Rüya tabiri ara

Rüyada Falcıya Fal Baktırmak

Mart 23, 2019 - Okuma süresi: 9 dakika

Rüyada falcıya fal baktırmak rüya sahibi kişinin çevresinde bulunan birilerine yardım etmek ve bu kimselerle yardımlaşmak isteyeceğine, falcının fal bakmaması ancak bu yardımı yapmak istediği kişilerin kendisinden böyle bir iyiliği kabul etmeyeceğinin farkında olduğuna ve bu sebep ile de yardım etmek istediği kişilere içten içe çok kızacağına işaret etmektedir.

Rüyada falcıya gidip fal baktırmak rüya yorumuna göre ise rüya sahibi kişinin bir konu yada kurduğu bir hayal ile ilgili hüsrana uğrayacağına ve çok fazla hayal kırıklığı yaşayacağına işaret etmektedir.Falcıya gidip fal baktırmak rüya sahibi kişinin bazı kötü kimselerin şerrine uğrayacağına, hakkında yalan yanlış şeyler söyleneceğine ve her ne kadar istemese de bu söylenenlere sessiz kalamayacağına işaret eder.

Rüyada fal baktırmak rüya sahibi kişinin ya da varsa çocuğunun bir başarı kazanacağına ve bu başarıyı kazandığı için çevresinde bulunan bazı kötü kalpli kimselerin nazarından korktuğuna, ancak bu durumdan dolayı korkmaması gerektiğine işaret etmektedir.Rüyada fal baktırdığını görmek ayrıca, rüya sahibi kişinin kendisinin de bilmediği bir sırrın ortaya çıkacağına, yakın zamanda bir konu ile ilgili endişelerinin olacağına ve bu endişelerinden ailesine bahsetmemesi gerektiğine, aksi takdirde işlerin daha da sarpa sarabileceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir falcı kadına fal baktığını görmek, rüya sahibi kişinin herhangi bir mahkeme ya da davası var ise bunun olumlu olarak sonuçlanmayacağına işaret etmektedir. Ayrıca, kötü dostluklar sonucunda başına gelebilecek kötü olaylara da işaret etmektedir.

Rüyada bir falcı kadına fal baktırdığını görmek, rüya sahibi kişinin belli bir zaman boyunca sıkıntılar yaşayacağına, çok zor günlerin yakın olduğuna ancak bu zaman geçtikten sonra kendisinin hiçbir şey yapmasına gerek kalmadan rahat bir döneme adım atacağına ve durumunun düzeleceğine işaret etmektedir.

Rüyada falcı medyum kadın görmek, rüya sahibi kişinin aşk ilişkisi ile ilgili bir takım sıkıntılar yaşadığına, farklı arayışlar içine gireceğine ve bu durumdan çok mutsuz olduğuna, hiç ummadığı bir kişi tarafından zarar göreceğine ve herkese güvenmemesi gerektiğine işaret etmektedir ve bunun sonucunda da haklı iken haksız duruma düşürüleceğine ya da birileri tarafından kandırılacağına ve parasını bu kişilere kaptıracağına işaret etmektedir.

Rüyada falcıdan duyduklarına üzüldüğünü görmek rüya sahibi kişinin bir yanlışın eşiğinden son anda döneceğine, evli ise eşi ile arasında incir çekirdeğini doldurmayacak bir sorun sebebi ile ufak bir tartışma yaşayacağına ve bunun sonucunda küs kalacaklarına ancak bu durumun kısa süreli bir durum olduğuna işaret etmektedir. Bunun yanı sıra bu küslüğün büyüyebilme olasılığı da bulunmaktadır. Bu sebep ile de rüya sahibi kişinin önceden tedbirini alması, eşi ile konuşmalarında mümkün olduğu kadar sakin kalmaya çalışması ve tartışmaya yol açabilecek konular hakkında konuşmaması gerekmektedir.

Rüyada bir falcı kadın görmek rüya sahibi kişinin sorunlu bir haftaya gireceğine, moralinin bozulacağına ya da çok üzüleceği bir durum ile karşı karşıya kalacağına, bu sıkıntılı günleri atlatmak için kendini farklı uğraşlara vereceğine ve bu sıkıntılı dönemde yakın çevresi kişilerden göreceği desteği reddetmemesi gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyada Fal Bakmak Rüyada bir yakınınızı veya hiç tanımadığınız birisine fal bakıyor iseniz bu rüya sizin için merak ettiğiniz birçok konuda artık sonucu oluşacak ve merakınızı gidereceksiniz.Rüyada fal bakan kişi hayatında genel olarak içgüdüleri çok iyi ve insanlara karşı açık sözlü olduğu anlamına.Bu yönünüz ile insanların size karşı hissettikleri ve yapmak istedikleri kötülükleri önceden görecek ve anlayacaksınız. Bu yeteneğiniz sayesinde size zarar vermek isteyenlere engel olacak ve mesafeyi koruyacaksınız.

Rüyanızda bir erkeğe fal bakıyor iseniz; sizi uzaktan uzağa beğenen ve size karşı farklı hisler taşıyan bir erkeğin varlığına işaret eder.

