Rüya tabiri ara

Rüyada Ezan Okunduğunu Duymak

Haziran 23, 2020 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada ezan okunduğunu duymak, kaba bir tabirle krallar gibi yaşamaya ve elini sıcak sudan soğuk suya değdirmemeye tabir edilir. Rüya sahibinin başarısı ve çalışkanlığı sayesinde, ticaret hayatında çok önemli bir kimliği, büyük de bir adı olacak, zenginliği ve ünü sayesinde, her kapı önünde kolaylıkla açılacak demektir.

Rüyada ezan sesi, çok hayırlıdır. Makbul, güzel ve iyi olandan haber verir. Rüya sahibinin daima afiyette ve keyifte olacağı, hayallerini gerçekleştirmek için, büyük bir cesaret ve inanç örneği göstereceği, inatla olumsuzlukların üstüne gideceği, yoluna çıkan her türlü engeli azmi ve hırsı sayesinde yeneceği anlamına gelir. Rüyada ezan sesi, gerçek bir mümin olmak için çabalamaya, Allah katında onun sevdiklerinden olma aşkına tabir edilir.

Rüyada Ezan Sesi Dinlemek

Rüyada ezan sesi dinlediğini görmek, çok güzel ve temiz haberler almaya delalet eder. Bu rüya aynı zamanda kişinin hikmet, ilim ve irfan sahibi kişilerle karşılaşıp, onlara yakın duracağına bu sayede ileride yüce kimselerden olmayı başaracağına yorulur.

Rüyada Ezan Sesi Duymak

Rüyada ezan sesi duymak, rüyayı gören kişinin her türlü sorunundan, sıkıntısından, hastalığından, korkularından ve vesveselerinden kurtulacağına, kafasındaki tüm soru işaretlerine de cevap bulacağına işaret eder. Rahatlık, sakinlik, dinginlik ve huzur anlamına gelir.

Rüyada Ezan Sesiyle Uyanmak

Rüyada ezan sesiyle uyanmak, rüya sahibinin çok para kazanma hevesi nedeniyle, benliğini, onurunu ve şerefini kaybedeceği bir işe yatkınlık göstereceğine kısa sürede kendine gelip, bazı değerler karşısında paranın bir hiç olduğunu anlayacağına delalet eder.

Rüyada Ezan Okuduğunu Görmek

Rüyada ezan okuduğunu görmek, rüyayı gören kişinin, hayatındaki her zorluğa, sıkıntıya ve korkuya karşı direnen kimse olduğu anlamına gelir. Bu rüya bir yandan da Allah’a olan bağlılığa, vicdan, merhamet, iman ve inanç sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada Ağlayarak Ezan Okumak

Bir kimse eğer rüyasında ağlayarak ezan okuduğunu görürse, bir olay karşısında kafasının ve duygularının karışacağı fakat yine de inatla o işin üstüne gidip, kendisi adına en sağlıklı kararı almaktan vazgeçmeyeceği anlamına gelir.

Rüyada Ezan Sesi Duymak

Rüyada ezan sesi duymak çok hayırlıdır. Rüya sahibinin dünya hayatında yaptığı işler sayesinde insanların sevgisini ve saygınlığını kazanacağı, ahiret hayatı için yatığı hayır işleriyle de Allah katında sevgili kullardan olacağı anlamına gelir.

Rüyada Evde Ezan Okumak

Rüyada evde ezan okuduğunu gören kişinin rüyası hayırlara alamet değildir. Çok büyük uğursuzluk anlamına gelir. Büyük musibetler ve felaketler yaşamaya, o eve ateş düşmesine ve insanların yüreğini yakmasına delalet eder.

Rüyada Minarede Ezan Okumak

Rüyada minarede ezan okumak, gerçek anlamına benzer şekilde ifade edilir ve rüya sahibinin kendini din yoluna adayacak bir din adamı olacağına, münafıkları, inanmayanları ve gayri Müslümleri Müslümanlığa davet edeceği anlamına gelir.

Rüyada Ezan Okuyan Bebek Görmek

Rüyada ezan okuyan bebek görmek, rüya sahibinin sevaplarının, günahlarından daha çok olduğuna, hayır işlerinden geri durmadığına, düşküne, hastaya ve yetime ilk olarak kendisinin koştuğuna ve bunu zoraki değil, canı gönülden yaparak, kulluk görevi bellediğine işaret eder.

Rüyada ezan okunması farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Bazı tabircilere göre bu rüya, hac etmeye, büyük bir makama gelmeye, egemenlik kazanmaya, söz söylemeye, bazen münafıklığa, sefere çıkmaya yorumlanmaktadır. Rüyada yatakta ezan okunduğunu gören kimse ile eşi arasında hoş bir muhabbet gerçekleşir ve birbiri ile iyi anlaşırlar. Rüyada evinizin içinde ezan okunması, maddi açıdan birtakım zorluklar yaşamaya veya aile huzuru ve mutluluğuna; sokaklarda ezan okunması o toplumun ferah ve huzur içinde bulunmasına delalet eder. Bir çocuğun ezan okuması, ailesinden ayrılmasına, hamamda ezan okunduğunu görmek dünya ve ahiret hayatında birtakım zorluklarla karşılaşacağınıza yorumlanmaktadır.

Rüyada Ezan Sesi İşitmek

Rüyada ezan sesi işitmek, eğer tanıdık bir kimseden tanıdık bir ses ise, yakında Hacca gideceğinizin veya Umre yapacağınızın bir göstergesidir. Tanınmayan bir kimseden ezan sesi işitmek ise, hoşlanmayacağınız birtakım olaylarla karşılaşacağınıza veya bazı sıkıntılar çekeceğinize yorumlanmaktadır. Rüyada güzel bir ezan sesi, hayırlı amellere, kişinin kalp güzelliğine ve dünya, ahiret mutluluğuna yorumlanmaktadır. Kötü ezan sesi ise ibadetlerdeki noksanlıklara, yaptığınız amellerin boşa gidebileceğine işarettir.

Rüyada Ezan Okumak

Rüyasında evinde ezan okuyan kişi aile geçimini güzel yollardan sağlar ve aile huzur ve mutluluğuna sahip olur. Hapishanede ezan okuyan, gerçekten mahpusta bulunuyorsa yakında buradan kurtulur. Hamamda ezan okumak günah işlemeye veya dünya işlerine fazla rağbet etmeye; bir dağın başında ezan okumak fasık kimselerle karşılaşmaya; başkasının ezan okuması sizin dinlemeniz ise dini konularda tembellik yaptığınıza yorumlanmaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4623