Rüya tabiri ara

Rüyada Fare Kapanı Görmek

Mart 26, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada fare kapanı görmek rüyayı gören kişinin insanları kandırıp onların zor durumda kalmasına sebep olacak hareketlerde bulunması, türlü hilelerle mal elde etmesi ve yalan söylemesi şeklinde yorumlanabilmektedir. Rüyada fare kapanında fare görmek sadece fare kapanı değil de rüyanızda farklı unsurları da görüyorsanız bunları da değerlendirmeniz gerekmektedir. Böylece rüyanızın tam anlamı ile yorumlanabilmesi söz konusu olabilecektir.

Rüyada fare kapanına yakalanmak rüyanızda bir farenin fare kapanında olduğunu görüyorsanız bu rüyayı çevrenizde kötü niyetli insanların olduğu ve bu kişilerin sizin üzerinizdeki emellerini engelleyip onları mağlup edeceğiniz şeklinde yorumlanması söz konusu olabilmektedir. Rüyanızda fare kapanında gördüğünüz fareler birden fazla ise size zarar vermeyi isteyen kişilerin var olduğu ancak bunları engelleme konusunda sizin yeterince başarılı olamadığınız şeklinde bir yorum gerçekleştirebilmeniz mümkün olmaktadır.

Rüyada fare ve fare kapanı görmek üzerinizde şüpheli bir kişinin gözü olduğu şeklinde yorumlanabilmektedir. Bu kişiye karşı dikkatli olmanız gerektiği de söylenebilir. Eğer rüyanızda bir fare kapanı kurduğunuzu görüyorsanız bu rüya çevrenizde size zarar vermeyi planlayan bir kişiye karşı bazı önlemler alacağınız ve bunda da başarılı olacağınız şeklinde yorumlanabilir.

Rüyanızda fareleri fare kapanı ile yakaladığınızı görüyorsanız bu rüyayı rakiplerinizin eline düşeceğiniz şeklinde yorumlayabilmek mümkündür. Rüyada fare kapanı görmek ancak bu fare kapanı ile bir türlü fare yakalayamadığınızı görüyorsanız ne kadar uğraşsanız da çevrenizde size zarar veren kişilerden kurtulamadığınız ve bir şekilde sizin bu kişilerin gerçekleştirdiği planlardan dolayı zarar görmeniz şeklinde yorumlanabilmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

369