Rüya tabiri ara

Rüyada Fare Beslemek

Mart 26, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada fare beslemek işlerinin yolunda gideceğine, nasip kapılarının her zaman açık olacağına, rüya sahibinin hayırsever ve ve bir karıncayı dahi incitmeyecek iyi yürekli bir yapıya sahip olduğuna işaret sayılır. Bazı yorumculara göre de rüyada fare beslemek etrafında gizli düşmanlarının olduğuna bu konuda daha dikkatli ve temkinli olması gerektiğinin habercisidir. Kıskanç ve çekemeyen sürekli eve girip çıkan gizli düşmanlarının ve haset kalpli insanlarının varlığına işaret sayılır.

Aslında uyarı niteliğinde olan rüyalardan bir tanesidir. Gerçek hayatta olduğu gibi fare bizler için zararlı hayvanlardır. Kişi sahibinin çok iyi niyetli birisi olduğuna ve herkese güvenmemesi gerektiğinin uyarısıdır.Rüyada fare beslediği gören kişinin görmüş olduğu fare de rengine göre anlam olarak değişmektedir.

Rüyada sarı fare beslediğini gören kişi; Çok sevdiği ve güvendiği bir arkadaşından nankörlük göreceğine ve çok üzüleceğine fakat bunun çok uzun sürmeyeceğine kısa sürede barışacağına işarettir.

Rüyada siyah fare beslediğini görmek; Çok iyi sayılmaz ama hayra yormak gerekir. Rüya sahibinin etrafında ona fark ettirmeden dolaşan çok sinsi bir düşmanının olduğuna işaret olarak sayılır. Bu bir uyarı mesajıdır. Rüya sahibinin etrafındaki insanlara karşı çok dikkatli olması gerektiğini ve önemli sırlarını paylaşmaması gerektiğinin habercisidir.

Rüyada pembe fare beslediğini görmek; Eşinin yada sevgisinin rüya sahibinden bir şey sakladığına fakat çok kısa zaman içinde ortaya çıkacağına çok önemli bir şey olmasa da ufak şey mide bulandırdığı için rüya sahibini kalbinin biraz kırılacağına işaret olarak sayılabilir.

Rüyada fare ve fare beslediğini gören kişi için bu rüya bir uyarı mahiyetindedir. Rüya sahibinin çok dikkatli olmasına etrafındaki insanlara çok güvenmemesine biraz daha uyanık olmasının gerektiğine işaret eder. Her zaman gördüğümüz rüyaları hayra yormakta fayda vardır. Rüya sahibi kabus bile görmüş olsa sabah uyandığında kendini iyi hissediyorsa rüyası hayırlı, kendini kötü hissediyorsa hayra yorup dua etmesi gerekmektedir.

Rüyasında fare besleyen kişi etrafı tarafından kıskanılıyor demektir. Çevresinde başarılarını, karakterini, özel yaşamını çekemeyen birileri vardır. Ne yazık ki bu kötü kalpli insanlar rüya sahibinin yakınındadırlar ve kıskançlıklarından dolayı ortalığı karıştırmaya çalışmaktadırlar. Hatta rüya sahibi, bu insanlar ile kurduğu yakın ilişkide onlara güvenerek sırlarını paylaşıyordur.Fare beslediğini görmek etrafınızdaki birinin, kendinize olan güveninizi aşağıya çekmeye çalıştığını gösterir. Bu rüya aynı zamanda birinin, elinizdeki imkan ve kaynaklarınızda gözü olduğunu, kıskançlığı simgeleyebilir.

Yardım ettiği bir kişi tarafından iyi niyetinin suistimal edileceğine delalet eder. Hiç beklemediği bir kişiden duyacağı sözlere oldukça kırılacağına işarettir. Dışarıdaki insanlara karşı korunma kalkanı kuşanmanın vakti geldiğinin göstergesidir. Rüya sahibinin çevresinden olup bitenlere kayıtsız kalacağı ve bir süre sonra neyin doğru neyin yanlış olduğunun farkına varacağı ile yorumlanır. Küçük sevinçlerin sabır ile büyüyeceğine işarettir. Rüya sahibinin azmine delalet eder. Haddinden fazla hırsın kurbanı olmak ile de yorumlanır.

En genel görülen tabir ile iffetsiz ve ahlaksız bir kadının işaretidir. Rüyasında hiç beklemediği bir anda karşılaşan kişi, aynı şekilde o ahlaksız kadın ile karşılaşarak onun bir kötülüğünü görür. İnsanların arkasından işler çeviren ve onların kötülüğü için uğraşan bir kadın olarak da ifade edilebilir. Elinde görmek bu kadının sinsi bir şekilde ilerlediğini veya ilerleyeceğini ve sizin onu dost olarak göreceğinizi işaret eder. Bir şey elde etmek ise, düşmanınızdan size kalan bir mal veya yardıma yorumlanır. Bir şeyler yediğini görmek ise, düşmanınızın ya da ahlaksız olarak nitelendirebileceğimiz bir kadının evinize kadar gireceğini ve sizin malınız ile onu besleyeceğinizi gösterir. Arkadaşlar ya da akrabalar arasında gizli bir kötülük ve düşmanlığın da habercisi olabilir.

Rüyasında fare yavrusu gören kişinin çok da güçlü olmayan bir düşmanı olduğuna, bu düşmanın sizin arkanızdan iş çevireceğine işaret eder. Rüyada yavru fareden bir şey almak düşmandan çıkar elde etmek ya da düşmandan size kalacak miras tadında bir eşya şeklinde yorumlanır.

Görülen rüyalar genel olarak olumsuz ve sağlık ile ilgili anlamlar taşımaktadır. Bazı durumlarda iş yaşamında başarısızlık, aile yaşamında mutsuzluk olarak da ifade edilir. Bazen de bereket ve rızık olarak yorumlanır. Ev içinde bir eşyayı deldiklerini görmek, ev içinde bir hırsızlık olayının olacağının göstergesidir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1656