Rüyada Fal Baktırmak rüyada fal baktırmak rüya sahibi için cesaret edemediği ve insanların etkisinde kalarak birçok şeyi ertelediği anlamına gelir. Rüya sahibi yakın zamanda bütün cesaretini ve özgüveni toplayacak kimsenin inanmayacağı işler başaracaktır.Hayatınızda yapmak istediğiniz fakat bunun için sürekli çevrenizdeki insanların etkisinde kalıyor iseniz bunları artık bir son verecek ve insanlara ne düşüneceğini umursamayacaksınız.

Bu rüya sizin için çok güzel başlangıçların olacağı ve bundan sonraki hayatınızda her şeyi kendi başınıza başaracağınız bir hayatınızın olacağı anlamına gelir.

Rüyada El Falı Baktırmak Rüya sahibi eğer bekar ise bir süredir peşinden koşan birisinin olduğu ve ona yakın zamanda olumlu cevap vererek hayatını birleştireceği anlamına gelir.Rüyada el falı baktırdığını görmek bir kişi ile hayatını birleştirip onunla yola devam etmek anlamındadır.

Rüyada Kahve İçip Fal Baktırmak Yakın zamanda gireceğiniz bir kalabalığın olacağı ve bu kalabalıkta hayırlı işlerin konuşulacağı anlamına gelir.Bu durum sizi veya aileden birisini ilgilendirecektir.

Rüyada falcı görmek sizin için art niyetli ve fesat insanların olduğu anlamına gelir.Rüyada Falcıya Gitmek Yalnız başınıza bir falcıya gidip fal baktırıyor iseniz; düşmanlarınıza karşı çok acımasız ve haksızlık edeceğiniz anlamına gelir.Arkadaşlarınız ile beraber falcıya gidiyor iseniz; yapacağınız ortaklı bir işte bol kazanç elde edeceğinize işaret eder.

Rüyada Birinin Fal Bakması Ailenizle veya yaşadığınız çevrede sözü geçen bir büyüğünüzün vereceği kararlar sizi olumsuz etkileyecek ve istemediğiniz durumlar yaşayacaksınız.Böyle bir durum karşısında kendinizi tutamayacak ve yaşadığınız haksızlığı dile getireceksiniz.İnsanların gözünde bu tutumunuz hoş karşılanmayacak ve bir süre kırgınlıklar yaşanacaktır.

Rüyada Su Falı Baktırmak Sizin bütün sırlarınızı ve hayatınızla ilgili bütün önemli durumlarınızı bilen bir arkadaşınız size hiç ummadığınız bir şekilde hata yaparak aranızda olan her şeyi başkalarını anlatacağı anlamına gelir.Bu kişi ile eğer aranız açılır ise sırlarınızı açığa vereceği korkusu size sıkıntı ve endişe verecektir.

Rüyada Tarot Falı Baktırmak Tarot falı görmek genel olarak yaşayacağınız karışık ve zorlu bir hayatınızın olacağı ve elde etmek istediğiniz her şeyin önünde bir engel olacaktır.Rüyada siz tarot falı bakıyor iseniz; bunun yorumu ise zorda kalacak olan bir arkadaşınız kapınızı çalacak ve sizden önemli bir konuda yardım isteyecektir.Bu arkadaşınızı sırtınızı dönmemeli ve elinizden gelen yardımı yapmanız sizi vicdanen mutlu edecektir.

Rüyada Fal Baktırmak İstemek Eğer rüyanızda size zorla fal bakmak isteyen veya baktırmak isteyen birileri var ise bu istemediğiniz bir ortamda bulunacağınız ve yapmak istemediğiniz şeyleri zorla yaptıracakları anlamına gelir.Bugünlerde hayatınızla ilgili önemli kararlar alacaksınız kimseden etkilememeli ve kendi mantığınızla bu kararları almalısınız.

Rüyada Erkeğe Fal Baktırmak Rüya sahibinin mutlu ve huzurlu bir evlilik yapacağı hayatında huzurun eksik olmayacağı anlamına gelir.Rüyadaki erkek eğer bir yabancı ise bu duruma çok dikkat etmeli ve karşınıza çıkacak yeni insanlara kısa sürede güvenmemeli siniz.

Rüyada Kadının Fal Bakması Rüya sahibi eğer erkek ise karşısına cazibeli ve kadınlığını iyi kullanan birisini çıkacağı anlamına gelir.Bu kadına çok dikkat etmelisiniz.Çünkü aklınızı başınızdan alıp size istediği her şeyi yaptıracaktır.

Rüya sahibi eğer kadın ise ailesinden birisinin geçireceği hafif bir hastalık olacak ve kısa sürede toparlanacak tır.

Rüyada Fala İnanmak Rüyanızdaki fala inanıp hayatınızı ona göre şekillendiriyor iseniz insanlara karşı fazla en iyi niyetli ve saf yaklaştığınız anlamına gelir.Her konuya ve her şeyi inanmanız sizi gün geldiğinde çok üzecektir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1584