Rüya tabiri ara

Rüyada Falcı Görmek

Rüyada falcı görmek size karşı ön yargıları olan insanlar tarafından mağdur edilmek ve sinirlenmek demektir. Hakkınızda olur olmaz sözler işitebilirsiniz. Hatta boş yere günahınızı alan insanlar olabilir. Sizin hakkınızda bilir bilmez laf yapan kişil...

Rüyada falcı görmek size karşı ön yargıları olan insanlar tarafından mağdur edilmek ve sinirlenmek demektir. Hakkınızda olur olmaz sözler işitebilirsiniz. Hatta boş yere günahınızı alan insanlar olabilir. Sizin hakkınızda bilir bilmez laf yapan kişilere karşı dikkatli olmanızda fayda var. Rüyada falcıya gitmek ne kadar iyi niyetli olsanız da karşılık bulamayabilirsiniz. Aç gözlü ve çıkar sahibi kişilere karşı da dikkatli olmanızda fayda var. İş ya da aile hayatında bu yüzden moraliniz bozulabilir. Sizin hakkınızı biri gasp etmeye kalkabilir.

Rüyada çingene falcı görmek çalışma hayatında olanlar hızla makam mevki yükselirler. Başarı merdivenlerini çok hızlı bir şekilde tırmanabilir, beklenilenden daha kısa vadede kariyer alanında hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Eğitim hayatında da hedeflerinize ulaşabilir, daha başarılı olabilirsiniz.Rüyada arkadaşının fal baktığını görmek hak edilen makam mevkiye ulaşılarak rahat bir hayat sürmek, istediği yerde yaşamak anlamına gelir. Eğer başka bir yerde yaşama planınız varsa gerçekleşebilir. Çok mutlu olacağınız bir evlilik yaparak güzel bir yerde hayatınızı sürdürebilirsiniz.

Rüyada falcıya fal baktırmak hem arkadaşlarınız hem de rakipleriniz arasında kalabilir, güven kaybı yaşayabilirsiniz. Söz konusu kendi çıkarı olduğunda sizi geri plana atan kişiler olabilir. Rüyada falcıya fal baktırmamak güvendiğiniz insanlardan kötülük görebilirsiniz. Sizi zor zamanınızda yanınızda olmayan kişiler olabilir.

Rüyada falcıya para vermek sizi kıskanan ve malınızda mülkünüzde gözü olan birilerine yorumlanır. Aile içerisinde de mal mülk konusunda anlaşmazlıklar çıkabilir. Ya da yüklü bir borca giren biri yüzünden satılmak zorunda kalabilir. Sizin hakkınız olan başka birine gidebilir.

Rüyada falcıya gidip fal baktırmak size karşı dolduruşa getirilen birinin gelip yüzünüze olur olmaz laflar söylemesine yorumlanır. Biri sevdiklerinizi dolduruşa getirebilir, Hakkınızda olur olmaz şeyler söyleyerek sevdiklerinizi size karşı kışkırtabilir. Şu günlerde sevdikleriniz ile aranızdaki ilişkiye çok özenmenizde dikkat var.

Rüyada falcı ile konuşmak sürekli kafanıza taktığınız ve sizi sıkıp üzen bir konuda refaha erişmek anlamına gelir. İşlerinizde sürekli terslik yaşıyorsanız yakında her şey düzelmeye başlar. Hayatınızdaki olumsuz olaylardan kurtulabilirsiniz. Rüyada falcı aramak parasal engeller yüzünden gerçekleştiremediğiniz hayallerinize yakında erişmek demektir.

Rüyada fal bakan kadın görmek hayatınızda çok mutlu olmak ve sevginize karşılık bulmak anlamına gelir. Sevdiğiniz insan sizin duygularınıza karşılık verebilir. İlişkisi olmayanlar hoşlandıkları kişiden duygularına karşılık alırlar. Sevdiğiniz kişi sizi el üstünde tutar.

Rüyada fal bakan erkek görmek ekonomik yönden güçlenip geçim derdine düşmemeye yorumlanır. Çalışan kişiler işlerinden kazandıkları para ile iyi yatırımlar yapma imkanı elde edebilirler. İşsiz olanlar karlı bir işe girebilirler.

Rüyada birinin fal baktığını görmek bekar olan kişilerin mutlu ve mesut bir hayat sürecekleri evlilik yapmalarına yorumlanır. İlişkisi olanlar sevdikleri insanla ilişkilerini ciddi düşünmeye başlayabilirler. Aşk hayatında her şey gönlünüze göre olur.

Rüyada falcının fal bakmaması iç huzurunuzun artmasında başka birinden yardım almak ve bu kişinin gönlünüzü rahat ettirecek sözler söylemesine yorumlanır. Bir süredir dertlerini açamayan kişiler de dertlerini dile getirip yüzleşebilirler.

Rüyada falcının söyledikleri pozitif olmak ve size kötü enerji veren insanlardan uzaklaşmaya yorumlanır. Sürekli moralinizi bozan ve sizinle uğraşan kişiler hayatınızdan çıkarlar. Mahkeme ve davası olanlar iyi haberler alırlar. Gelecek günlerde yüzünüzü güldürecek olaylar olur.

Rüyada falcıdan korkmak para sıkıntısı çekmeden seyahat etmek ve yeni yerler görmeye yorumlanır. Böyle ir planı olanlar yakında daha önce hiç gitmedikleri yerlere giderek, hayallerini gerçekleştirebilirler. Başka bir yere taşınmak isteyenler için de hayırlı bir rüyadır.

Rüyada falcıya gitmek ama fal baktırmamak hayatınızda önemli bir rahatlama olur. Çok büyük bir külfet üstünüzden kalkabilir. Eğer aile huzurunuz bozuksa, yakında düzelir. Sevdikleriniz ile daha rahat geçinmeye başlayabilirsiniz.

Rüyada fal bakan kadın görmek mülk sahibi olmak ya da değerli eşyalar satın almak anlamına gelir. Bir süredir hayaliniz olan bir şeyi satın alabilirsiniz. Bir zamanlar lüks olan bir şeye şimdi sahip olunabilir. Kirada yaşayanlar için ise kendi evlerinin sahibi olacaklarına işaret eder.

Rüyada fal baktırmak istememek büyük bir rahatlamaya yorumlanır. İşlerinde sıkıntısı veya borcu olanlar yakında rahat ederler. Gece yastığa kafanızı rahat koyarsınız.