Rüya tabiri ara

Rüyada Falcı Kadın Görmek

Ocak 8, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Falcı Kadın Görmek: Rüyada falcı kadın görmek, rüya sahibi kişinin kendi isteği dışında ailesinden bir birinin ricası üzerine hoşlanmadığı bir kimseye yada birden fazla kimseye bir konuda yardım edeceğine işaret etmektedir. Rüyada falcı kadın görmek genellikle rüya sahibi kişinin bir şeyi istemeyerek yapmasına yorulmaktadır. Rüyada falcı kadın görmek İslami rüya tabirlerinde yazdığına göre, rüya sahibi kişinin etrafında, insanların duyguları ile oynayan, herkesi kandıran, içten pazarlıklı kimselerin olduğuna ve rüya sahibi kişinin bu kimseler ile bir araya geleceğine ve bu kimseler ile bir dostluğa başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir falcı kadına soru sorduğunu görmek, rüya sahibi kişinin çevresinde bulunan birilerine yardım etmek ve bu kimselerle yardımlaşmak isteyeceğine, ancak bu yardımı yapmak istediği kişilerin kendisinden böyle bir iyiliği kabul etmeyeceğinin farkında olduğuna ve bu sebep ile de yardım etmek istediği kişilere içten içe çok kızacağına işaret etmektedir.

Rüyada falcı kadına soru sorarak fal baktırdığını görmek, bazı rüya tabircilerine göre ise, rüya sahibi kişinin bir konu yada kurduğu bir hayal ile ilgili hüsrana uğrayacağına ve çok fazla hayal kırıklığı yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir falcı kadına fal baktığını görmek, rüya sahibi kişinin herhangi bir mahkeme ya da davası var ise bunun olumlu olarak sonuçlanmayacağına işaret etmektedir. Ayrıca, kötü dostluklar sonucunda başına gelebilecek kötü olaylara da işaret etmektedir.

Rüyada bir falcı kadına fal baktırdığını görmek, rüya sahibi kişinin belli bir zaman boyunca sıkıntılar yaşayacağına, çok zor günlerin yakın olduğuna ancak bu zaman geçtikten sonra kendisinin hiçbir şey yapmasına gerek kalmadan rahat bir döneme adım atacağına ve durumunun düzeleceğine işaret etmektedir.

Rüyada falcı medyum kadın görmek, rüya sahibi kişinin aşk ilişkisi ile ilgili bir takım sıkıntılar yaşadığına, farklı arayışlar içine gireceğine ve bu durumdan çok mutsuz olduğuna, hiç ummadığı bir kişi tarafından zarar göreceğine ve herkese güvenmemesi gerektiğine işaret etmektedir.

Ayrıca, rüya sahibi kişinin bazı kötü kimselerin şerrine uğrayacağına, hakkında yalan yanlış şeyler söyleneceğine ve her ne kadar istemese de bu söylenenlere sessiz kalamayacağına, bunun sonucunda da haklı iken haksız duruma düşürüleceğine ya da birileri tarafından kandırılacağına ve parasını bu kişilere kaptıracağına işaret etmektedir.

Rüyada falcı kadından duyduklarına üzüldüğünü görmek, rüya sahibi kişinin bir yanlışın eşiğinden son anda döneceğine, evli ise eşi ile arasında incir çekirdeğini doldurmayacak bir sorun sebebi ile ufak bir tartışma yaşayacağına ve bunun sonucunda küs kalacaklarına ancak bu durumun kısa süreli bir durum olduğuna işaret etmektedir. Bunun yanı sıra bu küslüğün büyüyebilme olasılığı da bulunmaktadır. Bu sebep ile de rüya sahibi kişinin önceden tedbirini alması, eşi ile konuşmalarında mümkün olduğu kadar sakin kalmaya çalışması ve tartışmaya yol açabilecek konular hakkında konuşmaması gerekmektedir.

Rüyada fal baktırmak farklı kâhinlerin yorumlarına göre ise, rüya sahibi kişinin ya da varsa çocuğunun bir başarı kazanacağına ve bu başarıyı kazandığı için çevresinde bulunan bazı kötü kalpli kimselerin nazarından korktuğuna, ancak bu durumdan dolayı korkmaması gerektiğine işaret etmektedir. Ayrıca, rüya sahibi kişinin kendisinin de bilmediği bir sırrın ortaya çıkacağına, yakın zamanda bir konu ile ilgili endişelerinin olacağına ve bu endişelerinden ailesine bahsetmemesi gerektiğine, aksi takdirde işlerin daha da sarpa sarabileceğine işaret etmektedir.

Rüyada falcı kadının evine misafir geldiğini görmek, rüya sahibi kişinin sorunlu bir haftaya gireceğine, moralinin bozulacağına ya da çok üzüleceği bir durum ile karşı karşıya kalacağına, bu sıkıntılı günleri atlatmak için kendini farklı uğraşlara vereceğine ve bu sıkıntılı dönemde yakın çevresi kişilerden göreceği desteği reddetmemesi gerektiğine işaret etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3269