Rüya tabiri ara

Rüyada Evliyken Başkasıyla Evlenmek

Mart 30, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada evliyken başkasıyla evlenmek; bu rüya bir çok rüya yorumcularını ikiye bölmektedir. Kimileri olumsuz kimileri ise biraz olumsuz olarak yorumlamıştır. Olumlu olarak değerlendiren yorumlar, uzun süredir beklenilen başarmak için bin bir badire atlatıp elde edilen makama mertebeye ulaşma olarak yorumlanmıştır. Kimi olumlu yorum edenler yağmursuz geçen aylardan sonra gelecek uzun süreli yağmur gibi bereketli ve özel günlerin haberci olarak da yorum etmiştir. Başlanılacak yeni işlerin bol bereket, kazanç elde edileceği geçmiş geride kaldığına da kimi yorumcular tarafından belirtilmiştir. Bir çok yorumcu bu rüya sonrasında kısa bir zaman içersin de iyi beklenmedik iyi haberler alacağını ve büyük işlerin başarılacağını, yapılan işlerden veya kurulan ortaklıklardan büyük kazanç ve gelir sağlayacağı şeklinde yorumlamıştır.

Manevi olarak da huzurlu, mutlu bir aile ortamı ve akrabaları olacağı şeklinde tabir etmişlerdir. Rüyayı gören kişilerin uzun süredir devam eden sıkıntılarının geçeceği, zorluklar sonunda beklediği miras yada düşlediği paraya kavuşacağı yorumcular olarak tabir edilmiştir. Uzun süredir süre gelen sorunlarının maddi bereketle ile sonlanacağını da yorumlanmıştır. Rüyayı gören kişi eğer tanıdık birisiyle evleniyorsa, evlenilen kişiden fazlaca bir maddi bir kazanç elde edeceği de yorumlanmıştır.

Rüyada evli olduğu halde başkasıyla evlendiğini gören kişileri olumsuz olarak yorumlayanlara göre, sıkıntılara bir döneme girildiği şeklinde yorum edilmiştir. Hesapta olmayan, aniden gelişen can sıkıcı gelişmelere gebe bir sürece dikkat edilmesi gerektiği şeklinde yorumlanmıştır. Hem maddi hem de manevi olarak aile huzurunun da etkileneceği kimi yorumcular tarafından yorum edilmiştir. Bu rüyayı gören kişiler için de bu rüya erken uyarı olarak yorumlanmıştır. Yapılan yada yapılacak ticari işlerde bozulmalara, büyük ticari zararlara, aile içinde kavga ve huzursuzluklara yol açacak durumların habercisi olarak da yorum edilmiştir

Rüyada başkasının evlendiğini görmek, Rüyada tanıdık bir arkadaşının yada akrabasının evlendiğini görmek, görülen kişiden elde edileceği kazanç ve başarıya yorum edilir.

Sadece maddi değil aynı zaman da manevi birçok menfaate yorum edilmiştir. Rüyada ki bu kişilerin gerçek hayatta birlikte mutlu ve sakin bir hayat içersin de uzun yıllar yaşayacağına tabir edilir. Bunlar genellikle beraber evlenilen kişilerin üzerinde yorumlanır. Rüyada evlenen kişilerin kişi ile ilgili gerçekleşecek beklenmedik sürprizleri olabileceği şeklinde tabir edilmiştir. Rüyasında başka birisinin evlendiğini görmek dünya ve yaşam hayatındaki huzurlu yaşantıya ve bol bereketli bir ömür yaşamaya işaret olarak yorum edilmiştir. Rüyasında başkasının evlendiğini gören, huzurlu ve mutlu olarak gelecek kaygısından uzak bir hayata yorum edilmiştir. Ayrıca hayırlı helalinden büyük ticari kazançlara yorum edilmiştir.
Rüyada başkasının evlendiğini görmek, ailesi ile geçmişte yaşadığı sorunları ilerleyen sürede düzeleceği ve eskisinden daha iyi olacağı yorumlanmıştır. Kimi yorumcular ise aile bağlarının kuvvetleneceğine de yorumlamıştır. Bu rüya da alimler tarafından olumsuz bir yorum yapılmamıştır.

Rüyada başkasının eşi/karısı ile evlendiğini görmek; Bu rüya hakkın da maalesef bir çok yorumcu olumsuz yorum bildirmiştir. Özellikle rüyada görülen kişi tarafından gelebilecek maddi manevi zararlarından bahsedilmiş uyarılmıştır. Kimi rüya yorumcuları ise kötü niyet olarak da yorumlamıştır. İlerleyen zamanlarda düşülecek zina yada istememeye akıl kaymalarını bu rüya üzerinden yorumlamışlardır. Özellikle bu rüyada görülen kişilerle maddi manevi tüm ilişkileri gözden geçirip atılacak tüm adımları daha dikkatli atıp planlı hareket edilmelidir. Çünkü yapılacak hataların sonuçlarının sadece rüya gören kişiyi değil, tüm aile bireylerini etkileyeceği yorum edilmiştir. Maddi olarak yapılacak ortak işlerde dikkatli olunmalıdır.

Rüya yorumcuları bu rüyayı bir uyarı işareti olarak kabul edilmesi gerektiğini ifade edip, ilişkilerini ve planları bu çerçevede yapması gerektiğini belirtmektedir. Aksi durum da ise tüm yaşantısını alt üst edecek gelişmelerin habercisi olduğunu tekrar tekrar belirtmekte fayda var .

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5020