve bereketli bir servet kazanacağına nail olur. Bu rüyayı gören kişinin hayal ettiği ve olması için dualar ettiği ne varsa hayırlısıyla gerçekleşir.Gelecekte bolluk ve bereket içerisinde bir yaşam süreceğine tabir edilir.

Rüyada Fare Ölüsü Görmek

Rüyayı gören kişinin, etrafında bulunan bazı kötü niyetli kişi ya da kişilerin varlığı anlamına gelir. Ancak bu kişiler zararsızlardır. Sadece rüya sahibinin arkasından konuştuklarına ve kişiyi kötülemek için ellerinden geleni yaptıklarına nail olur. Ancak başarı elde edemezler. Çünkü kötülük yapan elbet ilahi adalet tarafından cezasını bulurlar. Buda öyle haberci rüyalardandır. Eğer bu kişi ya da kişilerin varlığından emin iseniz, siz müdahale etmeyin. Bırakın istedikleri desinler ve yapsınlar. Çünkü kimsenin yaptığı, kimsenin yanına kalmaz.

Rüyada Ev İçinde Fare Öldürmek

Rüyasında mutfağın içerisinde fare öldürdüğünü gören kişi dara düşer. Rızkındaki çeşitliliği azalarak sıkıntılı günler yaşar. Rüyada mutfak dışarısında öldürülen fare, haneye uğursuzluk getiren bir olayın çözüme kavuşacağına ve refaha kavuşulacağına tabir edilir.

Rüyada Fare Öldürmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin gerçek hayattaki psikolojisini yansıtır. Yani kişiyi çok üzen ve sıkan bir olay sonucunda çaresiz kaldığına ve elinden hiçbir şey gelmediği için çıkmaza girdiğine delalet eder. Ancak bu rüya haberci rüya olduğundan dolayı, o kişi ya da kişilerden kurtulur. Çünkü rüya sahibi bu kişi ya da kişilerin varlığından huzursuz ve mutsuzdur. Fakat hiç merak etmeyin, kısa sürede bütün olumsuzluklardan kurtularak rahata ermeye işaret eder.

Rüyada fare öldürmenin anlamı, rüya sahibinin başına der olan bir kişinin varlığına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin etrafında bulunan dost, akraba hatta oldukça yakın görünen bir kişinin aslında hiçte öyle olmadığı manasına gelir. Bu kişi, rüya sahibini çekemez ve her zaman kötü olmasını isteyendir. Yüzüne güler ve arkasından yapmadığını bırakmaz. Kısa zaman içerisinde bu kişinden büyük bir fenalık görerek sevdiğinizle ayrılabilir ya da aranız açılabilir. Hatta böyle bir olay sonucunda da görülen bir rüya olabilir.

Çünkü bazı rüyalar haberci olduğu gibi, bazıları da durum sonunda görülen rüyalardır. Böyle bir olay yaşamadıysanız, bu rüyadan sonra çok dikkatli olun ve etrafınızda olan kişileri özenle izleyin. Bu kişiyi bulmaya çalışın. Zaten çok vakit kaybetmeden o kişi kendisini belli edecek ve rüya sahibi o kişiyi hayatından çıkaracağına yorumlanır. Ancak dikkatli olun ve size zarar vermesine izin vermeyin. Rüyalar gerçek hayatın yansımasıdır. Çevrenizdeki insanlar, ne yazık ki göründükleri gibi değillerdir. Kısaca rüyada fare öldürmek, rüya sahibinin hayatında fenalıktan başka hiçbir işe yaramayan, gereksiz kişilere hayır demeyi öğrenerek onları yaşamından uzak tutacağına delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1768