Rüya tabiri ara

Rüyada Fare Kovalamak

Mart 28, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada fare kovalamak kovalanan farenin nere de kovalayacağı ya da farenin hangi renkte olduğu anlamlarına gelirdi. Rüyada fare kovalamak rüyayı gören kişinin ruh haline göre de değişmektedir. Çeşitli anlamlar kazanır.

Rüyada fare kovalamak yaptığı işte ticari anlamlar da yüksek kazançlar kazanacağı anlamına gelmektedir. Kazandığı parayı da iki katına çıkaracağı da bilinir. Bu kişinin yatırımlar yapıp ve sonucun da ise daha kazançlı ve karlı çıkacağı anlamına da yorulur. Rüyada fare kovalamak hayırlı ve bereketli bir servet kazanacağın anlamına da gelir. Bu rüyayı gören kişinin hayal ettiği ve beklentilerini gerçekleştireceği anlamına ve sağlıklı bir ömre sahip olacağı ya da gelecekte bolluk için de yaşayacağı anlamına da yorulur.

Gören kişinin mutluluklarla dolu bir ömre ve hayat boyu huzurlu olacağı anlamına da yorulur. Rüyada fare kovalamak başka anlamlardan ise yani olumsuz olarak ise can sıkıcı durumlar yaşayacağı ve ticarette sorunlar yaşayacağı ve huzurunu kaybedeceği anlamına gelir. Böylelikle sağlığını da günden güne yitireceği ya da birileri tarafından kendisine yalanlar söyleneceği de bilinmektedir.

Rüyayı gören erkek ise eğer aynı özelliğe sahip olduğunuz bir kadın ile ilişkiye gireceğiniz anlamına gelir. Eğer ki fareyi evde kovalıyorsanız ve eğer ki fareyi yakaladıysanız ek olarak da yakaladığınız o sayı da evinize misafir olarak kadın geleceği anlamına da gelmektedir. Bununla beraber çok sayı da fare görmek ise ömrünüzün uzayacağı anlamına gelir. Eğer ki fareyi yatağınız da yakalarsanız eğer o yatakta bir kadın ile birlikte olacağınız anlamına gelir.

Bu rüyayı gören kişinin endişelerinin olduğunu ancak hangi konu da endişe ediyor ise boş yere endişe duyduğu anlamına gelmektedir. Aslında rüya da fare görmek genel olarak kötü anlama gelmekle beraber ve kötü ahlaklı bir kadınla beraber olacağınıza yorumlanmaktadır. Bu kadının ise fesat, hırsız, aşağılık ve korkak birisi olduğuna size yamanmaya çalıştığına anlamına da yorumlanır. Aslın da fare gizli bir düşmana ve uygun zamanı bekleyen bir kimseye de yorumlanmaktadır. Rüyada kovalamak ve gören kişi bu fareyi ölü görür ise eğer rüya sahibinin çok kuvvetli ve zalim bir düşmanı olduğuna ancak bütün hareketlerini ve yapacaklarını sezip yani fark ettikten sonra düşmanını en iyi zaman da yok etmesi gerektiği anlamına da varılmaktadır.

Rüyayı gören kişinin sıkıntılı günler çektiğini ancak bu sıkıntılarının sona erip mutlu ve huzurlu bir hayat süreceği anlamına gelmektedir. Bir beceri hakkın da çalışırken sıkıntılar çekeceği ancak sonun da ise bunu başaracağı anlamına yorulmaktadır. Rüyada fare kovalamak kişi sorunlarının üstesin den tek tek gelerek ümit ettiği her şeye olaşacağı anlamına gelmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1327