Rüya tabiri ara

Rüyada Fare Leşi Görmek

Mart 26, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada fare leşi görmek, Rüya’dan bile olsa başınıza iyi yada kötü bir durum karşısında Allah’tandır demeyi bilmeliyiz. Korkunç rüyaların şerrinden Allah’a sığınmak ve ondan yardım istemek gerekir. Her ne kadar fareyi sevimli bulanlar varsa da, çoğunluk olarak fareyi sevmez, küçük bir hayvan olsa da bir o kadar da korkutucudur. Rüyada fare leşi görmek ile alakalı rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını karıştırarak oluşturduk.

Rüyada fare leşi hayatınızda bulunan insanların onlara verdiğiniz değeri hak etmedikleri şekilde bu yorumun yanı sıra, hayatınızda olmadığı halde ve değer vermemenize rağmen, mecburi olarak uğraşmak zorunda kaldığınız insanları da simgelemektedir. Yalan ve iftiranın yanında, kötü söze de işaret olan bu tür rüyalarda buna karşın, bu tür insanları hayatınızdan çıkarmanız ve onları ciddi manada yaratmanızdan da söz edilebilir. Başka yorumlar da ise, kumar alışkanlığı olan kağıt oyunlarına meraklı ve bunlardan dolayı çok başı derde giren bir kişinin sizden para isteyeceğine işaret eder ve sizi de kendi karanlık işlerine bulaştırmaya çalışacağına yorumlanır. Dolayısıyla, dönem açısından değil ama sonuç açısından hayırlı bir durum yaşanacaktır.

Rüyada fare öldürmek; Art niyetli ve kötü emelleri olan bir insanı alt etmeye ve ona karşı kazanılacak olan galibiyete işaret eder. Rüyada öldürülen fare, içten içe, bazı planlar yaparak küçük zararlar vermeye uğraşan bir insanı işaret eder. Yani fare bazı hesaplar yapan gizli bir düşmana işaret eder. Rüyada bir fareye taş atmak bir kadının arkasından konuşmak, ya da bir şey ile alakalı konuşmak anlamına gelir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4764